ممد ممد
5
1400/09/09

قیمت عطر های تام فورد و کرید

دوستان مدت زیادی هست که سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده و اون اینکه چرا عطرهای تام فورد بااینکه صد میلشون بیشتر از ۳۶۰دلار نمیشه چرا بایستی در فروشگاههای اینترنتی کشورمون از قیمت مثلا رویال عود یا اونتوس کرید که قیمتش همیشه بیشتر از چهارصد دلاره،، تو کشور خودمون محصولات تام فورد نزدیک دومیلیون بیشتر از محصولات کرید هست؟!!!

سلام. 

نکته اول این هست که private blend های تام فورد دو دسته هستن از نطر قیمت. مثلا تاسکِن لدر، توباکو عود و ... ۳۶۰ هستن. اما یک تعدادی ۵۰۰ دلار هستن و عملا کمی گران تر از کرید میشه.

دوما یک بحث مهم در تعیین قیمت عطرها، کمیاب شدن یا در دسترس نبودن عمده اون هاست... تام فورد همیشه مثل شنل خیلی محدود و سخت وارد کشور میشه. لذا قیمتش بالاتر هست از هم رده هاش.

ممد ممد
1400/09/10
در پاسخ به امین کریمی :

سلام. 

نکته اول این هست که private blend های تام فورد دو دسته هستن از نطر قیمت. مثلا تاسکِن لدر، توباکو عود و ... ۳۶۰ هستن. اما یک تعدادی ۵۰۰ دلار هستن و عملا کمی گران تر از کرید میشه.

دوما یک بحث مهم در تعیین قیمت عطرها، کمیاب شدن یا در دسترس نبودن عمده اون هاست... تام فورد همیشه مثل شنل خیلی محدود و سخت وارد کشور میشه. لذا قیمتش بالاتر هست از هم رده هاش.

باسلام خدمت شما،، راستشو بخاین من خودم ندیدم که از سری پرایوت بلند تام فورد برای نمونه ۱۰۰میلش،پانصد دلار باشه ولی قبول میکنم،، ولی بحث دوم شما رو میپذیرم که در صورت کمیاب بودن بخاطر مشتری زیاد قیمت یه عطر افزایش پیدا میکنه،،با سپاس از شما

در پاسخ به ممد :

باسلام خدمت شما،، راستشو بخاین من خودم ندیدم که از سری پرایوت بلند تام فورد برای نمونه ۱۰۰میلش،پانصد دلار باشه ولی قبول میکنم،، ولی بحث دوم شما رو میپذیرم که در صورت کمیاب بودن بخاطر مشتری زیاد قیمت یه عطر افزایش پیدا میکنه،،با سپاس از شما

https://www.tomford.com/lost-cherry/T6-LOSTCHERRY.html

با فیلتر شکن وارد شید

قیمت lost cherry رو مشاهده بفرمایید در سایت تام فورد. (۱۰۰ میل). ۴۹۹ دلار هست. فَبیولِس هم همینطور... و تعدادی دیگر.

پرایوت بلند ها دو نوع قیمت گذاری دارن عزیز دل.

سلام

دوستان ام به درستی فرموده اند

موجودی ، عرضه و تقاضا درین خصوص ، مهم و تاثیرگذار است .

Kambiz Kambiz
1400/09/13

البته یسری نکاتو دوستان عرض کردن ولی مهمترینش رو یادشون رفت، برادر اینجا ایرانه، مثل هیچ جای  دنیا نیست و هیچ چیزی بر طبق اصول و منطق پیش نمیره، انسان زنده اینجا هیچ ارزشی نداره ولی انسان مرده حدود  ۸۰۰میلیون تومن برات آب میخوره، گوشی آیفون اپل وقتی میاد تو بازار هزار دلاره ولی تو ایران پنجاه میلیون میدن، یعنی با دلار ۲۷تومنی حدود ۱۸۰۰دلار،

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟