ANNICK GOUTAL - Encens Flamboyant

آنیک گوتال انسنس فلامبویانت

مردانه - زنانه
کد کالا : ATR-33393
نوع عطر : نا معلوم
check icon ضمانت اصالت کالا
مشخصات رایحه
مشخصات تولید
نام برند : آنیک گوتال
کشور مبدأ : فرانسه
سال عرضه : 2007
کد کالا : ATR-33393
check icon ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا : 0
بن های فعلی شما : 0
می‌توانید مصرف کنید : 0
قیمت پس از مصرف بن ها
0 تومان
رای کاربران
 • عاشقشم
  0
 • نمی پسندم
  0
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  0
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  0
تعداد رای های ثبت شده : 1
ترکیبات اعلام شده
توضیحات

ANNICK GOUTAL Encens Flamboyant - آنیک گوتال انسنس فلامبویانت

محصولی شیک و جذاب که در سال 2007 میلادی عرضه شده است. این عطر توسط برندی مطرح به نام آنیک گوتال به بازار عرضه شد و رایحه آن گرم می باشد . عطار آن کمیلیه گوتا، ایزبل دوین می باشد و در دسته عطر های رایحه های شرقی قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به فلفل ، فلفل صورتی ، روایح دودی، دانه‌های قرمز ، سالویا ، هل ، جوز ، روایح دودی، درخت نراد، روایح دودی، صمغ درخت مصطکی اشاره کرد.

برند آنیک گوتال
عطار کمیلیه گوتا، ایزبل دوین
طبع گرم
سال عرضه 2007
گروه بویایی رایحه های شرقی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه فلفل ، فلفل صورتی ، روایح دودی، دانه‌های قرمز
اسانس میانی سالویا ، هل ، جوز ، روایح دودی
اسانس پایه درخت نراد، روایح دودی، صمغ درخت مصطکی
نمره کاربران
Encens Flamboyant-آنیک گوتال انسنس فلامبویانت
رایحه
0
بدون رای
ماندگاری
0
بدون رای
پخش بو
0
بدون رای
طراحی شیشه
0
بدون رای
این عطر برای من یاد آور ...
نظرات کاربران (1 نظر)
راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
در دنیای عطر شاهکارهایی داریم که بمحض اینکه رایحه ش به مشاممون میرسه مارو به گذشته میبره و گوشه هایی از خاطرات شیرین و سفرهایی که قبلا تجربه کردیم را برامون تداعی میکنه .
فلامبویانت ابتدا من رو به فضای شبه جنگلی ، نیمه تاریک و پر از درختان کاج در پارک جنگلی سوکولنیکی در چند ده کیلومتری مسکو میبره ، در همون فضای تاریک و شبه جنگلی ، بوی درختان کاج + "اتشِ هیزمِ" کمپ که توریست ها بپا کرده و ..... رایحه ای خاص و حسی وصف نشدنی را رقم زده بود که برای همیشه در ذهنم حک شده .

بعد از چندساعت پایکوبی ، پیاده روی و لذت بردن از طبیعت زیبای سوکولنیکی به قلب مسکو یعنی "میدان سرخ" برمیگردم ، با قدم زدن روی سنگفرشهای خیابان آنچنان محو بناهای تاریخی و گنبدی شکل اطراف شدم که لحظه ای احساس کردم در "رمان های داستایوفسکی" قدم میزنم و ناخوداگاه برای دقایقی تصورات این نویسنده بزرگ از مسیح و کلیسا در ذهنم تداعی شد .

همین تصویر ذهنی پیش زمینه ای شد که به کلیسای سنت باسیل که به موزه تبدیل شده بود و چند قدم باهام فاصله داشت برم ، کلیسایی عظیم که نمای پرزرق و برق و با جبروت داخل آن با بخوری عالی که برام تازگی داشت خوشبو شده بود .
( این عطر برای من تداعی کننده بوی دود آتیش هیزم کمپ توریستها در فضای نیمه تاریک جنگل + بخور بسیار خوشبو در فضای گرم و نورانی کلیساست ....
فلامبویانت اینسنس = تضادی از گناه و هوس در تاریکی جنگل & فضای نورانی ، معنوی و مقدس کلیسا ).

بررسی رایحه👇👇👇
فلامبویانت رایحه سبز و سوزنی نراد و تم رزنی و بالزامی صمغ مصطکی را توی بستری اسپایسی از تندی فلفل سیاه باز میکنه و با پرده ای زخیم، خاکستر مانند و اینسنسی روی بستر را میپوشاند.
در نیم ساعت ابتدایی این پرده خاکستر مانند و اینسنسی اجازه نمیده شامه به راحتی نت های دیگه رو تشخیص و تفکیک کنه .
با گذر زمان فضای اسموکی کمرنگ میشه و خاکستر از روی نت های دیگه کنار میره و رگه هایی از هل و جوز هندی نمایان میشه که به بستر اسپایسی عمق میدن .
در ادامه تغییری محسوسی نداریم و همون بستر اسپایسی و اینسنسی که کمی نرم و مهربانتر شده در کناره سوزنی برگها و بیس "رزینی" و "سقز" مانند صمغ مصطکی تا پایان برقرارن.
(صمغ مصطکی از گونه ی پسته سانان "درخت بنه" گرفته میشه و طی فرایندی از این صمغ ، "سقز" بدست میاد که در ترکیب با طعم دهنده ها و یه سری مواد دیگه به شکل ادامس در میاد).
توی ذهنتون بوی تلخِ "سقز" خالص رو با "بخور" ، "مخروطهای نیم سوز" و "برگهای سوزنی کاج" میکس کنید، الان تاحدودی بیس اینسنسی اینکار براتون تداعی شده .
اجازه بدید راحتترش کنم ، با برگهای سوزنی و مخروطهای کاج یه اتیش کوچیک روشن کنید و چند تکه سقز خالص هم داخلش بندازید ، تبریک میگم توانستید بیس اسموکی و اینسنسی اینکارو تاحدودی بازسازی کنید. .

عطری عالی و خاص که سخت پوش نیست و میشه به راحتی در مکانهای رسمی پوشیدش ،البته خیلی سیف هم نیست و لازمه قبل از خرید تست بشه ، پرفورمنس خوبی داره و نمره متوسط به بالایی میگیره .
21 مهر 1400 پاسخ تشکر
16 تشکر شده توسط : سعید رضایی شوشتری Mahmod Akrami
عجب ریوویو دلنشین و جامعی. لذت بردم. قلم خوبی دارید علی عزیز
22 مهر 1400 پاسخ تشکر
4 تشکر شده توسط : مش قاسم mehrdad
به به. انگار این عطر رویاهام هست. متشکرم
22 مهر 1400 پاسخ تشکر
1 تشکر شده توسط : ali.xx
مخلصم جناب عماد، در محضر شما و اساتیده محترم درس پس میدم .
complihanicated بزرگوار ، امیدوارم در اینده تست و به کلکسیونت اضافه کنی .
23 مهر 1400 پاسخ تشکر
5 تشکر شده توسط : عماد حکایت دوست