خرید بدون تست عطر مگامار

درود بر شما،روزتون بخیر ،عطر مگامار اورتو پاریزی رو میشه بدون تست خرید؟

Michael Michael
1400/10/12

سلام و ارادت

اگه بخایم بدون‌مقدمه چینی و ...بهتون بگم و دوساعت قصه بگم و بعد جوابتونو بدم که اینجوری حصلتون نمیکشه بخونید و اخرشم باید جواب سوال رو بروسونیم

جواب سوالتون رو بدم که خیر اصلا از برند ناسوماتو و اورتو پاریسی بدون تست نخرید ولی خب عطر های این برند نسبت به لاین ناسوماتو ۱ پله همه پسند تر هستن ولی خب من شخصا اصلا دوس ندارم عطری رو تست کنم و بعد بخرم (شخصا اینطورم و کاری به عقیده دیگران ندارم) ادم وقتی یچیزو تست میکنه و بعد میره دیگ اون شوق و عطش بوییدن و استفاده کردن اون عطر رو نداره البته اینم زیاد خوب نیس که همه چی بدون تست خرید ولی من اینطورم دوس دارم غافلگیر شم از اون بو.از رایحه و..... حالا این بستگی ب سلیقه خودتون داره با تست بخرید یا بدون تست

موفق و موید باشید

در پاسخ به Michael :

سلام و ارادت

اگه بخایم بدون‌مقدمه چینی و ...بهتون بگم و دوساعت قصه بگم و بعد جوابتونو بدم که اینجوری حصلتون نمیکشه بخونید و اخرشم باید جواب سوال رو بروسونیم

جواب سوالتون رو بدم که خیر اصلا از برند ناسوماتو و اورتو پاریسی بدون تست نخرید ولی خب عطر های این برند نسبت به لاین ناسوماتو ۱ پله همه پسند تر هستن ولی خب من شخصا اصلا دوس ندارم عطری رو تست کنم و بعد بخرم (شخصا اینطورم و کاری به عقیده دیگران ندارم) ادم وقتی یچیزو تست میکنه و بعد میره دیگ اون شوق و عطش بوییدن و استفاده کردن اون عطر رو نداره البته اینم زیاد خوب نیس که همه چی بدون تست خرید ولی من اینطورم دوس دارم غافلگیر شم از اون بو.از رایحه و..... حالا این بستگی ب سلیقه خودتون داره با تست بخرید یا بدون تست

موفق و موید باشید

درود بر شما،مرسی از راهنماییتون،روزگار بر شما خوش.

IRRO IRRO
1400/10/13

سلام

بوی دریا ، بوی جلبک ، بوی نمک ، بوی ساحل 

مشابهی براش پیدا نکردم ،منحصر بفرد هست 

ماندگاری و پخش خیلی خوب

ولی آخرش سلیقه شما هست که باید انتخاب کنید

حتما تست کنید

در پاسخ به IRRO :

سلام

بوی دریا ، بوی جلبک ، بوی نمک ، بوی ساحل 

مشابهی براش پیدا نکردم ،منحصر بفرد هست 

ماندگاری و پخش خیلی خوب

ولی آخرش سلیقه شما هست که باید انتخاب کنید

حتما تست کنید

درود بر شما،وقت شما بخیر،محل سکونت من ساریه-مازندران

هیچ فروشگاه عطر و ادکلنی حتی اسم این عطر وهم نمیدونن، امکان تست هم وجود نداره!از لحاظ رایحه خوشبو هست؟

IRRO IRRO
1400/10/13
در پاسخ به مهدی نقیبی :

هیچ فروشگاه عطر و ادکلنی حتی اسم این عطر وهم نمیدونن، امکان تست هم وجود نداره!از لحاظ رایحه خوشبو هست؟

خنک ، باطراوت ، بسیار خوشبو 

در پاسخ به IRRO :

خنک ، باطراوت ، بسیار خوشبو 

مرسی،لطف کردید،موفق باشید

در پاسخ به مهدی نقیبی :

سلام

اره اینترنتی می شه دستریز عطر رو تهیه کرد.

کرمان واصفهان دو تا فروشگاه دستریز مربوطه رو اینترنتی می فروشن

حمید حمید
1400/10/14
در پاسخ به مهدی نقیبی :

بزرگوار شما که شمال هستی دایم بوی دریا و احتمالا ساحل جلبکی رو استشمام میکنین دیگه کافیه به نظرم. ی تنوع بدین :))

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟