تروساردی دونا پینک مارینا

تروساردی دونا پینک مارینا

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 1 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :معرفی عطر تروساردی دونا پینک ماریناطراحی ظاهری عطر

 

معرفی عطر تروساردی دونا پینک مارینا

دونای جدید و بسیار دوست‌داشتنی به بازار رسیده است! تروساردی دونا پینک مارینا یک رایحه رومانتیک، درخشان و گلی نمکی است که در ژوئن 2020  در خانواده تروساردی گنجانده می‌شود. آخرین عطر فرعی که حال و هوای تابستانی تروساردی دونا را دارد، تحت مجوز آنجلینی بیوتی در ایتالیا عرضه می‌شود.
تروساردی دونا پینک مارینا
«این عطر لحظه عالی روز در کنار ساحل است، وقتی شن گرم است اما داغ و سوزان نیست و خورشید در شرف غروب است و آرام‌آرام در دریا پایین می‌رود. نُت‌های ما رایحه‌های متفاوت میوه، گل، و چوب معطر را دارند که با نسیمی آرام به خشکی می‌رسند. بادی ناگهانی از جانب دریا با رایحه متمایزش به این توازن خوشایند اضافه می‌شود. همه چیز صورتی و بیصدا می‌شود، در حالی که امواج به نرمی خود را به ساحل می‌زنند. اینجا مکانی جادویی به نظر می‌رسد مانند ساحل بودلی در مجمع‌الجزایر مادالنا که به خاطر شن صورتی‌اش در جهان مشهور است، یا ساحل فراتی بی در جزیره البا که از سنگ‌های سفید کوچک تشکیل شده است که در زیر خورشید تغییر رنگ می‌دهند.»

پینک مارینا، ادو تویلت زنانه جدید تروساردی ، به این لحظه خاص اختصاص دارد. ناتالی لورسون از فرمنیخ این خاطره بویایی را خلق کرده است که در آن نُت‌های خوشمزه گریپ فروت صورتی با نُت‌های تازه و اعتیادآور شربت طالبی و انرژی درخشان آب لیمو در هم می‌آمیزند. این تازگی درخشان اولیه با آکوردی جدید همراه می‌شود: آمیزه خالص و متوازن بهارنارنج، سوسن شنزار و نمک دریایی. این دایره با پایان کرمی و شهوانی چوب صندل و چوب سدر به همراه نعناع هندی بسته می‌شود.

طراحی ظاهری تروساردی دونا پینک مارینا

طراحی ظاهری عطر

همان طور که آنجلینی بیوتی توضیح می‌دهد، «بطری پینک مارینا از شیشه سفید با نوارهای صورتی ساخته شده است که به طرح‌های روی شن اشاره دارد که باد آن‌ها را ساخته است. بطری مربعی با حاشیه‌های تیز، لبه‌ای آلومینیومی در دو طرف دارد که همان سایه رنگی صورتی درِ زاماک را دارند که روبان ابریشمی کلفتی به دور آن گره خورده است. جعبه مقوایی سفید براق با نوارهای صورتی، شکلی چهارگوش دارد که حروف روی آن به رنگ نقره‌ای هستند.

«در تبلیغات تصویری، بطری در ساحل شنی سفید با جزییات صورتی در مقابل موج صورتی بزرگ به سبکی خاص نشان داده می‌شود که شکل مارپیچ چیدمان هنر مدرن را به ذهن متبادر کرده و زنانگی ظریف و شهوانی را برمی‌انگیزد.» 

بیشتر بخوانید : ویدیو کلی‍پ دانهیل سنچری آلفرد ویدیو کلی‍پ دانهیل سنچری آلفرد

 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
Gevik
1400/05/10
۵ رایحه مورد علاقه بنده بترتیب:
جوبیلیشن
جورنی ‌
اپوس ۷
اپیک
برکن
پارسی
1400/04/17
درود
ژوبیلیشن
ممویر
ژورنی
اپیک
اپوس ۷ و ۸
پیر ِ پرتجربه ی عطارها
همکاری با او برای هر برند از بزرگ تا کوچک نه تنها افتخار که چک ِ سفیدی از فروش ِ آتی است .
هرکس که در انتخاب عطر برای خود اندکی اهمیت قائل باشد نام او را شنیده است .
و رایحه بازان ِ کهنه کار خلق ِ جدید اورا چشم بسته میخرند ! بر ارزش کار او نیک واقفند و نیازی بر پرس و جو یا تحقیق و تست نمیبینند و این یعنی انتهای موفقیت یک استاد در حرفه ی خود .
عطربازان همیشه در انتظار آخرین خلق هر عطار خوشنام و پرتجربه ای نشسته اند !
در بین خیل عظیم عطاران جهان از انگشت شمار پیش رو هست . از محالات است عطری ازین عطار در کلکسیون هرچند کوچک عطربازی نباشد .
زنده باد
در بین ِ عطارهای مورد علاقه ی من سرآمد است . بهترین است ! :
عطرهای چند ساله ی اخیر ِخلق شده ی او را ببینید همگی از پرفروش ترین عطرهای جهان اند . خصوصا در ایران . ارزانترین ها اما ارزشمندترین ها !
و پر فروش ترین ها .
در حرفه ی عطاری این کار سخت ترین است .
ورنه هر عطاری بلد است عطری ارزشمند اما گران بسازد !
او درین حرفه پس از سالهای متمادی تلاش به کمال رسیده . این بخوبی از فروش کارهای سالهای اخیرش هویداست .
در کنار موریاس و گوالتیری اغلب ِ کارهای دوستداشتنی ی کلکسیون من از آن ِ اوست .
زنده باد
بی شک جوبیلیشن و بعد ازون رفلکشن از همشون سرترن