آناتول لبروتون

آناتول لبروتون

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 10

آناتول لبرتون یکی از برندهای عطرسازی فرانسوی است که در تولید عطرهای نیش تخصص دارد و می‌خواهد که «عطر آزادی» را به شما هدیه دهد. نام این برند از اسم شخصی با همین نام (مالک برند و عطرساز) گرفته شده است و نشان می‌دهد که ریشه‌های او به بریتانی برمی‌گردد، به حومه شهر در کنار دریا.

لبرتون بعد از تلاش‌های بسیار و یادگیری بسیاری از مهارت‌ها بالاخره وارد جهان تجارت شد و ابتدا شکلات‌های باکیفیت و چای‌های کمیاب می‌فروخت. همین ماجرا به او کمک کرد تا حس بویایی و حس چشایی خودش را تقویت کند.

آناتول لبرتون، به‌عنوان یک کلکسیونر پرشور عطرهای قدیمی، ابتدا نوشتن درباره عطرها را در وبلاگش شروع کرد (وبلاگی با نام Sleeping Civet) و سپس تصمیم گرفت که از این آستانه بگذرد تا آفرینش عطرها را امتحان کند. او که از موهبت‌های شهودی برخوردار بود، برای دستیابی به تکنیک‌های عالی شدیدا تلاش می‌کرد و دانش خودش از تاریخ عطرسازی را ارتقا می‌داد. تمایل شدید به آزادی و کاوشگری بی‌حدوحصر نیز از ویژگی‌های آناتول لبرتون بود. مجموعه این ویژگی‌ها به او کمک کرد که در سال 2014 بالاخره برند عطرسازی خودش را تاسیس کند.

هر کدام از عطرهای آناتول لبرتون سرشار از داستان‌ها و قصه‌ها هستند، و سرشار از احساسات و شور و شوق‌ها. عطرهای لبرتون مثل لباسی زیبا روی تن شما می‌نشینند و جلوه‌های خاصی از وجود شما را آشکار می‌کنند؛ عطرهایی که شما را به پیوندی ناب با عناصر آغازین و عناصر جسمانی فرامی‌خوانند.

آناتول لبروتون