احمد المغربی

احمد المغربی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : امارات متحده عربی
تعداد محصول : 7

عطرهای احمد المغربی ــ

اولین عطر احمد المغربی به‌عنوان یکی از سرگرمی‌های بنیان‌گذار آن، یعنی آقای کفیل احمد، ساخته شد. شور و اشتیاق کفیل احمد برای ساختن عطر آنچنان شدید بود که به‌مرور زمان برند احمد المغربی را به یکی از محبوب‌ترین برندهای عطرسازی در سراسر منطقه کشورهای عربی تبدیل کرد.

در طول این سفر 20 ساله، عطرهای جدید بسیاری توسط برند احمد المغربی ساخته شده‌اند. با این‌حال، آن عطرهایی که به‌عنوان اولین عطرهای احمد المغربی وارد بازار شدند، هنوز هم اهمیت خاص خودشان را حفظ کرده‌اند و مثل جواهرهای ناب این برند می‌درخشند.

عشق به آفریدن عطرهای ناب در برند احمد المغربی به‌واسطه پدید آوردن عطرهای خاص برای مناسبت‌های ویژه گسترش یافت؛ درست مثل پوشیدن لباس‌های مختلف براساس موقعیت مکانی و نوع مناسبتی که می‌خواهیم در آن شرکت کنیم. عطرهای احمد المغربی براساس حفظ رابطه نزدیک با اجتماع محلی کشورهای عربی ساخته می‌شود. بعضی از مخاطبان ما دقیقا می‌دانند که دنبال چه عطری هستند و همین نکته به ما در آفریدن عطرهای شخصی‌سازی‌شده برای این مخاطبان کمک می‌کند. در ضمن، رند احمد المغربی اساسا این رویکرد خاص را دنبال می‌کند که توجهی به عطرهای مُد روز نداشته باشد؛ یعنی رویکرد خاصی که فرهنگ و سنت را بسیار جدی می‌گیرد. بنیان‌گذاران برند احمد المغربی می‌گویند که عطرها همیشه شدیدا بر فرهنگ عربی تاثیرگذار بوده‌اند. برای مثال، عطرهای برپایه عود و مشک جزو عطرهای خاصی هستند که براساس روایت‌های سنتی، پیامبر اسلام هم به آنها علاقه‌مند بوده است.

کسب‌وکار برند احمد المغربی در قالب یک فعالیت تجاری خانوادگی معنا پیدا می‌کند. ما معتقدیم که این ویژگی برای برند احمد المغربی بسیار مهم است زیرا به ما در همسوسازی تجارتمان با ارزش‌های کلیدی خودمان و پرورش این ارزش‌ها در جهان تجارت کمک می‌کند.

احمد المغربی