ابوت نیویورک سیتی

ابوت نیویورک سیتی

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 9

ابوت سرپرست یک صومعه است . کلمه Abbot از کلمه یونانی abbas گرفته شده است که به معنای "پدر" به معنای یک عنوان با افتخار است . خوزه آلوارز ، بنیانگذار ابوت ، در جوانی عاشق طبیعت شد و در نیکاراگوئه در خانواده ای از تولید کنندگان قهوه بزرگ شد . او که در میان جنگل‌های سرسبز و گل‌های وحشی احاطه شده بود ، یاد گرفت که آن روایح را با زیبایی محیط و خاطراتی که بوجود می آوردند چگونه پیوند دهد . ابوت در نیویورک از نیاز عمیق خوزه به فرار از شهر برای سفر به طبیعت متولد شد و مجموعه ای از عطرها را با در نظر گرفتن " فرار هنرمندان از شهر" ایجاد کرد . هر عطر تمیز غیر سمی برای به تصویر کشیدن ذات و خاطرات مکان های طبیعی الهام بخش طراحی شده است و به عنوان یادآوری روزانه از زیبایی هایی است که در اطراف ما وجود دارد .

خط تولید عطرهای مردانه  و زنانه ابوت  فقط با مواد پاکیزه و ایمن فرموله شده است - علاوه بر لیست طولانی از مواد مضر که هرگز استفاده نمی شوند ، این شرکت متعهد به عدم استفاده از پارابن ، فتالات و سولفات است ؛ به عنوان یک برند مبتنی بر محیط زیست ، هر محصول دارای گواهینامه PETA  وگان و بدون تست حیوانی است و این برند کاملا متعهد به استفاده از تجزیه پذیر ترین دستورالعمل ها و بسته بندی است . ماموریت اصلی ابوت همیشه خلق عطر طبیعی و هوشیارانه ای است با هنر تولید شده باشد .

" گواهینامه PETA چیست؟

PETA Approved به این معنی است که یک محصول استانداردهای معینی را که توسط افراد برای رفتار اخلاقی با حیوانات تعیین شده است ، رعایت کرده است و تضمین می کند که بدون تست حیوانی است و شامل مواد مشتق شده از حیوانات نمی شود . با انتخاب محصولات مورد تایید PETA شما تصمیم آگاهانه ای برای حمایت از مارک هایی می گیرید که رفاه حیوانات را در اولویت قرار می دهند .

اولین محصول از این برند در سال 2016 عرضه شد ؛ عطر ابوت نیویورک سیتی از همکاری عطاران  آقای  استیون کلایس  ، آنتوان لی شکل گرفت .

ابوت نیویورک سیتی