مورر اند ورتز 4711

مورر اند ورتز 4711

محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : مورر اند ورتز
کشور : آلمان
تعداد محصول : 91

ما مزونی با بیش از ۱۵۰ سال سابقه به شما پیشنهاد می‌دهیم، مزون مورر اند ورتز. میکائیل مورر و پسرخوانده‌اش، اندرس ورتز، در سال ۱۸۵۴، تصمیم گرفتند در شهر کوچک اشتولبرگ در نزدیکی آخن آلمان، صابون تولید کنند، ‌و این مزون را تأسیس کردند. این کمپانی تا کنون پنج نسل در خانواده باقی مانده‌است. 

آن‌ها عطرها و محصولات مراقبت از بدن قابل تشخیصب ارائه می‌دهند. دردهه‌ی ۹۰ کمپانی می‌خواست روی بازار اروپا کتمرکز باشد،‌اما امروزه فروشگاه‌هایشان را در سراسر جهان گسترش داده‌اند. آن‌ها از سال ۱۹۹۰ تحت حمایت گروه دالی-ورک (Dalli-Werke) بوده‌اند. بازارهای اصلی آن‌ها در آلمان، کشورهای بنلوکس، اتریش و سوییس است.

در سال ۱۹۵۵، عطر افسانه‌ای آن‌ها، تاباک (Tabac)، با بطری‌ای سفید، انفجاری واقعی در بازار به راه انداخت. این عطر برای مدتی طولانی محبوب بود و درخواست می‌شد،‌ و چندین جایگزین، و ورژن‌های جدید، با مقداری تغییر از مدل اصلی، از روی آن ساخته شدند. تا به امروز، این معروف‌ترین عطر در آلمان است!

این پرفیوم نمایش دهنده ی یک مرد فعال است. در ابتدا بوی آلدهید از آن به مشام می رسد، و بعد اسانس‌های فلفل سیاه،‌ نارنج، لیموناد گازدار، ترنج و نرولی (روغن شکوفه‌ی پرتقال) را حس می‌کنید. قلب این پرفیوم از بابونه، استوخودوس، شمعدانی و بلوط تشکیل شده،‌ اما پایه‌ی آن معرف میخک، چوب صندل، وتیور، مشک و کهربا است. این پرفیوم در وبسایت آن‌ها (تاباک) هم ارائه شده‌است. 

مورر اند ورتز 4711