اچندیس

اچندیس

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 8

در لاتین " اکسندیز" به معنای " شما روشن می کنید " منتها به معنی " تولید کردن روایح " نیز است . نام من امی رودریکنز سزارونی است در میلان ایتالیا دنیا آمدم ، همیشه از کودکی رویای دیدن دورافتاده ترین مکان ها را در سر می پروراندم  و این شانس را داشتم که وارد دنیای عطر ها شوم ، تجربه های زیادی در زمینه مد کسب کردم ، از اولین شغل من در یک شرکت لوازم آرایشی تا مدیریت صادرات برندهایی مثل : پیر کاردین ، رومئو جیگلی ، آیس برگ ، پاناما . 

در مقطعی دوران بسیار سختی در زندگی ام داشتم اما بعد تصمیم گرفتم  تولد دوباره خودم را با عطر جشن بگیرم . حدود یک سال و نیم طول کشید تا  اکسندیز افتتاح شود ، البته که تولید عطر سختی های زیادی دارد ، انتخاب یک بطری ظریف و بسته بندی گرانبها تا الهام گرفتن از روایح و ترکیب آن ها واقعا پیچیده است . هدف تبدیل نور به عطر بود . من می خواستم نام عطرم را برای یادآوری نور بگذارم ، به احترام اجدادم . این تصویر از خاطرات کودکی ام از باغ های گل و گیاه و نوری که از لابلای این گل ها می تابید می آید ، اسمش را گذاشتم جنگل پری .

برند تازه کار  اکسندیز اولین عطر خود را در سال 2015 به بازار عرضه کرد و با همکاری عطارانی به نام سلین ریپرت ، آرتور تتو لندی ، مریزیو سریزا  و کریستین کاربنل این برند راه اندازی شد .

چند جمله در مورد ماهیت برند :

عطرهای  اکسندیز ، در جستجوی نور در سراسر جهان از تجارب و فرهنگ های مختلف  استفاده میکند . عطرهای اکسندیز بیانگر انرژی هستند و جای تعجب نیست که ویژگی های مشترک آنها صمغ و چوب است که نماد نیروی حیات هستند . هنر عامه پسند (پاپ آرت) و هنر پست مدرن (نئو پاپ آرت) با پیروی از این ایدئولوژی الهام گرفته اند که همه چیزهایی که ما را احاطه کرده منبعی از احساسات است و هر شی می تواند جنبه متفاوتی با آنچه در نگاه اول می بینید داشته باشد . مجموعه اکسندیز  سفری استعاری در مسیر زندگی است . عطر اکسندیز 0.1 ملایم و قوی است ، عطر اکلوس پیروزی کامل و عطر اکسندیز 0.2 نشان دهنده شدت است .

اچندیس