امیگدالا

امیگدالا

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 28

آمیگدالا یکی از برندهای عطرسازی مستقر در بریتانیا است که توسط کیمبرلی مک‌گوورن در سال 2016 تاسیس شد. نام این برند، یعنی واژه آمیگدالا، از بخش خاصی در مغز گرفته شده است که با خاطرات و احساسات ارتباط دارد. ماموریت برند آمیگدالا، آفریدن مجموعه‌ای متفاوت از عطرهای باکیفیت است که هم به‌تنهایی قابل استفاده هستند و هم می‌توانند با همدیگر ترکیب شوند. بنابراین مخاطبان عطرهای آمیگدالا می‌توانند در جهان عطرها کاوش کنند و معنای هر کدام از عناصر به‌کاررفته در آنها را درک کنند.

برند آمیگدالا ترکیب‌های پیشنهادی را در وب‌سایت اختصاصی‌اش در دسترس قرار می‌دهد و از مخاطبان و مشتریانش هم درخواست می‌کند که دستورالعمل‌های ترکیبی خودشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. هر کدام از عطرهای آمیگدالا به‌طور محدود و به‌صورت دست‌ساز تولید می‌شوند و چارچوب پایه طبیعی، خامه‌ای و لطیف آنها نیز از موم عسل، روغن نارگیل و شی باتر شکل می‌گیرد.

هر کدام از عطرهای آمیگدالا در یک بسته 12 گرمی قرار گرفته‌اند تا حمل‌ونقل راحتی داشته باشند، کاربردشان راحت باشد و همچنین با مقررات مربوط به سفرهای هوایی سازگار باشند. اولین کالکشن از عطرهای آمیگدالا که شامل 10 عطر بود، در سال 2016 عرضه شد.

امیگدالا