آپریل آروماتیکس

آپریل آروماتیکس

محور فعالیت : عطر سازی طبیعی
کشور : آلمان
تعداد محصول : 36

آپریل آروماتیکس توسط تانیا بوشینگ در نیویورک تأسیس شد و از سال 2008 در برلین مستقر بوده است. این مجموعه عطر‌های طبیعی مبتنی بر رویکرد جامعی است.

تانیا بوشینگ می گوید : شرکت آپریل آروماتیکس را راه‌اندازی کردم زیرا به ساخت عطر از عصاره‌‌‌های خالص تمایل شدیدی دارم که نه‌تنها بوی خوبی می‌‌‌دهند، بلکه سلامت درونی و احساسات ما را ارتقا می‌‌‌دهند. عطر‌های آپریل آروماتیکس می‌‌‌توانند کاربر را وارد دنیای شعر کنند.

عطر‌های آپریل آروماتیکس منحصر‌به‌فرد و با کیفیت بسیار بالا هستند. استفاده از مواد طبیعی خالص هر زمان که موجود باشد و فرآوری مخصوصاً ملایم آنها باعث می‌‌‌شود کیفیت اصیل و روح عطر حفظ شود. افکار و انرژی که طی عطرسازی برای عطر صرف می‌‌‌شود و همچنین جزر و مد ماه هنگام تولید برای من بسیار مهم است.

هر عطر با اسانس‌‌‌های سنگی جداگانه‌ای تقویت می‌‌‌شود که انرژی و هماهنگی کاربر را افزایش می‌‌‌دهند. عطر‌های روغنی ما با روغن جوجوبای آلی باکیفیت به‌عنوان حامل و ادو پرفیوم ما با الکل 100٪ آلی ساخته شده است. در اسپری‌‌‌های اتاق و بدن ما، از امولسیفایر‌های ساخته‌شده از روغن نارگیل استفاده می‌شود. محصولات چاکرا از روغن‌های اسانس 100٪ طبیعی ساخته شده است. کل بسته‌بندی ما را می‌‌‌توان برای فرآوری مجدد بازیافت کرد.

موفقیت آپریل آروماتیکس به من نشان می‌‌‌دهد که راه من درست و خوب است. خوشحال می‌‌‌شوم که الهامات خود را با شما در میان بگذارم.

آپریل آروماتیکس