ارگوس

ارگوس

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 5

آرگوس یکی از شرکت‌های عطرسازی باکیفیت است که توسط کریستین پتروویچ تأسیس شد.

این مدل و بازیگر آمریکایی که در زمینه ساخت خانه نیز فعالیت دارد، تبارش به خاندان‌های ایتالیایی و روسی می‌رسد. پتروویچ به‌خاطر فعالیتش در حرفه مدلینگ به نقاط بسیاری از جهان راه یافت. چهره آقای پتروویچ تا به امروز روی جلد بسیاری از رمان‌های عاشقانه دیده شده است و فعالیت حرفه‌ای او در زمینه مدلینگ بیش از 20 سال است که ادامه دارد. مهم‌ترین اجراهای او در شهرهای نیویورک، میلان، پاریس، دالاس و میامی بوده‌اند.

آقای پتروویچ جزو بازیگرانی است که به جوایز معتبر هم دست یافته و نقش‌های مختلفی را در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی بازی کرده است. او به فعالیت در زمینه ساخت و فروش املاک علاقه ویژه‌ای دارد و بخش اصلی فعالیت‌هایش در زمینه ساخت و فروش خانه نیز در دالاس آمریکا به انجام می‌رسد.

کریستین پتروویچ به‌مرور زمان اشتیاق خاصش به جهان مُد و فشن را به شور و علاقه نسبت به جهان عطرها تبدیل کرد و یک خانه عطرسازی نیش و لوکس را به‌وجود آورد. خانه عطرسازی کریستین پتروویچ درواقع عطرهای سفارشی را با برچسب‌های خصوصی برای مشتریان خاص اروپایی و چهره‌های مشهور می‌ساخت.

کریستین پتروویچ پس از چندین سال کار و ساخت عطرهای باکیفیت برای دیگران سرانجام در سال 2018 تصمیم گرفت که برند عطرسازی عمومی خودش را با نام آرگوس تأسیس کند.

هدف اصلی در خانه عطرسازی آرگوس، ساختن عطرهایی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی است که با استفاده از بهترین و خالص‌ترین ترکیبات اولیه ساخته می‌شوند. ما عطرهای لوکسی می‌سازیم که می‌توانند برای همه افراد لذت‌بخش باشند: از عاشقان و طرفداران همیشگی عطرها تا چهره‌های حرفه‌ای و متخصص در جهان عطرسازی.

عطرهای منحصربه‌فرد آرگوس با الهام‌گیری از سفرهای پرشمار کریستین پتروویچ و همچنین اسطوره‌های یونانی و روم طراحی شده‌اند. هر کدام از عطرهای آرگوس درواقع یک افسانه باستانی را بازگو می‌کنند.

عطرهای آرگوس واقعا جاودانه هستند، از خصوصیات فرهنگی مختلف استفاده می‌کنند و به هیچ حد و مرزی محدود نمی‌شوند. ما می‌خواهیم این عطرها تمامی حواس مخاطبان را درگیر کنند و تاثیری جاودانه داشته باشند. در لابراتوار پیشرفته ما در نیس (فرانسه) فرایندهای آمیزه‌سازی و عصاره‌گیری با کیفیت ویژه‌ای به انجام می‌رسند و شکاف‌های خاصی را پر می‌کنند که میان جهان مدرن (با همه پیشرفت‌ها و راحتی‌هایش) و جهان قدیمی (با سنت‌های جاودانه، معناگرایی و توجه خاصش به جزئیات) وجود دارند.

عطرهای آرگوس با استفاده از بهترین مواد طبیعی شکل می‌گیرند که از سرتاسر جهان گردآوری شده‌اند، درحالی که این عطرها در لابراتوارهای خصوصی در گراس (فرانسه) ساخته و تولید می‌شوند. عطرهای باکیفیت آرگوس که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنیک‌های سنتی پدید می‌آیند، به عطرهایی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی تبدیل می‌شوند که به همان اندازه نیز رضایت‌بخش هستند.

نتیجه چندین سال فرمول‌سازی و بازطراحی فرمول‌ها به خلق 5 عطر منحصربه‌فرد و بی‌نظیر در کمپانی عطرسازی آرگوس منتهی شد که همگی برای جذب کردن و برانگیختن قوی‌ترین حس‌های ما طراحی شده‌اند. بنابراین کسانی که از عطرهای آرگوس استفاده می‌کنند، شخصیت خودشان را به هم خاطره‌ای فراموش‌ناشدنی در ذهن دیگران تبدیل می‌کنند.

شعار ویژه برند آرگوس که توسط کریستین پتروویچ تکرار می‌شود، این است: «عطر همچون بوسه‌ای ظریف است که هیچ‌کس آن را نمی‌بیند». با آرگوس، همه شما را به یاد خواهند آورد.

ارگوس