الیسون اولدوئینی

الیسون اولدوئینی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 11

آلیسون به‌عنوان نجیب‌زاده‌ای که نامی اشرافی دارد، به دودمان اولدوئینی تعلق دارد: خانواده‌ای از مارکیزها و پاتریسین‌های جنوا. نام این خاندان اشرافی که اصالتش به لا اسپتزیادر لیگوریا می‌رسد، در فهرست رسمی و کتاب طلایی اشراف ایتالیا ثبت شده است.

آلیسون دوران کودکی‌اش را در ویلای خانوادگی گذراند و در فضای شگفت‌انگیز دریاچه کومو زندگی و فعالیت می‌کرد. شخصیت فرهنگی آلیسون اولدوئینی را می‌توان به‌واسطه تحصیلات عالی او در زمینه‌های تاریخی و هنری دید. خلاقیت ذاتی او برای تبدیل ایده‌ها به طرح‌های واقعی، موفقیت در پروژه‌های بسیاری را برای او امکان‌پذیر کرد.

آلیسون اولدوئینی، طراح و بنیان‌گذار یک برند ایتالیایی خاص است که با نام ALYSON® Luxury Scents شناخته می‌شود. در سال 2013 بود که او برند دیگری را با نام ALYSONOLDOINI تأسیس کرد و عطر مشهور و خاصی را با نام ALYSON® Luxury Scents eau de parfum به بازار فرستاد. ویژگی منحصربه‌فرد این خط تولید به‌واسطه بازی نمادین و لوکسی میان دو جهان شکل می‌گیرد: هنرهای عالی ایتالیایی و عطرسازی باشکوه فرانسوی.

بطری‌های آلیسون اولدوئینی انگاری که درون انبوهی از پلاتین و فلزات گران‌بها غوطه‌ور شده‌اند، درحالی که جعبه‌های این عطرها از پوست تمساح ساخته شده‌اند ــ جعبه‌های سفید برای عطرهای زنانه و جعبه‌های سیاه برای عطرهای مردانه.

اولین عطر در مجموعه عطرهای آلیسون اولدوئینی در سال 2013 عرضه شد و جدیدترین عطر این مجموعه هم در سال 2016 به بازار آمد. عطرهای آلیسون اولدوئینی از طریق همکاری با عطرسازان مشهوری مانند بنوا لاپوزا، جوئل لروی پاتریس و آنه‌لیز هبرار ساخته می‌شوند.

الیسون اولدوئینی