ارته الفتو

ارته الفتو

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 25

آرته اولفاتو همچون آغاز یک داستان ایتالیایی زیباست، داستانی که شنیدنش همیشه لذت‌بخش است.

در دهه 1950، وقتی که همه‌چیز بسیار امیدوارکننده بود، آقای ناپو یک مغازه کوچک را در سرزمین ناپل افتتاح کرد که لابراتوار کوچکی از عصاره‌ها و روغن‌های معطر داشت. خلاقیت و درخششی که از ویژگی‌های مردمان ناپلی است، باعث شد که آقای ناپو در این مسیر به موفقیت برسد.

در این فضای خلاقانه بود که لوئیجی جوان رشد کرد، جوانی که از موهبت کنجکاوی و ذهن خلاق برخوردار شده بود. او شیفته فعالیت‌های پدرش شد و شدیدا هم به شاهکارهای ادبی سرشار از ماجراجویی علاقه داشت (مثلا نوشته‌های امیلیو سالگاری که عجیب‌ترین و جذاب‌ترین آنها بود).

وقتی که لوئیجی بزرگ‌تر شد، راه پدرش را در کمپانی خانوادگی‌شان ادامه داد و سعی کرد که خط تولید عطرهایش را راه‌اندازی کند. این برند تازه تأسیش‌شده، راه تازه‌ای به‌روی شکل دادن به احساسات تجربه‌شده گشوده بود؛ همان احساساتی که در سفرهای خیال‌انگیز و مکان‌های باشکوه شکل گرفته بودند و روح آنها از طریق داستان‌های بزرگ پرماجرا در زندگی باقی مانده بود.

وقتی که از تبدیل‌سازی احساسات به عطر صحبت می‌کنیم، تشخیص ظرافت‌های بویایی دقیق هرگز آسان نیست، اما آرته اولفاتو از این نظر واقعا موفق عمل می‌کند. هر کدام از عطرهای این برند بر یک عنصر کلیدی تمرکز می‌کنند تا بتوانند احساسات برانگیخته‌شده توسط مکان‌ها را بهتر از دیگران بیان کنند و فضای ایده‌آل تصویرشده در آثار ادبی را با کیفیت متفاوتی به جهان عطرها منتقل سازند.

ارته الفتو