Sjad Sjad
3
1400/11/13

تق هرمس تویلت یا پرفیوم

با سلام خدمت همه ی بزرگان عطرافشانی 

سوال من این هست تفاوت های نسخه های پرفیوم و ادوتویلت تق هرمس چی هست ایا رایحه تغییر کرده؟؟ تا حالا تست نداشتم و میخاهم در اولین فرصت ان هارا تست کنم از دیدگاه شما کدام یک پخش بوی بالاتری دارد؟؟ در نسخه تویلت ماندگاری حدودی چند ساعت هست؟؟ 

خاتون خاتون
1400/11/14

توایلت بیشتر میوه ای چوبی هست یعنی ترکیب لیمو،پرتقال و چوب رو خیلی واضح حس می کنید ولی پارفوم حس می کنم از مرکبات کاسته شده و بیشتر چوبی هست و البته یه مقدار دودی.پارفومش سنگین تر و فرمال تر و جا افتاده تر و توایلتش فرش تر و کژوال تر 

پخش توایلت به مراتب بالاتره یعنی تا دو یا سه ساعت با هر تکون دست رایحه توی مشامتون.ماندگاری توایلت بیشتر از ۸ ساعت هست

Sjad Sjad
1400/11/17
در پاسخ به خاتون :

توایلت بیشتر میوه ای چوبی هست یعنی ترکیب لیمو،پرتقال و چوب رو خیلی واضح حس می کنید ولی پارفوم حس می کنم از مرکبات کاسته شده و بیشتر چوبی هست و البته یه مقدار دودی.پارفومش سنگین تر و فرمال تر و جا افتاده تر و توایلتش فرش تر و کژوال تر 

پخش توایلت به مراتب بالاتره یعنی تا دو یا سه ساعت با هر تکون دست رایحه توی مشامتون.ماندگاری توایلت بیشتر از ۸ ساعت هست

خیلی ممنونم از راهنماییتون 

برای استایل رسمی یا نیمه رسمی کدوم نسخه رو شما پیشنهاد میدید؟ ک شخصیت آدم رو پخته تر و خشک تر نشون بده

از صحبتتوت هم ب این نتیجه رسیدم ک تویلت پخش بوی بیشتری نسبت ب نسخه های دیگر داره تو نسخه ی پارفوم تا چ حدی پخشش کمتر شده؟ از نظر رایحه کدام عامه پسند  تره و دلنشین ترع؟؟ 

خاتون خاتون
1400/11/18
در پاسخ به Sjad :

خیلی ممنونم از راهنماییتون 

برای استایل رسمی یا نیمه رسمی کدوم نسخه رو شما پیشنهاد میدید؟ ک شخصیت آدم رو پخته تر و خشک تر نشون بده

از صحبتتوت هم ب این نتیجه رسیدم ک تویلت پخش بوی بیشتری نسبت ب نسخه های دیگر داره تو نسخه ی پارفوم تا چ حدی پخشش کمتر شده؟ از نظر رایحه کدام عامه پسند  تره و دلنشین ترع؟؟ 

هر دو نسخه عامه پسند هست به نظر من. اما اینکه کدوم نسخه شخصیت آدمو پخته تر نشون بده مسلما پارفوم گزینه بهتریه.

پیشنهاد میکنم به فروشگاه برید و روی مچهاتون تست کنید.در کنارشون میتونید نیم نگاهی به کارتیه دکلریشن توایلت داشته باشید،شروع کمی متفاوتتری داره ولی در ادامه میشه گفت شباهتهایی داره.عطر خیلی خوبیه پخش خوب و ماندگاری بالاتری از تق داره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟