a.f a.f
5
1400/10/16

عطر مردانه تا نهایتا تا ۱میلون و نیم/ لطفا همه دوستان نظر بدن ممنون

سلام‌دوستان

دوستان من یک عطر مردانه تا نهایتا تا ۱میلون و نیم میخوام لطفا بهم معرفی کنید یکسری بهم باربری لندن مردانه لالیک مشکی اکستریم مون بلان اکسپلوور معرفی کردن نظر شما چی هست

IRRO IRRO
1400/10/16

سلام 

البته نگفتید چه سبکی دوست دارید

Lalique Pour Homme EDP #لالیک پورهوم ادو پرفیوم (لالیک شیر) Lalique Pour Homme EDP 

مناسب این فصل و بسیار خوشبو

Encre Noire A L'Extreme #لالیک انکر نویر ال اکستریم (لالیک مشکی انک نواغ اکستریم) Encre Noire A L'Extreme 

بسیار خوشبو و همه پسند

Mont Blanc Presence #مونت بلنک پرسنس (مون بلان پرزنس) Mont Blanc Presence 

خوشبو و منحصربفرد

Havana #آرامیس هاوانا Havana 

تنباکویی خوش قیمت

Voyager #آرامیس وویاجر Voyager 

خوشبو و خاطره ساز

محمد محمد
1400/10/16
در پاسخ به IRRO :

سلام 

Lalique Pour Homme EDP #لالیک پورهوم ادو پرفیوم (لالیک شیر) Lalique Pour Homme EDP 

Encre Noire A L'Extreme #لالیک انکر نویر ال اکستریم (لالیک مشکی انک نواغ اکستریم) Encre Noire A L'Extreme 

بسیار خوشبو و همه پسند

خوشبو و منحصربفرد

تنباکویی خوش قیمت

خوشبو و خاطره ساز

سلام Icon Racing #آلفرد دانهیل ایکون ریسینگ Icon Racing  من تست کردم  خیلی خوششون اومد

درسته بعضی ها  میگن بد هست ولی من با اینکه بسیار حساس هستم و فوری سردرد میکنم  و بسیار  طبع ملایمی دارم ادکلن خوبی بود  سه پاف اول صبح  و یه پاف سه ساعت، بعد  هفت ساعت شما را خوشبو نگه میداره  

a.f a.f
1400/10/17
در پاسخ به IRRO :

سلام 

بسیار خوشبو و همه پسند

خوشبو و منحصربفرد

تنباکویی خوش قیمت

خوشبو و خاطره ساز

خیلی ممنون

a.f a.f
1400/10/17
در پاسخ به محمد :

سلام Icon Racing #آلفرد دانهیل ایکون ریسینگ Icon Racing  من تست کردم  خیلی خوششون اومد

درسته بعضی ها  میگن بد هست ولی من با اینکه بسیار حساس هستم و فوری سردرد میکنم  و بسیار  طبع ملایمی دارم ادکلن خوبی بود  سه پاف اول صبح  و یه پاف سه ساعت، بعد  هفت ساعت شما را خوشبو نگه میداره  

سپاس

دوست عزیزم سلام

موفق به انتخاب شدی ؟

برایم بنویس لطفا که چه انتخاب کردی و چطور بود ؟

امروز دوباره صحبت هامون رو ذیل عطر آرامیس ۹۰۰ عطرگرام ام دیدم و شما رو به یاد آوردم جوان . چه کردی ؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟