استیکرهای معطر برای ماسک: راهی جدید برای خوشبو شدن در روزهای پاندمی کرونا!

استیکرهای معطر برای ماسک: راهی جدید برای خوشبو شدن در روزهای پاندمی کرونا!

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 3 ماه پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :استیکر معطر ماسکرایحه استیکر های معطر ماسک

استیکر معطر ماسک

همان‌طور که همگی می‌دانیم، استفاده از ماسک صورت در شرایط پاندمی کرونا ضرورت دارد، چون با این ماسک‌ها هم به حفظ سلامتی خودمان و هم به حفظ سلامتی دیگران کمک می‌کنیم؛ اما همین ماسک‌ها هستند که لذت بوییدن عطرها، اشیای طبیعی، غذاها و بسیاری از چیزهای دیگر را از ما گرفته‌اند. می‌توان گفت که تجربه لذت بردن از عطرها تا حدود زیادی صرفا به فضاهای شخصی و خصوصی محدود شده است. با این‌حال کمپانی فرانسوی Officine Universelle Buly à Paris برای مقابله با این معضل جدید، محصول نوآورانه و خاصی را عرضه کرده است که «استیکر معطر ماسک» نام دارد.

استیکر معطر ماسک

در بخشی از توضیحات ارائه‌شده در سایت Officine Universelle Buly می‌خوانیم: «دوران‌های سخت و ناامیدکننده نیازمند اقداماتی متناسب با این سختی و ناامیدی هستند. کمپانی Officine Universelle Buly دیگر نمی‌توانست این وضعیت را تحمل کند که حتی هوای بهاری هم نتواند از سد ماسک‌های ما بگذرد. صورت‌های ما پشت ماسک‌های محافظ سفید یا آبی حبس شده‌اند و ما در سکوت نفس می‌کشیم و رنج می‌بریم، درحالی که هر لحظه خودمان را از آزادی‌های طبیعی محروم کرده‌ایم. اساسی‌ترین و اولیه‌ترین حق زیست‌محیطی از ما سلب شده است؛ یعنی حق داشتن یک فضای سالم. بنابراین تحقیقات گسترده Officine Universelle Buly را در طراحی استیکرهای معطر یاری کردند تا بلکه از این راه کمی هوای تازه و خوشبو به زندگی ما بازگردد. تنها شعار ما این است: هر ماسک،‌ یک استیکر».

رایحه استیکر های معطر ماسک

رایحه به‌کاررفته در این استیکرهای معطر دارای سرشتی ساده و طراوت‌بخش هستند و برپایه ترکیبات طبیعی و نابی از اکالیپتوس، نعناع و لیموترش شکل گرفته‌اند. این استیکرهای ضدعفونی‌شده و گالوانیزه‌شده، روح تازه‌ای به استفاده روزانه از ماسک‌ها می‌بخشند و نت‌های آروماتیک خودشان را به‌خوبی پخش می‌کنند. این استیکرهای یک‌بار مصرف طوری طراحی شده‌اند که مثل وصله به قسمت بیرونی ماسک متصل شوند. بسته به نوع ماسکی که استفاده می‌کنید، این استیکرها نهایتا تا 6 ساعت روی هر ماسک دوام می‌آورند.

بیشتر بخوانید : کووید-۱۹ و از دست دادن بویایی کووید-۱۹ و از دست دادن بویایی

 


نویسنده: میگل ماتوس

ترجمه: ندا احمدلو

منبع: Fragrantica

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
پارسی
1400/04/17
درود
ژوبیلیشن
ممویر
ژورنی
اپیک
اپوس ۷ و ۸
پیر ِ پرتجربه ی عطارها
همکاری با او برای هر برند از بزرگ تا کوچک نه تنها افتخار که چک ِ سفیدی از فروش ِ آتی است .
هرکس که در انتخاب عطر برای خود اندکی اهمیت قائل باشد نام او را شنیده است .
و رایحه بازان ِ کهنه کار خلق ِ جدید اورا چشم بسته میخرند ! بر ارزش کار او نیک واقفند و نیازی بر پرس و جو یا تحقیق و تست نمیبینند و این یعنی انتهای موفقیت یک استاد در حرفه ی خود .
عطربازان همیشه در انتظار آخرین خلق هر عطار خوشنام و پرتجربه ای نشسته اند !
در بین خیل عظیم عطاران جهان از انگشت شمار پیش رو هست . از محالات است عطری ازین عطار در کلکسیون هرچند کوچک عطربازی نباشد .
زنده باد
در بین ِ عطارهای مورد علاقه ی من سرآمد است . بهترین است ! :
عطرهای چند ساله ی اخیر ِخلق شده ی او را ببینید همگی از پرفروش ترین عطرهای جهان اند . خصوصا در ایران . ارزانترین ها اما ارزشمندترین ها !
و پر فروش ترین ها .
در حرفه ی عطاری این کار سخت ترین است .
ورنه هر عطاری بلد است عطری ارزشمند اما گران بسازد !
او درین حرفه پس از سالهای متمادی تلاش به کمال رسیده . این بخوبی از فروش کارهای سالهای اخیرش هویداست .
در کنار موریاس و گوالتیری اغلب ِ کارهای دوستداشتنی ی کلکسیون من از آن ِ اوست .
زنده باد
بی شک جوبیلیشن و بعد ازون رفلکشن از همشون سرترن
Wooooooow