لطافه و ارض الزعفران ادکلن های محبوب عربی

سلام خدمت اساتید

میخواستم نظر دوستان و اساتید رو درباره ی برندهای لطافه و ارض الزعفران بدونم

کیفیت کارهاشون ب چه شکله واقعا ارزش خرید داره؟؟؟

اگر استفاده کردین ممنون میشم تجربه ی خودتونو بنویسین

ممنون🙏

architect architect
1401/01/11

سلام جناب مقدم.

بنده از این دو برند چندین کار رو دیدم. دار الشباب رویال( مشابه ممو اسریش لدر) رغبه وود اینتنس( مشابه بای ده فایر پلیس و عود سیو کینگ) ماهیر بلک( مشابه ترونی و امواج اورتور) و میدنایت عود( مشابه اینترلود)

انصافا در بعضی موارد مثل دارالشباب رویال و میدنایت عود و..تشخیص تفاوت با نمونه اصلی اگه نه غیر ممکن که بسیار سخته و پرفورمنس هم کاملا مناسبه که برای قیمت حدود ۲۰۰_۳۰۰ واقعا عالیه.

البته  دو سه تا از برندای کپی کار ایرانی هم اخیرا تو فرگرنتیکا معرفی شدن و فکر میکنم مجوز فروش اروپا رو گرفتن که بنده از برند زیفوید مدل بلک( مشابه اونتوس) و از سلبون مدل ایمپارافیت( مشابه پولو سوپریم کاشمیر) رو دیدم و هر دومورد به نسبت قیمت( حدود ۴۰۰) از نظر کیفیت و پرفورمنس و شباهت رایحه کاملا خوب عمل میکنن.

در پاسخ به architect :

سلام جناب مقدم.

بنده از این دو برند چندین کار رو دیدم. دار الشباب رویال( مشابه ممو اسریش لدر) رغبه وود اینتنس( مشابه بای ده فایر پلیس و عود سیو کینگ) ماهیر بلک( مشابه ترونی و امواج اورتور) و میدنایت عود( مشابه اینترلود)

انصافا در بعضی موارد مثل دارالشباب رویال و میدنایت عود و..تشخیص تفاوت با نمونه اصلی اگه نه غیر ممکن که بسیار سخته و پرفورمنس هم کاملا مناسبه که برای قیمت حدود ۲۰۰_۳۰۰ واقعا عالیه.

البته  دو سه تا از برندای کپی کار ایرانی هم اخیرا تو فرگرنتیکا معرفی شدن و فکر میکنم مجوز فروش اروپا رو گرفتن که بنده از برند زیفوید مدل بلک( مشابه اونتوس) و از سلبون مدل ایمپارافیت( مشابه پولو سوپریم کاشمیر) رو دیدم و هر دومورد به نسبت قیمت( حدود ۴۰۰) از نظر کیفیت و پرفورمنس و شباهت رایحه کاملا خوب عمل میکنن.

واقعا ممنون آقای آرشیتکت بابت راهنمایی و توضیح کامل  و مفیدتون

لطفا کردین🙏🏻🌹

در پاسخ به architect :

سلام جناب مقدم.

فقط اینکه میشه بگین پخش و ماندگاری دارلشباب رویال چقدره؟؟و مناسب چهارفصل هستش؟؟

سلام آقای آرچیتکت خوب هستین،من میخواستم بدونم میتونم واتساپ شما را داشته باشم؟

در پاسخ به مهدی مقدم :

فقط اینکه میشه بگین پخش و ماندگاری دارلشباب رویال چقدره؟؟و مناسب چهارفصل هستش؟؟

درود دوست خوبم،من دو کار عربی تهیه کردم،پخش و ماندگاری بالایی دارن،و این که تغییر نت هم انجام میشه

در پاسخ به architect :

سلام جناب مقدم.

سلام وقت بخیر. درباره اسد و ولوت عود ممنون میشم بفرمایین مشابه کدوم‌ادکلن هستن،،

دانیال دانیال
1401/12/24

سلام و احترام

بله به نظر من لطافه، رصاصی و ارض الزعفران برند های خوبی هستند ولی در حد یه کار دم دستی و کپی. من عطر های زیر رو جهت بررسی بیشتر از این برند ها خدمتتون پیشنهاد میدم :

لطافه : اسد(کپی دیور سواج الکسیر) ، خمره(کپی انجل شیر کیلیان) ، بدیع العود(کپی اینیشیو عود فور گریتنس) ، قاعد الفرسان ، دور المکنون (کپی اونتوس)

رصاصی : هوس ، شهره ، دارج 

ارض الزعفران : عود ٢٤ ساعته (کپی تام فورد بلک ارکید)

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟