برترین عطر‌های زنانه و مردانه از نظر مشتریان عطرافشان

برترین عطر‌های زنانه و مردانه از نظر مشتریان عطرافشان

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 1 ماه پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :معرفی بهترین ادکلن های مردانهمعرفی بهترین عطرهای زنانه

گاهی بسیاری از ما دوست داریم تا بدانیم که کدامیک از عطرهای موجود در بازار، بازخورد اجتماعی مناسب‌تری دارند و توانسته‌اند نظر تعداد بیشتری از طرفداران عطر و ادکلن را به خود جلب کنند! این دانستن به ما کمک می‌کند تا در انتخاب عطر مناسب هر فصل، با آگاهی بیشتری تصمیم بگیریم و خیلی سریع از انتخاب‌مان پشیمان یا دلزده نشویم. از این رو در ادامه این مقاله به معرفی برترین عطر‌های زنانه و مردانه از نظر مشتریان عطرافشان می‌پردازیم.

برترین عطر‌های زنانه و مردانه از نظر مشتریان عطرافشان

معرفی بهترین ادکلن های مردانه

جووی پاریس پرایوت لیبل

جووی پاریس پرایوت لیبل

پرایوت لیبل یکی از کارهای پرطرفدار برند جووی پاریسِ فرانسه است که با طبع گرم خود در سال 2011 رونمایی شد. این عطر با رایحه شرقی چوبی، عطری یونی به حساب می‌آید و تنها از 6 رایحه در 3 نت خود تشکیل شده است. خس‌ خس، پاپیروس، چرم، چوب صندل سفید، نعنا هندی و لابدانیوم، 6 رایحه تشکیل‌دهنده این عطرِ گرم،‌ تلخ و خاص‌پسند هستند. پرایوت لیبل برای استفاده در مناسبت‌های رسمی، پیشنهاد می‌شود. 

مانسرا رد توباکو

مانسرا رد توباکو

مانسرا رد توباکو،‌ یک عطر گرم فرانسوی و با رایحه چوبی ادویه‌ای است که در سال 2017 به بازار آمد. این عطر یونی، تنوعی از روایح مختلف مانند گلابی، جوز، دارچین، سیب، هلو، زعفران، نعنا هندی، یاس، وانیل، تنباکو، چوب صندل سفید، عود، مشک و کهربا را در کنار روایح دودی در خود جای داده است تا عطری مناسب برای مراسم رسمی و فضاهای باز در روزهای سرد سال باشد. 

تام فورد توسکان لدر

تام فورد توسکان لدر

توسکان لدر جزو عطرهای یونی از برند آمریکایی تام فورد است که با طبع گرم و رایحه چرمی خود در سال 2007 عرضه شد. تمشک، آویشن و زعفران در نت ابتدایی این عطر، شیرینی لذت‌بخشی را به آن بخشیده‌اند. یاس و صمغ کندر در نت میانی، ماندگاری آن را تثبیت کرده‌اند و روایح چوبی در کنار جیر، چرم و کهربا در نت پایانی، قدرت و اصالت خاصی به توسکان لدر داده‌اند.
 

اتکینسونز عود سیو کینگ

اتکینسونز عود سیو کینگ

یک عطر انگلیسی اصیل با رایحه‌های شرقی که از سال 2013 به بازار عطرهای یونی راه یافت و به عنوان یک عطر خاص، شیک و مجلسی در قفسه بسیاری از فروشگاه‌های عرضه عطر و ادکلن جای گرفت. ترنج،‌ چای،‌ پونه کوهی، جیر، چوب صندل سفید و عود،‌ 6 رایحه جادویی و قدرتمند تشکیل‌دهنده اتکینسونز عود سیو کینگ هستند. این عطر می‌تواند برای مناسبت‌های خاص یا عاشقانه، انتخاب برازنده‌ای باشد. 

پارفومز د مارلی گالووی

پارفومز د مارلی گالووی

گالووی جزو عطرهای خنک از برند فرانسوی پارفومز د مارلی است که در سال 2014 رونمایی شد و در گروه بویایی مرکباتی معطر جای گرفت. این عطر یونی، 6 رایحه رویایی مانند فلفل، مرکبات، زنبق، شکوفه پرتقال، مشک و کهربا را در خود جای داده است تا بتواند به خوبی با رایحه جادویی و ماندگاری مناسبش در روزهای گرم سال، خودنمایی کند. لطافت و ظرافت این عطر باعث می‌شود تا بتوان به سادگی آن را به عطر روزانه برای تمام مناسبت‌ها تبدیل کرد. 

باربری لندن مردانه

باربری لندن مردانه

باربری لندن مردانه در سال 2006 به عنوان یک عطر گرم مردانه معرفی شد. این عطر در گروه بویایی شرقی ادویه‌ای جای دارد و در نت‌های مختلف خود،‌ روایح متنوعی مانند ترنج، لاوندر، دارچین، چرم، تنباکو‌، گل ابریشم، چوب گایاک، اوپوپوناکس و خزه درخت بلوط را در کنار یکدیگر قرار داده است. رایحه خوش، شیرین و دل‌انگیز باربری لندن مردانه باعث می‌شود تا استفاده از آن به آقایان شیک‌پوش و مشکل‌پسند توصیه شود. 

آمواج اینترلود مردانه

آمواج اینترلود مردانه

آمواج یا آمواژ اینترلود، از دیگر عطرهای گرم مردانه در گروه بویایی شرقی چوبی است که در سال 2012 توسط کمپانی عمانی خود به بازار آمد. این عطر با پخش و ماندگاری بوی فوق‌العاده خود از روایح متنوعی مانند ترنج، فلفل، لابدانیوم، کهربا، چوب صندل سفید، عود، نعنا هندی و چرم در کنار روایح دودی تشکیل شده است. فضاهای باز و هوای سرد، بهترین مکان و زمان استفاده از اینترلود مردانه هستند.  

گرلن بویس میستریوکس

گرلن بویس میستریوکس

بویس میستریوکس، یک عطر فرانسوی از برند گرلن است که با رایحه‌های چرمی خود از سال 2019 به بازار آمد. رایحه بهارنارنج و برگ بو در نت آغازین؛ یاس، سدر و نعنا هندی در نت میانی؛ و صمغ درختچه مر در کنار چرم در نت پایانی این عطر خودنمایی می‌کنند تا بویس میستریوکس را به عطری با پخش بو و ماندگاری مناسب برای فضاهای روباز و هوای نسبتا خنک بدل کنند. 

کالوین کلین ایفوریا مردانه

کالوین کلین ایفوریا مردانه

ایفوریای مردانه یا همان سی کی یوفوریای مردانه، یک عطر معتدل و بسیار پرطرفدار آمریکایی است که از سال 2006 رونمایی شد و در گروه بویایی چوبی معطر جای گرفت. روایح دل‌نشینی مانند زنجبیل،‌ فلفل، سالویا، نعنا، سدر، اقاقیای برزیلی، جیر، کهربا و نعنا هندی در سی کی یوفوریای مردانه دست به دست یکدیگر داده‌اند تا عطری مناسب برای آقایان کلاسیک و در ابتدای میانسالی رقم بزنند.

 

بیشتر بخوانید : معرفی 15 عطر مردانه ارزان و پرفروش  زیر 1 میلیون معرفی 15 عطر مردانه ارزان و پرفروش زیر 1 میلیون

 

معرفی بهترین عطرهای زنانه

دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014

دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014

دیور ادیکت زنانه،‌ جزو پرطرفدارترین عطرهای فرانسوی است که رایحه شرقی گل‌فام و طبع گرمی دارد. این عطر در نت آغازین خود، رایحه برگ درخت نارنج را در کنار شکوفه پرتقال قرار داده است. در نت میانی، تنها از رایحه یاس کمک گرفته است و نت پایانی را با رایحه شیرین و دل‌نشین وانیل به اتمام رسانده است. همین سادگی روایح در دیور ادیکت زنانه باعث شده است تا بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش به استفاده از آن اعتیاد پیدا کنند!

تروساردی دونا 2011

تروساردی دونا 2011

تروساردی دونا یک عطر ایتالیایی، معتدل و شرقی گل‌فام است که در سال 2011 به بازار آمد. این عطر با روایح شادی که در خود جای داده است، بیشتر به درد خانم‌هایی سرزنده و با روحیه شاداب می‌خورد. رایحه میوه‌های مختلف، لیمو ترش، یوزو، لاله مرداب، یاس، شکوفه پرتقال، چوب صندل سفید، سدر، وانیل و نعنا هندی در تروساردی دونا در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا اوج لطافت و سرزندگی را به شما القا کنند. 

لانوین اکلت زنانه

لانوین اکلت زنانه

اکلت زنانه، یک عطر خنک و رویایی از برند فرانسوی لانوین است که در گروه بویایی گل‌فام و گیاهی جای می‌گیرد. این عطر در سال 2006 به بازار آمد و ترکیب متنوعی از روایح گل‌فام مانند گل صد تومانی،‌ شکوفه هلو، گل ویستریا،‌ یاس بنفش، گل اوسمانتوس، چای، مشک، کهربا، سدر و برگ درخت نارنج را در کنار یکدیگر قرار داده است. این عطر شاد برای استفاده روزانه یا استفاده در مراسم دوستانه، بسیار مناسب است. 

دولچه گابانا لایت بلو زنانه

دولچه گابانا لایت بلو زنانه

یک عطر اصیل زنانه و خنک، با رایحه گل‌فام و میوه‌ای که در سال 2001 روانه بازار شد. این عطر ایتالیایی، آمیزه‌ای از روایح دلربایی مانند لیمو ترش، گل استکانی، سیب، سدر، رز، یاس،‌ چوب خیزران، چوب صندل سفید، مشک و کهربا را در دل خود جای داده است تا عطری خاص، رویایی، ترش و شیرین و البته بسیار خواستنی برای روزهای گرم سال باشد. خانم‌های خاص‌پسند می‌توانند به‌سادگی این عطر را تبدیل به عطر روزانه خود بکنند. 

ایو سن لورن اله ادو پرفیوم

ایو سن لورن اله ادو پرفیوم

ایو سن لورن اله، یک عطر معتدل و محصول سال 2007 فرانسه است. این عطر در گروه بویایی گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود‌ جای می‌گیرد و می‌تواند بازخوردهای خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. رایحه گل صد تومانی،‌ مرکبات و سرخ‌آلو در نت آغازین این عطر خودنمایی می‌کنند. روایح رز، دانه‌های قرمز، فریزیا، یاس، خس خس،‌ گل ختی، سدر و نعنا هندی هم در نت‌های بعدی به خوبی آشکار می‌شوند تا درنهایت عطری با رایحه کاملا معطر را پیش روی شما بگذارند. 

کالوین کلین ایفوریای زنانه

کالوین کلین ایفوریای زنانه

ایفوریا یا سی کی یوفوریای زنانه،‌ یک عطر گرم، شرقی و گل‌فام است که به ‌راحتی نمی‌توان از کنار آن گذشت. این عطر آمریکایی در سال 2005 رونمایی شد و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. رایحه انار،‌ لاله مردابی،‌ ارکیده، بنفشه،‌ چوب ماهون، مشک و کهربا در این عطر در کنار یکدیگر جای گرفته‌اند تا در نهایت، عطری با گرمای دلپذیر، پخش بوی مناسب و ماندگاری قابل قبول را به شما عرضه کنند. 

تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

وومنیتی، عطری کمتر شناخته‌شده از برند فرانسوی تیری موگلر است که رایحه معتدل دل‌انگیزی دارد. ما در وومنیتی، تنها با 4 رایحه اصلی اما قدرتمند مواجه هستیم: میوه انجیر، برگ انجیر،‌ درخت انجیر و خاویار! غلبه روایح مختلفِ برخاسته از درخت انجیر، این عطر را بسیار خاص و دوست‌داشتنی و مناسب برای روزهای سرد سال کرده است. قطعا شما مدت کمی پس از اسپری کردن این عطر روی پوست‌تان، رایحه و بازخورد خوبی از آن خواهید گرفت. 

ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم

ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم

مدل کریستال نویر از ورساچه که با نام ورساچه مشکی هم شناخته می‌شود، یک عطر کاملا شیک، رسمی و کلاسیک، مناسب برای شرکت در مهمانی‌های شبانه یا مناسبت‌های خاص پاییزی و زمستانی است. روایحی مانند زنجبیل، فلفل، هل، گل صد تومانی، نارگیل، گاردینای یاسمنی، شکوفه پرتقال، چوب صندل سفید، مشک و کهربا، روایح تشکیل‌دهنده این عطر هستند. ورساچه مشکی، ماندگاری و پخش بوی مناسبی هم در روزهای سرد سال و فضای آزاد دارد. 

شیسیدو زن زنانه

شیسیدو زن زنانه

شیسیدو زن، یک عطر ژاپنی پرطرفدار است که در سال 2007 و به عنوان عطری معتدل وارد بازار عطرهای زنانه شد. این عطر که تنوعی از روایح گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود را در خود جای داده است، با پخش بو و ماندگاری مناسب خود توانسته است تا نظر بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش و سخت‌پسند را جلب کند. روایحی مانند مرکبات، رز، سنبل، بنفشه، ‌لاله مردابی، فریزیا، گل برف، مشک، سدر، کهربا، نعنا هندی، و سیب در کنار روایح دودی در شیسیدو زن، خودنمایی می‌کنند. 

بیشتر بخوانید : معرفی 15 عطر زنانه ارزان و پرفروش زیر 1 میلیون معرفی 15 عطر زنانه ارزان و پرفروش زیر 1 میلیون

بهترین عطر زنانه یا مردانه از نظر شما چیست؟

عطرهایی که در این مطلب معرفی کردیم، برترین عطر ادکلن های زنانه و مردانه از نظر مشتریان عطرافشان بوده است. به نظر شما کدام عطر از کدام برند جزء بهترین هاست؟ آن را در قسمت کامنت ها به ما معرفی کنید.
 


ندا احمدلو

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
Ambre russe
1399/12/12
کدام عطرهای برند «آمواج» محبوب‌تر هستند؟
به جز دو تا ،دقیقا عطرایی که من دوست ندارم به عنوان بهترین عطرهای خانه عطرسازی مورد علاقه من معرفی شده.
با سلام
کاش در ردیف معرفی عطرهای مردانه اسمی هم از کلوین کلاین کانترادیکشن برده بودید
عطری بسیار خاص از این برند با بویی بسیار کلاسیک و مردانه
تقریبا میشه گفت ۱۰ ساله که یک شیشه ازش دارم و بدلیل نایاب بودن بسیار با خست ازش استفاده میکنم
این یک مقاله ارزشمند است. خیلی ارزشمند. باعث شادی دلهای خیلی ها میشود. به وفور دیدم جوانهایی که توانایی خرید برندهای ایرانی رو هم ندارند. بخاطر تنگدستی حتی خجالت میکشن راجب عطرهای ارزان سوال بپرسند درحالیکه عاشق بوی خوشند. در سایت دیگری دیدم یک عطر ایرانی ۳۰ هزار تومانی رکورد پرفروشترین عطر ایران رو شکسته. یکی خریدم ببینم چیه. استفاده که کردم فشارخون رو توی دستام حس کردم. ناراحتم برای علاقه مندان تهیدست. من هم متوسط رو به فقیرم اماچون تقریبا هر عطری که دوست داشتم خدابهم داد مدتیه تصمیم دارم همه عطرای متوسط وارزون رو تاجاییکه میسره تست کنم وبا سواد اندکی که دارم اگر تونستم توی نظرات کمک کنم. کاش اساتید بزرگ این سایت هم اینکار رو بکنن. یک جور ادای دین به خداست. چیزی که گفتم بارها دیدم وشنیدم. این کار مدیر سایت رو خیلی پسندیدم. من ازطرف همه ازتون متشکرم.
شادوخوشبو باشید دوستان
با نظر آقای امیرمحمد کاملا موافقم
دانشمندان فیزیولوژیست میگویند بالاترین عمر سلولی بدن ما پنج سال ومتعلق به استخوان است. به این معنی که پنج سال بعد اثری از سلولهای الان ما که باشرایط فعلی ما(هوا. غذا. آب. ارتباط و...)ساخته شده اند دربدن ما نخواهد بود.بزبان ساده تر پنج سال دیگر ما یک آدم کاملا متفاوت خواهیم بود. پس خلقیات وسلائق ما متفاوت خواهد بود.بنظر من عطر امضا همیشگی نیست مگر اینکه کسی خاطره عمیقی ازان داشته باشد که عطری را که دیگر امضایش نیست روزانه تکرار کند.
شادوخوشبو باشید
Amir Mohammad
1399/11/19
10 عطر مناسب برای هدیه ولنتاین امسال
" همه هستی من آیه تاریکیست
که ترا در خود تکرار کنان
به سحرگاه شکفتن ها و رستن های ابدی خواهد برد "

پیشاپیش ولنتاین بر زوج های عاشق مبارک باشه . از بهترین هدایای ممکن تهیه و یا تجدید عطریست که باهاش ثبت خاطره میشه کرد .
برای اقایان هم میشه عطرهایی از قبیل دولچه سری د وان ها و یا لانویت د لهوم و یا عطرهایی از قبیل بلوشنل ، گلووی ، گرلن لینستنت رو هدیه داد .
مثل همیشه مرسی از مطالب بجا و مفیدتون مدیرعزیز و دوست داشتنی مجموعه عطرافشان