الفرد ریتچی

الفرد ریتچی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 5

عطرهای آلفرد ریتچی در سال 2020 زاده شدند. بیش از 40 سال غوطه‌وری در این تجارت، دانش ضروری برای درک بازار و پاسخ‌گویی به نیازهای درحال تکامل مشتریان را به صاحبان کمپانی آلفرد ریتچی اعطا کرده است.

عطرهای متفاوت آلفرد ریتچی با استفاده از بهترین مواد اولیه در بازارهای فرانسه تولید می‌شوند و برای مردان و زنان طراحی می‌گردند. آلفرد ریتچی درواقع عطرهای اصیلی را تولید می‌کند که همگی با الهام‌گیری از برجسته‌ترین ترکیبات و عصاره‌ها خلق شده‌اند. شیمی‌دانان و عطرسازان آلفرد ریتچی که از داستان‌های شخصی خودشان نیز الهام می‌گیرند، در سراسر جهان به‌دنبال عصاره‌های ناب، گیاهان گوناگون و گل‌های کمیاب می‌گردند تا استثنایی‌ترین عطرها و روایح را بیافرینند. فرایند تولید در برند آلفرد ریتچی از بالاترین استانداردها در عطرسازی پیروی می‌کند و روش‌های سنتی را در کنار تکنیک‌های نوآورانه قرار می‌دهد تا بهترین و ناب‌ترین نتایج را تضمین کرده باشد.

آلفرد ریتچی همچنین بر این باور است که مشتریان را از انتخاب‌های جنسیت‌محور که در سال‌های اخیر توانسته‌اند بازار عطرها را تسخیر کنند، آزاد می‌گرداند. عطرهای آلفرد ریتچی به‌طور مشترک برای مردان و زنان طراحی می‌شوند و با فراهم‌سازی عطرهای گوناگون، باشکوه، چندلایه، منحصربه‌فرد، لوکس و مقرون‌به صرفه درنهایت همه نیازها را برآورده خواهند کرد.

الفرد ریتچی