ضد تعریق

سلام دوستان 

ممنون میشم اگر در مورد ضدتعریق ها نظرتونو بگین که کدوم مدل و برند بهتره ؟ با عطر تداخل پیدا نمیکنه ؟ 

ضدتعریقهای اسپری که پودر سفید داخلشون هست (بعد از اسپری کردن پودر سفیدی روی لباس یا بدن به جا میمونه) بیشترین اثر رو دارند. اما به دلیل داشتن ترکیبات آلومینیوم، بعضی ها توصیه میکنند که استفاده نشه و ممکنه در درازمدت ریسک سرطان داشته باشه.
اسپریهای بدون ترکیبات آلومینیوم اثر کمتری دارند در عوض احتمال خارش و حساسیت کمتری دارند.
پودریهای NIVEA از نظر من بیشترین اثر رو دارند.
اما اسپریهای Loreal  بوهای بهتری دارند و خودشون هم پخش بوی نسبتا بالایی دارند. پس اگر به تنهایی میخواید استفاده کنید میتونند نقش عطر رو هم بازی کنند. اما در کنار عطر، امکان تداخل دارند.
اسپریهای ایرانی و اماراتی و ... مثل اسمارت و اکو و ... که نوشتن ضدتعریق و 48 ساعته و ... همش دروغه. اینها اصلا مواد آنتی باکتریال ندارند. فقط پروپیلن هستند و اسانس.
ضدتعریقهای استیکی صابونی (خشک) هم مارکهای Oldspice  و NIVEA خیلی موثر هستند.

mr.ar mr.ar
1401/02/07

سلام وقت بخیر، من از مدل های ضذ تعریق استفاده کردم و اکثرشون روی تیشرت رنگ زردی پس میدن، الانم از اولد اسپایس استفاده میکنم و راضیم... 

قبلا اینتسا و مالزیا استفاده میکردم الان به راحتی اصلش پیدا نمیشه.! 

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

ضدتعریقهای اسپری که پودر سفید داخلشون هست (بعد از اسپری کردن پودر سفیدی روی لباس یا بدن به جا میمونه) بیشترین اثر رو دارند. اما به دلیل داشتن ترکیبات آلومینیوم، بعضی ها توصیه میکنند که استفاده نشه و ممکنه در درازمدت ریسک سرطان داشته باشه.
اسپریهای بدون ترکیبات آلومینیوم اثر کمتری دارند در عوض احتمال خارش و حساسیت کمتری دارند.
پودریهای NIVEA از نظر من بیشترین اثر رو دارند.
اما اسپریهای Loreal  بوهای بهتری دارند و خودشون هم پخش بوی نسبتا بالایی دارند. پس اگر به تنهایی میخواید استفاده کنید میتونند نقش عطر رو هم بازی کنند. اما در کنار عطر، امکان تداخل دارند.
اسپریهای ایرانی و اماراتی و ... مثل اسمارت و اکو و ... که نوشتن ضدتعریق و 48 ساعته و ... همش دروغه. اینها اصلا مواد آنتی باکتریال ندارند. فقط پروپیلن هستند و اسانس.
ضدتعریقهای استیکی صابونی (خشک) هم مارکهای Oldspice  و NIVEA خیلی موثر هستند.

خیلی ممنون که وقت گذاشتین منم بین رکسونا و نیوا مونده بودم پس نیوا انتخاب بهتریه

در پاسخ به mr.ar :

سلام وقت بخیر، من از مدل های ضذ تعریق استفاده کردم و اکثرشون روی تیشرت رنگ زردی پس میدن، الانم از اولد اسپایس استفاده میکنم و راضیم... 

قبلا اینتسا و مالزیا استفاده میکردم الان به راحتی اصلش پیدا نمیشه.! 

ممنون از توجهتون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟