ارمان مانوکیان پارفومز

ارمان مانوکیان پارفومز

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ارمنستان
تعداد محصول : 20

آرمان مانوکیان پارفومز ــ اولین عطرهای ارمنی با پیروی از سنت‌های فرانسوی

هر کدام از عطرهای آرمان مانوکیان پارفومز به ایده خاصی تقدیم شده‌اند. برای عطرسازان این برند همچنین بسیار مهم است که داستان خاصی را در هر عطر بازگو کنند و هر عطر را همان‌طور که دوست دارند، نشان بدهند.

این تجربه بی‌نظیری است که برند آرمان در طی سال‌های متوالی به آن دست یافته است، البته با دستیابی به دانش مناسب برای این کار و به تجسم درآوردن این دانش در خلق عطرهای آرمان مانوکیان پارفومز.

هر عطرسازی به یک سرچشمه الهام‌بخش نیاز دارد و درنتیجه خواندن یک داستان با پیروی از اصول خاص خود (یعنی همان شیوه اختصاصی هر فردی برای دیدن و حس کردن هر پدیده‌ای) برای خلق عطرها ضرورت دارد.

آرمان مانوکیان پارفومز به مکتب عطرسازی فرانسوی وفادار است. همه عطرهای این برند براساس هرم‌های بویایی کلاسیک ساخته شده‌اند و با استفاده از ترکیبات برگرفته از گیاهان بومی روییده در ارتفاعات ارمنستان پدید آمده‌اند. البته مواد اولیه باکیفیتی که توسط پیشگامان برتر جهان در صنعت عطرسازی ساخته می‌شوند هم در خلق عطرهای آرمان مانوکیان پارفومز نقش دارند. این برند همچنین به ساختن عطرهای ادیشن محدود و اصیل علاقه دارد. شعار اصلی آرمان مانوکیان پارفومز هم این است: «اولین عطرهای ارمنی با پیروی از سنت‌های فرانسوی».

ارمان مانوکیان پارفومز