اباتون

اباتون

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایتالیا
تعداد محصول : 3

اباتون به معنی معبد خصوصی است 

چند جمله در مورد ما :  

برندهای لوکس استثنایی آباتون محصولات دستچین شده ی با سلیقه و برازنده را برای یک سبک زندگی زیبا ارائه می کند . ما ارزش محصولات دست ساز  را در سطح بازرگانی می دانیم ، از عطر های تجملی تا زیور آلات درجه یک میراث ایتالیایی ما ، که سرشار از تاریخ و درک هنر است ، بر معیارهای ما برای  انتخاب کالای خوب تاثیر گذار بوده و عاملی در تلاش برای جستجوی بهترین و مجلل ترین محصولات از سراسر دنیا شد . علاقه ما به تجمل گرایی ما موجب شد تا در اکثر بازار های انحصاری خاص کار کنیم و تجربیات خود را در ایجاد روابط تجاری مستحکمی استفاده کنیم  تا  برند های خلاقانه و منحصر به فردی را ارائه دهیم .

رایحه ی ساوونا ( یک بندر در غرب ایتالیا در لیگوریا است )

بیش از 300 سال پیش ، گیاه چینوتو توسط یک ملوان ساوونایی از چین به ساوونا آورده شد. آب و هوای منحصربه‌فرد ایجاد شده در مجاورت کوه‌ها با دریا ، ساوونا را به محیطی عالی برای رشد گیاه چینوتو تبدیل کرد و این شهر جذاب ایتالیایی به خانه جدید آن تبدیل شد . مرکبات تلخ این گیاه در بین دریانوردان بسیار مورد توجه قرار گرفت ، زیرا معتقد بودند این یک طلسم است که آنها را از بیماری ها و خطرات در دریاهای آزاد محافظت می کند .

قرن ها کشت چینوتو باعث شد که ساوونا به شهر چینوتو معروف شود . گل‌های گیاه چینوتو فراوان و معطر هستند و برگ‌ها و پوست میوه آن حاوی روغن‌هایی هستند که اغلب در عطرسازی و لوازم آرایشی استفاده می‌شوند . این مرکبات زمانی که تازه چیده شوند بسیار تلخ هستند ، اما با فرآوری مناسب می‌توانند به تنقلات و نوشیدنی‌های شیرین و خوشمزه تبدیل شوند . مارکو آباتون ، عطرساز اهل ساوونا ، از نماد چینوتو برای احترام به زادگاهش با خلق دو عطر استفاده می کند که نت های بویایی این میوه مشهور را تقویت می کند . همانطور که دریانوردان ساوونری ، گیاه چینوتو را به ایتالیا آوردند ، مارکو آباتون اکنون خلاقیت خود را از طریق عطرهای چینوتو منحصر به فرد خود با جهان به اشتراک می گذارد .

 

اباتون