عطر برای بعد از استحمام

سلام خدمت دوستان از عزیزان و اساتید محترم درخواست دارم چند عطر برای بعد از استحمام به بنده معرفی فرمایید که آن حالت بی حالی و خواب آلودگی را مرتفع نماید و احساس طراوت بوجود آورد بدون هیچگونه محدودیتی در قیمت. بسیار ممنونم از همه

محمد محمد
1400/09/14

من که بعد از حمام اتفاقا شاداب تر میشم نه کسل😅

سعی کن آخر حمام دوش آب سرد بگیری که سرحالتر باشی

میتونی از عطر های مرکباتی استفاده کنی

کاوه کاوه
1400/09/14

سلام دوست عزیز

سوال شما رو دیدم خواستم یک نکته ای رو خدمت شما عرض کنم.

این طور که بنده برداشت کردم به احتمال زیاد شما دوش اب گرم میگیرین که باعث خواب آلودگی شما میشه چونکه یکی از فواید دوش اب گرم همین احساس آرامشه،اگه توی اینترنت سرچ کنین فواید و مضرات هر کدوم رو متوجه میشین و اینکه گرفتن هر کدوم چه زمانی بهتره،معمولا پیشنهاد میشه صبح ها دوش آب سرد بگیرین که اتفاقا باعث سرحال شدن آدم میشه،برای همین سعی کنین هر دو رو توی برنامه خودتون بذارین،راستی یکی از بدی های دوش اب گرم مخصوصا کسایی که با اب خیلی گرم به مدت طولانی دوش میگیرن خشک شدن و خارش پوسته که خشکی پوست مشکلاتی زیادی رو به همراه داره که یکیش کم شدن ماندگاری عطر روی پوست شماست.

برای استفاده عطر بعد از استحمام هم به نظرم کارای سیتروسی و آروماتیک  و اکواتیک مختلف رو امتحان کنین فکر کنم کار شما رو راه بندازه،اگر هم بخوام چندتا کار معرفی کنم

Wood Sage & Sea Salt #جو مالون وود سیج اند سی سالت Wood Sage & Sea Salt  ماندگاریش خیلی کمه و خیلی ها میگن اصلا به این قیمت نمی تازه

Eau Sauvage #دیور او ساواج (ساوج) Eau Sauvage من خودم خیلی دوستش دارم اما حتما اینا رو تست کنین شاید دوست نداشتین و ماندگاری پایینی هم دارن

L.12.12. Blanc #لاگوست ال.12.12 بلنچ (سفید) L.12.12. Blanc  

برای اینکه بهتر شما رو راهنمایی کنن زیر یکی از عطر های خنک بپرسین عطر خوب برای بعد از استحمام چی پیشنهاد میکنین چونکه همه ی کاربر ها به این قسمت پرسش و پاسخ سر نمیزنن،یا اینکه میتونین توی تلگرام یا واتس اپ از خود عوامل عطرافشان کمک بخواین چون دیدم بعضی از کاربر ها با کمک  عوامل عطرافشان عطر انتخاب میکنن و راضی هستن

امیدوارم موفق باشین

IRRO IRRO
1400/09/16

سلام

ادوکلن BOSS NUMBER ONE رو امتحان کنید ، بسیار رایحه فرح بخشی داره ، حتما شاداب میشید.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟