مگاماره اورتو پاریسی

خواستم تشکر کنم از دوستانی که این جواهر رو پیشنهاد دادن.خصوصا استاد سخی عزیزم.فقط تونستم یک میل دستریز تهیه کنم،همون یک میل واقعا منقلبم کرد.دیوونشم.عطرافشان عزیز لطفاً این کار رو موجود کنید.درود بر آقام گوالتیری.جزیره هرمز لب ساحل هوای نیمه گرم نگم براتون ازین عطر که چه ها که نکرد.نظر شما دوستان چی هست؟؟

IRRO IRRO
1400/12/22

در بین کارهای خنک عالیه ، منحصر بفرد ، پرقدرت و ماندگار 

امین رضا صانعی عزیز سلام

بله . سلیقه ی خوبی بخرج دادی . کارهای دیگه ی گوالتیری رو هم تست کن . یک مدت وقتت رو بگذار روی این .

سوادت رو اضافه میکنه و ضمنا سلیقه ات رو ترقی میده .

بجز عطرهایی که قراره بخری سمپل عطرهای دیگه رو نخر و فقط تست کن . خرج های خرده جلوی پس انداز و خرید عطرهای خوب رو میگیرن و یا حداقل مخاج رو بالا میبرن و باعث میشن عطربازی کاری پرخرج و دردسر ساز جلوه کنه .

عطربازی باید با حداقل هزینه انجام بشه . مگر اینکه مشکل مالی در بین نباشه که انشاله اینطور باشه .

تحقیق خیلی مهمه . همین باعث شده که شما مستقیم و بدون کلی هزینه و تست و زمان ، مستقیم بری سراغ بهترین عطر آکواتیک

اغلب عطرهای گوالتیری در دسته ی خودشون بهترین اند

موفق باشی انشاله

در پاسخ به کامبیز سخی :

امین رضا صانعی عزیز سلام

بله . سلیقه ی خوبی بخرج دادی . کارهای دیگه ی گوالتیری رو هم تست کن . یک مدت وقتت رو بگذار روی این .

سوادت رو اضافه میکنه و ضمنا سلیقه ات رو ترقی میده .

بجز عطرهایی که قراره بخری سمپل عطرهای دیگه رو نخر و فقط تست کن . خرج های خرده جلوی پس انداز و خرید عطرهای خوب رو میگیرن و یا حداقل مخاج رو بالا میبرن و باعث میشن عطربازی کاری پرخرج و دردسر ساز جلوه کنه .

عطربازی باید با حداقل هزینه انجام بشه . مگر اینکه مشکل مالی در بین نباشه که انشاله اینطور باشه .

تحقیق خیلی مهمه . همین باعث شده که شما مستقیم و بدون کلی هزینه و تست و زمان ، مستقیم بری سراغ بهترین عطر آکواتیک

اغلب عطرهای گوالتیری در دسته ی خودشون بهترین اند

موفق باشی انشاله

در همین لحظه که پاسخ حضرتعالی رو مطالعه میکنم از اتاق دیگه بوی این جواهر به مشام میرسه.انصافا برخورد با مگاماره دیدگاهی که راجع به دنیای عطر داشتم رو به کلی تغییر داد‌.هرچند همیشه باید از عطری استفاده کرد که دیگران رو آزار نده،اما بااین کار متوجه شدم عطر باید برای خود شخص زده شه و باهاش ارتباط بگیره.یک دید جدید پیدا کردم،و مترصد اولین فرصتم برای اختصاص دادن به یک جایگاه شایسته برای عطرها در اتاق.بنظر حقیر باید با عطرها چنان که شایسته و بایسته هست رفتار کرد.انگار بخش انکار ناپذیر زندگی روز مزه هستن و شایسته احترام.سپاس از الطاف برادر ارجمندم کامبیز خان.هر بژی کرد.حق نگهدارتون.تشکر از عطرافشان عزیز

در پاسخ به امین رضا صانعی :

در همین لحظه که پاسخ حضرتعالی رو مطالعه میکنم از اتاق دیگه بوی این جواهر به مشام میرسه.انصافا برخورد با مگاماره دیدگاهی که راجع به دنیای عطر داشتم رو به کلی تغییر داد‌.هرچند همیشه باید از عطری استفاده کرد که دیگران رو آزار نده،اما بااین کار متوجه شدم عطر باید برای خود شخص زده شه و باهاش ارتباط بگیره.یک دید جدید پیدا کردم،و مترصد اولین فرصتم برای اختصاص دادن به یک جایگاه شایسته برای عطرها در اتاق.بنظر حقیر باید با عطرها چنان که شایسته و بایسته هست رفتار کرد.انگار بخش انکار ناپذیر زندگی روز مزه هستن و شایسته احترام.سپاس از الطاف برادر ارجمندم کامبیز خان.هر بژی کرد.حق نگهدارتون.تشکر از عطرافشان عزیز

امین عزیز سلام

من هم قبلا این کار رو کردم و دادم برام دو بوفه ی بزرگ دیواری با ورق گالوانیزه ی اعلا و شیشه سکوریت درست کردن که هر کدوم بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ شیشه عطر ظرفیت داره .  هر کدوم با چهار پیچ بزرگ به دیوار پیچ میشه . هر کدوم دو درب شیشه سکوریتی داره که قفل میشه . بعد پر شدن و مجبور شدم به فکر سفارش دو تای دیگه بیفتم که بسازن برام . اما !

مجبور شدم جمعشون کنم از بس که دردسر داشت . کسی نبود در فامیل که با اونا عکس نگرفته باشه اما این فقط قسمت خوب ماجراست !

همه میخوان دونه به دونه بپرسن ، بو کنن ، بزنن ، ببرن و...

گرمای اطاق و بدتر ازون نور هم میتونه عطرها رو ضعیف یا خراب کنه . بنابرین جمعشون کردم . عطربازها عطر زیاد خواهند داشت بدون هیچ شک . حتی اگر الان یک شیشه دارن بدون کوچکترین شکی شرایط به سمتی میره که تعداد بیشتر و بیشتر میشه و این ناگزیره . بنابرین بهترین کار اینه که توی جعبه ی خودشون و توی کارتن یا کمدی نگهداری بشن .

میدونم الان ذوق و شوق اینو داری که همچین کاری بکنی که من کردم اما شک نکن که روزی به نتیجه ی من میرسی ! بنابرین بیشتر راجبش فکر کن .

موفق باشی انشاله

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟