6 عطر تلخ زنانه معروف با ماندگاری بالا!

6 عطر تلخ زنانه معروف با ماندگاری بالا!

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 21 روز پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :معرفی انواع عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا1. الیه ساب نویت نور2. بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم3. ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم4. والنتینو دونا نویر ابسولو5. آمواج ممویر6. کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

انواع عطر تلخ زنانه در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در میان خانم‌های خاص‌پسند که طرفدار استایل‌های رسمی و کلاسیک هستند، پیدا کرده است. معمولا یک ادکلن تلخ می‌تواند کلاس و شیکی خاصی به استایل شما ببخشد و نظر دیگران را به شدت جلب کند. اگر شما هم طرفدار انواع عطر و ادکلن زنانه تلخ و ماندگار هستید و می‌خواهید قبل از خرید عطر مورد نظرتان، معروف‌ترین انواع این محصولات را بشناسید، خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

معرفی انواع عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا

1. الیه ساب نویت نور

الیه ساب نویت نور

الیه ساب نویت نور یک عطر تلخ زنانه بسیار پرطرفدار در سراسر جهان است که در سال 2016 توسط کمپانی لبنانی خود به بازار عرضه شد. این ادکلن تلخ ، ماندگاری و پخش بوی بسیار شگفت‌انگیزی دارد و می‌تواند به عنوان یک عطر گرم با رایحه شرقی گلی در شب‌های سرد زمستانی مورد استفاده قرار بگیرد و حیرت اطرافیان شما را برانگیزد. نویت نور، یک عطر تلخ زنانه ارزان و در عین حال، بسیار شیک و رسمی است که می‌تواند برای مناسبت‌های خاص شما، گزینه قابل قبولی باشد. این عطر زنانه ، پخش بوی بی‌نظیری در فضای باز و هوای سرد دارد و از این رو، برای خانم‌های شیک‌پوش که به‌ دنبال عطرهایی با پخش بوی عالی هستند هم گزینه خوبی به حساب می‌آید. در الیه ساب نویت نور، روایحی همچون رز، نعناع هندی، گل یلانگ، عسل، روایح چوبی و فلفل در کنار روایح دودی و ادویه‌‌ای، شامه‌نوازی می‌کنند.

2. بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم

بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم

یک ادکلن تلخ زنانه معروف با پخش بو و ماندگاری قابل توجه! بولگاری جاسمین به عنوان یک عطر شرقی گلی در سال 2008 توسط کمپانی ایتالیایی خود به بازار معرفی شد و خیلی سریع توانست جای خود را در میان انواع عطر تلخ زنانه پیدا کند. هرچند که برخی از خانم‌ها برای استفاده روزانه از این ادکلن تلخ کمک می‌گیرند، اما استفاده از آن برای خانم‌های جوان و در مناسبت‌های رسمی، بیشتر توصیه می‌شود. این ادکلن زنانه اصل در طول سال‌های حضور خود در بازار، به عطر امضای بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش، ساده‌پسند و البته طرفدار استایل‌های کلاسیک، تبدیل شده است. در نت آغازین بولگاری جاسمین نویر، ترکیبات سبز در کنار گاردنیای یاسمنی، خودنمایی می‌کنند. در نت میانی، عطر یاس در کنار بادام، رویایی شگفت‌انگیز را خلق می‌کند و در نت پایانی هم رایحه دانه تونکا، مشک، کهربا، نعناع هندی و شیرین بیان، به خوبی در کنار روایح دودی می‌درخشند تا یک عطر مرموز و جذاب را پیش روی شما قرار بدهند.

3. ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم

ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم

اگر قصد خرید ادکلن زنانه را دارد، حتما نیم‌نگاهی هم به کریستال نویر یا ورساچه مشکی داشته باشید؛ مخصوصا اگر طرفدار عطرهای گرم و تلخ هستید! ورساچه مشکی، طبع گرمی دارد و در گروه بویایی شرقی گلی قرار می‌گیرد. این عطر ایتالیایی در سال 2004 به بازار آمد و سال‌ها است که در گروه پرفروش‌ترین انواع عطر و ادکلن زنانه گرم قرار دارد. این عطر تلخ زنانه برای خانم‌های جوان، شیک‌پوش و خاص‌پسند که می‌خواهند همیشه رد بویی از خود برجای بگذارند، بسیار مناسب است و می‌تواند باعث درخشش شما در مناسبت‌های رسمی و مهمانی‌های شبانه در شب‌های سرد پاییزی و زمستانی شود. تنوع روایح موجود در این عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا ، باعث شده است که حتی خانم‌های سخت‌پسند هم توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند. رایحه هل، زنجبیل، فلفل، گاردنیای یاسمنی، نارگیل، شکوفه پرتقال، گل صدتومانی، مشک، کهربا و چوب صندل سفید در ورساچه مشکی به زیبایی در کنار یکدیگر جای گرفته‌اند تا ما درنهایت با عطری مرموز و رویایی مواجه باشیم.

4. والنتینو دونا نویر ابسولو

والنتینو دونا نویر ابسولو

دونا نویر ابسولو، یک عطر تلخ زنانه ماندگار و با رایحه شرقی گلی است. این عطر گرم ایتالیایی، 4 سالی می‌شود که به بازار آمده است و در همین مدت کوتاه هم توجه بسیاری از خانم‌های جوان، جسور و سخت‌پسند را به خود جلب کرده است. این عطر تلخ زنانه می‌تواند برای مناسبت‌های رسمی، قرارهای خاص کاری یا مناسبت‌های خاص عاشقانه مورد استفاده قرار بگیرد و طرف مقابل شما به به شدت تحت تاثیر حسن سلیقه‌تان در انتخاب عطر، قرار بدهد. اگر در روزهای سرد سال، استایل رسمی یا کلاسیکی دارید، در انتخاب این ادکلن تلخ زنانه معروف شک نکنید. در نت آغازین دونا نویر، فقط رایحه فلفل خودنمایی می‌کند. نت میانی با ترکیب رز و آلو، رایحه‌ای جادویی پیش روی شما می‌گذارد و نت پایانی هم با کنار هم قرار دادن رایحه چوب صندل سفید و چرم، یک عطر سحرآمیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. خلاصه اینکه اگر می‌خواهید یک ادکلن شیرین یا تلخ یا به عبارتی، عطری میانه در رایحه را داشته باشید، می‌توانید روی دونا نویر ابسولو حساب ویژه‌ای باز کنید.

5. آمواج ممویر

آمواج ممویر

آمواژ یا آمواج ممویر، یکی دیگر از انواع ادکلن تلخ زنانه معروف است که با روایح و گرم خود در سال 2010 توسط کمپانی عمانی‌اش به بازار معرفی شد. ای عطر تلخ زنانه برای خانم‌های بالای 25 سال و مناسبت‌های کاملا رسمی پیشنهاد می‌شود. در میان انواع عطر و ادکلن زنانه ، آمواژ ممویر به دلیل داشتن روایح کاملا گرم، گل‌فام، ادویه‌ای و مشک‌اندود، باید در فضای باز و روزهای کاملا سرد سال مورد استفاده قرار بگیرد تا بازخورد اجتماعی بهتری داشته باشد. نت ابتدایی این عطر تلخ زنانه با رایحه نارنگی ماندارین، هل، فلفل صورتی و خارگوش شروع می‌شود. در نت میانی، عطر رز در کنار یاس، شبدر، فلفل، گل‌های معطر، روایح دودی و چوبی شامه‌نوازی می‌کند. نت پایانی هم از ترکیب رایحه مشک با خزه درخت بلوط، چرم، لابدانیوم، بوته وحشی جاوی و فیبر بیدستران تشکیل می‌شود تا شما در نهایت با یک عطر زنانه کاملا شیک و باوقار زنانه مواجه باشید.

6. کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

آروماتیکس الکسیر، یک ادکلن تلخ زنانه معروف است که طبعی گرم دارد و در گروه بویایی چایپر گلی قرار می‌گیرد. بنابراین اگر به روایح تلخ و گل‌فام علاقه دارید، می‌توانید این عطر تلخ زنانه را در برنامه خرید خود قرار بدهید. این عطر آمریکایی در سال 2007 به بازار معرفی شد و مورد استقبال بسیاری از خانم‌های جوان و میانسال قرار گرفت. مهمانی‌های زمستانی و قرارهای کاری یا عاشقانه در فضاهای باز، می‌توانند بهترین زمان و مکان استفاده از این عطر تلخ زنانه باشند. ماندگاری و پخش بوی شگفت‌انگیز این عطر زنانه باعث شده است تا بسیاری از خانم‌های باوقار، شیک‌پوش و کلاسیک، آن را به عطر امضای خود در روزهای سرد سال تبدیل کنند. تنوع روایح موجود در الکسیر ادو پرفیوم، باعث می‌شود که انتخاب ادکلن تلخ و گرم برای خانم‌های سخت‌پسند، ساده‌تر بشود. رایحه ترنج، اقاقیا، گشنیز، بابونه، گل‌های معطر، ریشه‌های گیاهی، مشک، نعناع هندی، خس‌خس و چوب صندل سفید در کنار روایح دودی در این عطر تلخ زنانه خودنمایی می‌کند.

به نظر شما کدام عطر تلخ و خنک زنانه می‌تواند بهترین عطر زنانه تابستانی باشد؟

هر کدام از انواع عطر تلخ زنانه می‌توانند برای خانم‌هایی با استایل رسمی و کلاسیک، گزینه مناسبی باشند. حالا شما کدام یک از عطرهای معرفی‌شده را بیشتر می‌پسندید؟ عطر مورد نظرتان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های یک عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا چیست؟

معمولا انواع ادکلن تلخ زنانه با ماندگاری بالا، طبع گرمی دارند. بنابراین قبل از خرید آنلاین ادکلن زنانه تلخ و ماندگار باید این نکته را در نظر بگیرید که بیشتر این محصولات، مناسب روزهای سرد سال و فضاهای باز هستند. از طرف دیگر، معمولا انواع ادکلن شیرین یا تلخ زنانه که ماندگاری بالایی دارند، در گروه عطرهای سنگین و کلاسیک جای می‌گیرند و شما می‌توانید از آنها در مناسبت‌های خاص و رسمی استفاده کنید. از این رو، اگر یک عطر تلخ زنانه برای استفاده روزانه می‌خواهید باید به ترکیبات موجود در عطر توجه کنید و این نکته را هم در نظر بگیرید که عطرهای خنک و روزانه، ماندگاری کمتری نسبت به عطرهای گرم و ماندگار دارند.

بهترین برند ادکلن تلخ و ماندگار زنانه کدام است؟

برندهای مختلفی انواع ادکلن تلخ زنانه معروف و ماندگار را عرضه می‌کنند. اما اگر می‌خواهید خرید آنلاین عطر زنانه را در برنامه خود داشته باشید، بهتر است بدانید که برندهایی مانند الیه ساب، ورساچه، کلینیک، بولگاری و آمواج در تولید و عرضه انواع عطر تلخ زنانه، موفقیت‌های بیشتری داشته‌اند. قبل از خرید آنلاین عطر و ادکلن ، حتما قیمت روز ادکلن مورد نظرتان را از طریق یک فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن بررسی کنید.

مهم‌ترین ترکیبات موجود در انواع عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا کدامند؟

بیشتر عطرهای زنانه تلخ و ماندگار دارای ترکیبات چوبی، گل‌فام، ادویه‌ای و مشک‌اندود هستند تا بتوانند علاوه بر ایجاد رایحه تلخ، محصولی ماندگار و با پخش بوی بالا را هم پیش روی شما قرار بدهند.


 


ندا احمدلو

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
Nas
1400/06/07
سلام. وقت بخیر.
مینیاتوری ها هم بچ کد جعبه دارند.
آیا روو خود شیشه هم باید این بچ کده باشه؟
این قضیه واسه سمپل ها به چه صورته؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب و احترام
تا جایی که اطلاع داریم و دیده شده ،سمپل و مینیاتوری ها نیز بچکد دارند
ali
1400/05/27
ممنون مقاله بسیار آموزنده ای بود.
متاسفانه امروزه در سطح کشور اسانس فروش های مترویی ،چندلیتری مایع بی رنگ هم کناردستشون گذاشتن و به اسم فیکساتیو میفروشند و جالبش اینجاست یه جوری نسخه میپیچند که هرکی ندونه فکر میکنه عطارهای سرشناس دنیای عطر شاگرد این اساتید بودن😁 ،به مشتری میگن بیا مثلا بیست گرم اونتوس بخر تا بهت پنجاه میل فیکساتیو جایزه بدم و ببر ترکیب کن که دیگه میشه ادوپرفیوم اونتوس و با اورجینال مو نمیزنه و خوده کرید هم همینکارو میکنه ، حقیقتا خیلیام که تازه به عطربازی علاقه مند شدن کنجکاو شده و اسانس و اون مایعی که به اسم فیکساتبو عرضه میشه را میخرن، عزیزانی در جریان باشید اسانس هایی که در سطح کشور عرضه میشه رقیق نشده و یا با درصد کمی روغن بی بو به جهت سود بیشتر ترکیب شده اند و این مدل اسانس حتی اگه فرض کنیم از منبع مطمعنی تهیه شده بازم به این شکل بسیار بسیار بسیار خطرناک بخصوص برای سیستم تنفسی و بویایی بسیار مضره ، در ثانی اون مایع بی رنگ و بی بو که به اسم فیکساتیو میفروشن( به احتمال زیاد اب دی یونایزدِ)حتی اگه فیکساتیو باشه اینطور نیست که بگیم اسانس را باهاش رقیق کنیم و میشه ادوپرفیوم یا تویلت، پروسه ترکیب اتانول، اب دی یونایزد و استابلایز یاهمون فیکساتیوهای تثبیت کننده و... لازم داره که هرکدام درصد مشخصی در ترکیب دارند.
دوستانه پیشنهاد میگنم اصلا وابدا سمت اسانس های گرمی نرید.
خوب است که گرانترین عطر دنیا در آسیا و توسط اصغر آقا تولید شده !
این خبر جدای از ارزش عطر ارزشمند است !
آنها خوب میدانند که مسابقه ای بر سر تملک آن در خواهد گرفت بین متمولین جهان که میخواهند سرتیتر و چشمگیرترین باشند .
شاید و حتما مقصد و منزل این عطر ، همان آسیا باشد :)
مسابقه ی ثروت که صاحبان اش میگذارند و لخت مادرزاد میروند چها که نمیکند !
بهترین عطر ، عطر ساخته ی خداست که بدون شک هر نفر یک شیشه به ما عطردوستان در آن جهان داده خواهد شد !
انشاله همه دریافت میکنیم :)
Gevik
1400/05/10
۵ رایحه مورد علاقه بنده بترتیب:
جوبیلیشن
جورنی ‌
اپوس ۷
اپیک
برکن
پارسی
1400/04/17
درود
ژوبیلیشن
ممویر
ژورنی
اپیک
اپوس ۷ و ۸