آمور عود

آمور عود

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 24

عطرهای آمورعود از دل میراث کارگاه‌های عطرسازی زاده شده‌اند. این عطرها تکامل یک چارچوب مفهومی خاص را در آمیزه‌سازی عطرها نشان می‌دهند که با ایده‌های رویایی ارتباط دارد و تفاوت ویژه‌ای را در کارگاه‌های عطرسازی رقم می‌زند. عطرهای آمورعود ــ عطرهایی فوق‌العاده ناب، با تناسب‌بندی بی‌نقص و دارای تعادلی زیبا.

آمورعود درواقع کالکشنی از عطرهای خاطره‌انگیز و سرشار از داستان‌های واقعی و خیالی را در اختیار شما می‌گذارد ــ عطرهایی درخشان و رویایی، هوس‌انگیز و غلیظ، سبک و گرم. این عطرهای خاص درواقع بوی چوب‌ها، گل‌ها، ریشه‌ها و گیاهان را به زبان عطرها ترجمه می‌کنند تا به جایگاهی ویژه برای آرامش، شادی و اشتیاق تبدیل شوند.

آمورعود از نوعی چارچوب مفهومی تعاملی پیروی می‌کند که به گفتگو و مشارکت بین مشاوران عطرسازی حرفه‌ای و مشتریان عطرها پایبند است. هدف آمورعود، حضور مداوم در بازار عطرها و ارائه عطرهای نمونه و عالی است؛ عطرهایی که همیشه در پیشخوان فروشگاه‌ها و پست‌های تبلیغاتی حضور داشته باشند. زیبایی آمورعود بیش از هر چیزی در کیفیت عالی و استثنایی عطرهایش نمایان می‌شود. هر کدام از عطرهای آمورعود درواقع زیبایی، امضای خاص و شخصیت خودشان را حفظ می‌کنند، درحالی که همه این ویژگی‌ها در پس‌رایحه عطرهای آمورعود جلوه‌گر خواهند شد.

آمور عود