بابک بابک
6
1401/01/30

درخواست راهنمایی و اعلام نظر

سلام دوستان عزیز و دوست داشتنی سایت عطر افشان عذر می خوام که مزاحمتون میشم من اولین باره که می خوام به صورت اینترنتی عطر بخرم چون واقعا اختلاف قیمت قابل ملاحظه ای با فروشگاههای معتبر داره البته دلیلش منطقی به نظر میرسه اما واقعا دلشوره اطمینان از کیفیت و اصالت کالا دارم برام این فاکتور اولویت اول وبی برو برگشت محسوب میشه. از فروشگاهی که عطر تهیه می کنم به اصالت عطراش مطمئنم چون سالهاست از اونجا تهیه می کنم ولی خوب می بینم اگه میشه عین همون عطر رو با همون اصالت و اطمینان از یه جا

ی دیگه ارزون تر خرید  چرا این کار رو نکنیم...بسیار بسیار ممنون میشم اگه نظرتون رو در مورد اصالت محصولات عطرافشان بفرمایید بویژه دوست بزرگوار جناب کامبیز سخی که نظرات  و راهنمایی های بسیار ارزشمندی در مورد روایح عطرها می فرمایند... سپاس فراوان و عذرخواهی از مزاحمت

حمید حمید
1401/01/31

سلام دوست عزیز.

من از بهمن 93 عضو این سایت هستم و تا الان بالای 20 تا عطر نیش و دیزاینری گرفتم ازش.

همین امسال4 تا اموآج گرفتم. این ها رو از این بابت عرض کردم که بابت اصالتش خیالتون رو راحت کنم.من با اینکه تهرانم و کلی مغازه و سایت و... هست اطرافم، ولی چه برای خودم چه برای اطرافیانم از اینجا خرید میکنم. ذره ای بابت اصالتش تردید نکنین.

سایت های دیگه لیبل دار شرکتی میفروشند که گرونه. همین سایت هم یک سری کارهاش رو اگه دقت کنین زده لیبل دار شرکتی و گرون تره.

Dapper Dapper
1401/02/01

بابك عزيز

اميدوارم تجربه اول خريد اينترنتي عطر به همون اندازه كه من ازش لذت بردم براي شما هم جذاب باشه. در اصالت محصولات عطرافشان ترديد نداشته باشيد. 

بابک عزیز سلام

سپاسگزارم از لطف ات به من ، دوست عزیزم

عطرافشان خوشنام ترین هست از این باب در ایران .

اگر خدای ناکرده آن روز فرا برسه که در عطرافشان هم سر و کله ی عطرهای تقلبی پیدا بشه زمان آن میرسه که همه ی ما عطربازان و حاضرین این خانه کاسه و کوزه هامان را جمع کنیم و عطربازی را بوسیده و فراموش کنیم :)

خداراشکر سیاست عطرافشان بر اعتماد استوار است و این نباید فراموش شود که عطرافشان در ابتدا فروشگاه نداشت و صرفا ( با قبول زحمت و خیرخواهی و آینده نگری ) محفلی برای معرفی ی عطرها و تبادل نظر عطربازان بود و سپس با اصرار فراوان حاضرین و اعضاء نسبت به تهیه و توزیع عطرهای اصیل اقدام نمودند که با توجه به شرایط سالهای اخیر سودی دوجانبه در پی دارد که خود و اعضایش ذینفع اند و چون اساتید بزرگی از دنیای عطر مدیریت بخشهای مختلف این سایت متفاوت را عهده دار اند بسیار دور از ذهن است که یک عطر تقلبی بتواند از زیر نظر این تعداد کارشناس عبور کرده و به بخش فروش اضافه شود .

هرچند پروسه ی تهیه و توزیع ِ سالم ، امروزه بسیار دشوار و دیدی کارشناسانه را میطلبد با این وجود همیشه تجربه بر تقلب پیروز و اساتید بر متقلبان کارگر اند .

چون بازار عطر ایران امروزه بیش از هر روز و هر مکان دیگر مملو است از آرسن لوپن ها و آل کاپون ها و متقلبین طراز اول ، قبلا نیز عرض کرده ام ، عطرافشان و هر فروشگاه دیگری که خدابین و مردمدار باشد مستحق دریافت تحسین ، تشکر و زنده باد است . کامران باشند انشاله .

موفق باشی بابک عزیز 

بابک بابک
1401/02/04
در پاسخ به حمید :

سلام دوست عزیز.

من از بهمن 93 عضو این سایت هستم و تا الان بالای 20 تا عطر نیش و دیزاینری گرفتم ازش.

همین امسال4 تا اموآج گرفتم. این ها رو از این بابت عرض کردم که بابت اصالتش خیالتون رو راحت کنم.من با اینکه تهرانم و کلی مغازه و سایت و... هست اطرافم، ولی چه برای خودم چه برای اطرافیانم از اینجا خرید میکنم. ذره ای بابت اصالتش تردید نکنین.

سایت های دیگه لیبل دار شرکتی میفروشند که گرونه. همین سایت هم یک سری کارهاش رو اگه دقت کنین زده لیبل دار شرکتی و گرون تره.

سلام و بی نهایت ممنونم از پاسخ ارزشمندتون .خیلی  لطف کردید دوست عزیز

بابک بابک
1401/02/04
در پاسخ به Dapper :

بابك عزيز

اميدوارم تجربه اول خريد اينترنتي عطر به همون اندازه كه من ازش لذت بردم براي شما هم جذاب باشه. در اصالت محصولات عطرافشان ترديد نداشته باشيد. 

بسیار بسیار ممنونم دوست گرامی . منم امیدوارم همینطور باشه که می فرمایید

بابک بابک
1401/02/04
در پاسخ به کامبیز سخی :

بابک عزیز سلام

سپاسگزارم از لطف ات به من ، دوست عزیزم

عطرافشان خوشنام ترین هست از این باب در ایران .

اگر خدای ناکرده آن روز فرا برسه که در عطرافشان هم سر و کله ی عطرهای تقلبی پیدا بشه زمان آن میرسه که همه ی ما عطربازان و حاضرین این خانه کاسه و کوزه هامان را جمع کنیم و عطربازی را بوسیده و فراموش کنیم :)

خداراشکر سیاست عطرافشان بر اعتماد استوار است و این نباید فراموش شود که عطرافشان در ابتدا فروشگاه نداشت و صرفا ( با قبول زحمت و خیرخواهی و آینده نگری ) محفلی برای معرفی ی عطرها و تبادل نظر عطربازان بود و سپس با اصرار فراوان حاضرین و اعضاء نسبت به تهیه و توزیع عطرهای اصیل اقدام نمودند که با توجه به شرایط سالهای اخیر سودی دوجانبه در پی دارد که خود و اعضایش ذینفع اند و چون اساتید بزرگی از دنیای عطر مدیریت بخشهای مختلف این سایت متفاوت را عهده دار اند بسیار دور از ذهن است که یک عطر تقلبی بتواند از زیر نظر این تعداد کارشناس عبور کرده و به بخش فروش اضافه شود .

هرچند پروسه ی تهیه و توزیع ِ سالم ، امروزه بسیار دشوار و دیدی کارشناسانه را میطلبد با این وجود همیشه تجربه بر تقلب پیروز و اساتید بر متقلبان کارگر اند .

چون بازار عطر ایران امروزه بیش از هر روز و هر مکان دیگر مملو است از آرسن لوپن ها و آل کاپون ها و متقلبین طراز اول ، قبلا نیز عرض کرده ام ، عطرافشان و هر فروشگاه دیگری که خدابین و مردمدار باشد مستحق دریافت تحسین ، تشکر و زنده باد است . کامران باشند انشاله .

موفق باشی بابک عزیز 

سلام و سپاس بی نهایت از حضورتون و وقتی که برای امثال من می گذارید  . دیگه وقتی دوستان و بزرگوارانی مثل جنابعالی و آقای حمید  و اقای Dapper تایید می فرمایند بحث و حرف دیگری نمیمونه ...بسیار ممنونم که راهنمایی فرمودید 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟