الورنت

الورنت

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 14

آلورنت یکی از برندهای عطرسازی دست‌ساز است که در ساخت عطرهای دست‌ساز اما دارای قیمت اقتصادی تخصص دارد. این برند از بهترین و باکیفیت‌ترین عصاره‌ها و مواد اولیه استفاده می‌کند و این ترکیبات اولیه را از نقاط مختلف جهان به‌دست می‌آورد. آلورنت در سال 1978 تأسیس شد.

آلورنت: عطری برای همه...

عطرها همواره بازتابی از شخصیت ما و اساسا امتدادی از خود ما هستند. عطرهایی که ما انتخاب می‌کنیم، چه عطری لطیف و زنانه با تمرکز بر نت گل رز باشد و چه عطری غلیظ و اغواگر با تمرکز بر نت وانیل، همواره با مراحل مختلف زندگی ما و حتی حالت‌های روحی و روانی ما هماهنگی دارند. بیشتر ما موقع انتخاب یک عطرامضای خاص به سمت عطرهایی می‌رویم که بیشتر از همه بتوانند شخصیت حقیقی ما را نشان بدهند.

پس شما هم می‌توانید در میان عطرهای آلورنت کاوش کنید و عطرامضای دلخواهتان را بیابید. آلورنت عطرهای مختلفی را ساخته است، از عطرهای لطیف و زنانه تا عطرهای سنگین و مردانه، درحالی که عطرهایی هم برای سلیقه‌های مختلف دارد.

اگر فکر می‌کنید که عطر دلخواه شما در مجموعه ما وجود ندارد، پس به ما پیام بدهید و عطر دلخواه خودتان را برای ما توصیف کنید تا ما بتوانیم چنین عطری را بسازیم.

آلورنت: عطرهای دست‌ساز و طبیعی...

همه عطرهای آلورنت به‌طور دست‌ساز ساخته می‌شوند و تولید محدودی دارند، به این منظور که عطرسازان بتوانند عملکرد عالی آنها، نتایج بی‌نقص و همچنین تولید عطرهای کاملا طبیعی را تضمین کنند.

صنعتگران ما تحصیلات خوبی در زمینه گیاه‌شناسی دارند تا بتوانند محصولات قدرتمند و سالمی را بیافرینند. بسیاری از گیاهان و عصاره‌هایی که در فرمول عطرهای ما به‌کار می‌روند، برای قرن‌های متوالی در فرهنگ‌های مختلف مهم بوده‌اند. ما برای بهره‌برداری حداکثری از اثربخشی این ترکیبات، باکیفیت‌ترین ترکیبات اولیه را تهیه می‌کنیم و تکنیک‌های خاصی را برای خلق آمیزه‌های دقیق و مناسب به‌کار می‌گیریم. هر کدام از عطرهای دست‌ساز آلورنت درواقع ادای احترامی به سنت‌های قدیمی و نوآوری‌های امروزی است. بنابراین با عطرهای آلورنت می‌توانید چیزی متفاوت را تجربه کنید که با عطرهای مصنوعی و همیشگی که معمولا در بازار عطرها می‌بینید، بسیار تفاوت دارد.

آلورنت: پایبند به اصول اخلاقی و دوستدار محیط زیست...

ما در نقاط مختلف جهان به‌دنبال بهترین مواد اولیه‌ای هستیم که با رعایت اصول محافظت از محیط زیست تهیه شده‌اند. بنابراین آلورنت برای جهان پیرامون ما ارزش زیادی قائل است و می‌خواهید که شما نیز به خودتان و همچنین محیط زیست اطرافتان اهمیت بدهید. ما فقط از ترکیبات گیاهی در تولید عطرها استفاده می‌کنیم و مراحل آزمایشی عطرهای ما به‌هیچ‌وجه شامل تست‌های حیوانی نمی‌شود. همه بطری‌های عطرهای آلورنت از نوع بازیافت‌پذیر هستند و جعبه‌های بسته‌بندی هم با استفاده از مواد اولیه بازیافت‌پذیر ساخته شده‌اند.

الورنت