محمد محمد
10
1400/09/17

نیچه، کدام عطر را انتخاب میکرد؟

سلام دوستان

جدیدا غرق در اندیشه، کتابها و زندگی فردریش نیچه شدم.

اگر با زندگی این شخصیت آشنایی دارید فکر می‌کنید اگر زنده بود چه عطری انتخاب میکرد؟

راهنمایی: عطری مناسب یک فیلسوف (مغرور ولی عاشق پیشه، منتقد و صریح ولی شاعر  با شکستی در عشق که همواره روحش را می آزرد)

محمد محمد
1400/09/17
در پاسخ به حامدبی :

جواب جالبی بود. آره فکر کنم یکی از عطرهای ناسوماتو را انتخاب میکرد!

ولی این کار برای شخصیت چند لایه نیچه خیلی خطیه،

ممکنه بلاماژ انتخاب بهتری باشه؟

Blamage #ناسوماتو بلاماژ Blamage 

دوست عزیز آقا محمد

اونوم ایو نون هومانی چی می اکرزینو ال ولتو

محمد محمد
1400/09/18
در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز آقا محمد

اونوم ایو نون هومانی چی می اکرزینو ال ولتو

واو عجب انتخابی

این عطر انتخاب نیچه نیست، بلکه خود شخصیت نیچست

محمد محمد
1400/09/19
در پاسخ به complihanicated :

ممنون انتخاب عجیبیه، ولی شاید اگه با سالومه میخواست قرار تابستونی بذاره اینو میپوشید

در پاسخ به محمد :

ممنون انتخاب عجیبیه، ولی شاید اگه با سالومه میخواست قرار تابستونی بذاره اینو میپوشید

سعی کردم عطری باشه که حولِ محورِ شخصیتش و آثارش نباشه[دوستان به خوبی پیشنهاد کردن]،بلکه مبتنی بر علایقش[و شاید آرزوهاش] باشه،کوهنوردی[علاقه]،صراحت و شفافیت[آرزو].

ممنونم از سوال جالب شما.

محمد محمد
1400/09/20
در پاسخ به complihanicated :

سعی کردم عطری باشه که حولِ محورِ شخصیتش و آثارش نباشه[دوستان به خوبی پیشنهاد کردن]،بلکه مبتنی بر علایقش[و شاید آرزوهاش] باشه،کوهنوردی[علاقه]،صراحت و شفافیت[آرزو].

ممنونم از سوال جالب شما.

بسیار عالی ممنون از شما 

نیچه به نظر من فراری از تفکر خودش بود،اما،چطور میشود گنجی از حقیقت تلخ پیدا کرد و از اون فرار کرد..با اون زندگی کرد،،بهتره بگم با درد و رنج زندگی کرد،بقول فیلسوفی که رئالیست نیچه رو نقد میکرد و میگفت نیچه یک رمانتیک تمام عیاره...یکجا اشتباه گفتم سارتر ولی راسل بوده.....کسی که ارکستر واگنر رو میستوده و زن گریز بوده ،،در واقع عاشق ماهیت زن بوده....چند لایه بودن یعنی متناقض بودن و بیقراری،،مغزی سرشار از حسرت بهشت هیچ.

عطری مثل گرلن رو میپسندید.....کدامش؟....همشون بخاطر دل زده شدن از یکیشون.

محمد محمد
1400/09/21
در پاسخ به رضا قهرمانی :

نیچه به نظر من فراری از تفکر خودش بود،اما،چطور میشود گنجی از حقیقت تلخ پیدا کرد و از اون فرار کرد..با اون زندگی کرد،،بهتره بگم با درد و رنج زندگی کرد،بقول فیلسوفی که رئالیست نیچه رو نقد میکرد و میگفت نیچه یک رمانتیک تمام عیاره...یکجا اشتباه گفتم سارتر ولی راسل بوده.....کسی که ارکستر واگنر رو میستوده و زن گریز بوده ،،در واقع عاشق ماهیت زن بوده....چند لایه بودن یعنی متناقض بودن و بیقراری،،مغزی سرشار از حسرت بهشت هیچ.

عطری مثل گرلن رو میپسندید.....کدامش؟....همشون بخاطر دل زده شدن از یکیشون.

جالب توضیح دادین ممنونم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟