اموا

اموا

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 1

آموا ــ ثمره عشق بی‌قیدوشرط عطرسازان به سرزمینی شیرین و تلخ، یعنی سرزمین شگفت‌انگیز کالابریا.

دقیقا پیوند عمیق با این قلمروی مثال‌زدنی است که ذهن رویاپرداز خالق آموا را پس از سال‌ها مطالعه و پژوهش و دوری از سرزمین کودکی دوباره به‌سوی کالابریا بازمی‌گرداند؛ بازگشتی برای پدید آوردن جواهراتی در قلمروی عطرها، همراه با ادراکات بویایی ناب و اصیل، با تمامی جذابیت‌ها و رنگارنگی روایح گوناگون.

آموا ــ عطرهایی منحصربه‌فرد، تفسیرهایی صمیمانه و هنری که تاریخ، فرهنگ عامه و خرد باستانی این سرزمین ساحلی استثنایی را به تجسم درمی‌آورند. عطرهایی که احساسات را درون آمیزه‌ها جای داده‌اند و می‌توانند فضیلت‌ها و ارزش‌های مردمان کالابریا را به قلب و ذهن شما انتقال بدهند، آن هم با استفاده اختصاصی از نیروی حس و میدان مغناطیسی نمادها. همین ویژگی‌ها هستند که مسیر یک عطر را به قلمروی ناخودآگاه باز می‌کنند و بنابراین فاصله‌ها را کوتاه می‌سازند؛ به همین دلیل هم بعضی عطرها حس «در خانه بودن» را به ما انتقال می‌دهند.

تائره ــ جوهره پژوهش، هماهنگی ظریف، الهام‌گرفته از جادوی چهار عنصر، ثمره دست‌هایی ماهر و صنعتگر؛ یادآور چشم‌اندازها، زیستگاه‌های طبیعی و تنوع زیستی گیاهان در کالابریا.

ترکیبی با ذوق و سلیقه معاصر که هوشمندانه توسط عطرسازان برجسته پدید آمده است تا روایح و بوهای طبیعی یک سرزمین غنی و خاص را برجسته سازد. عطرهایی که به آیین زیبایی و چیزهای باشکوه اما ساده و ظریف شباهت دارند، درست مثل لباسی نامرئی که روی پوست را می‌پوشاند و ما را از طریق حس‌های استثنایی به مکان‌هایی اسطوره‌ای می‌برد.

اموا