عطر سربازی

سلام به همه دوستان بزرگوار

من به زودی عازم خدمت سربازیم. دلم میخواد تو این سفر با خودم یه عطر تمیز و مناسب شرایط سربازی رو همراه خودم داشته باشم. خوشحال میشم پیشنهاد شما عزیزان رو بشنوم

خیلی ممنونم بابت پیشنهاداتتون.اونچه که مد نظر خودمه یه عطر تمیز، فرش و متناسب با جو سربازی باشه و بحث قیمتش خیلی برام مهم نیس هر چند احتمال دزدی تو همچین محیط هایی هستش. به نظر بنده برای این شرایط عطر باید از موندگاری خوبی برخوردار باشه ],k که فکر نکنم فرصت شارژ کردن عطر خیلی پیش بیاد، برای دیگران بی آزار باشه و اون حس نظم، تمیزی و جدیت محیط نظام رو القا کن. 

IRRO IRRO
1400/10/19

۴ تا پیشنهاد آخر پخش و ماندگاری خیلی خوبی دارند ، حالا از این ۴ تا درای وود و برگاماسک اون حس تمیزی رو بیشتر برات تداعی میکنه .

Megamare #اورتو پاریسی مگاماره Megamare 

و 

Seminalis #اورتو پاریسی سمینالیس Seminalis 

رو هم پیشنهاد میکنم

حمید حمید
1400/10/20

سلام. ان شا الله با خیریت تشریف ببرید. عطری را ببرید که بعد از خدمت دیگه نخواهین ازش استفاده کنین! هر عطری رو ببرین نابود میشه اون عطر. تا سالیان سال هر وقت بوی اون رو احساس کنین یاد سربازی خواهید افتاد. هیچ عطری نبرین بهتره.

MAHMOUD MAHMOUD
1400/10/20

سلام آقای مهدی به سلامتی دارین میرین سربازی  درسته سربازی خیلی چیز خوبی آدم خیلی تو سربازی عوض میشه  اصلا بعد خدمت اون آدم قبلی نمیشی دیدت به زندگی عوض میشه  در کل آقای حمید درست میگه عطری رو ببرین که دیگه نخواین تا آخر عمر ازش استفاده کنین  چون بعد از سربازی باید بندازینش دور من رفتم تجربه کردم انقدر بیزار بودم از خدمت که آخرش هر چی از خدمت داشتم انداختم دور هر چیزی که  با اون یاد خدمت میفتادم  اگه بهترین چیز هم بوده باشه انداختمش دور بهتره عطری رو ببرین که دیگه نخوای استفاده کنی 

در پاسخ به IRRO :

۴ تا پیشنهاد آخر پخش و ماندگاری خیلی خوبی دارند ، حالا از این ۴ تا درای وود و برگاماسک اون حس تمیزی رو بیشتر برات تداعی میکنه .

Megamare #اورتو پاریسی مگاماره Megamare 

و 

Seminalis #اورتو پاریسی سمینالیس Seminalis 

رو هم پیشنهاد میکنم

تشکر می کنم از وقتی که گذاشتین و پیشنهادات قشنگتون

در پاسخ به حمید :

سلام. ان شا الله با خیریت تشریف ببرید. عطری را ببرید که بعد از خدمت دیگه نخواهین ازش استفاده کنین! هر عطری رو ببرین نابود میشه اون عطر. تا سالیان سال هر وقت بوی اون رو احساس کنین یاد سربازی خواهید افتاد. هیچ عطری نبرین بهتره.

:) جالب بود، شاید بد نباشه عطری مثل ساواژ که خیلی ازش بدم میاد رو با خودم ببرم تا نفرتم بیشتر از قبل بشه نسبت بهش. ممنونم از پاسخ شما

در پاسخ به MAHMOUD :

سلام آقای مهدی به سلامتی دارین میرین سربازی  درسته سربازی خیلی چیز خوبی آدم خیلی تو سربازی عوض میشه  اصلا بعد خدمت اون آدم قبلی نمیشی دیدت به زندگی عوض میشه  در کل آقای حمید درست میگه عطری رو ببرین که دیگه نخواین تا آخر عمر ازش استفاده کنین  چون بعد از سربازی باید بندازینش دور من رفتم تجربه کردم انقدر بیزار بودم از خدمت که آخرش هر چی از خدمت داشتم انداختم دور هر چیزی که  با اون یاد خدمت میفتادم  اگه بهترین چیز هم بوده باشه انداختمش دور بهتره عطری رو ببرین که دیگه نخوای استفاده کنی 

بله همه نسبت به سربازی همین دیدو داشتن؛ به هر حال مدتی از زندگی و جوونی قشنگمون رو ازمون میگیرن. اما خوب منم سختی های زیادی رو تحمل کردم و تو این سختی ها یکی از چیزایی که کمکم کرد خوشحال بمونم همین دنیای زیبای روایح و عطرها بود (و همینطور علاقه به یادگیری و علم). بابت پاسخ قشنگتون ممنونم و حتما در نظر می گیرم

IRRO IRRO
1400/10/20

من با نظر دوستان مخالفم

پس فلسفه استفاده از عطر چی هست

اتفاقا در فضای پادگان بوی عطر به آدم احساس آرامش میده ، روحیه میده ، دوستان خوب باهاتون همدم میشم ، حتما با دوستان عطر باز آشنا میشی و بازخوردهای خوبی خواهد داشت ، من در دوران خدمتم عطرهامو با خودم میبردم و ازشون لذت میبردم ، دوستان خوبی هم در این زمینه پیدا کردم ، فقط تنها عطری که گرفتم و نبردم کرید ایمپریال بود ، ولی بوش تا چند روز رو لباسم و مخصوصا بند ساعتم میموند و نمیدونید تو پادگان اون بو چقد آرامش بخش و  روحیه بخش بود

سخت بود و باید تحمل میکردم و عطر خیلی بهم کمک میکرد

با تمام سختی هاش گذشت ...

و من اون عطر و ادکلن هارو هنوزم دوست دارم

[EDITED] 1400/10/21 16:20
اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟