MAHMOUD MAHMOUD
6
1400/09/09

ادکلنی برای قرارهای عاشقانه😍

سلام دوستان عطرافشانی عزیز ادکلن مردانه  واسه قرار عاشقانه با بویی خاص و قدرت مند با پخش و ماندگاری بسیار بالا تقریبا همه پسند و شیک و واقعا با کلاس باشه (قیمت مهم نیست)!! دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنین و تجربه خودتون رو در اختیارمون بزارید🌹

حمید حمید
1400/09/09

اساتید عزیز امیدوارم جسارت بنده رو ببخشایند، بنده به نوبه خودم آن چیزی که خودم دوست دارم را خدمتتان عرض میکنم.

Silver Mountain Water #کرید سیلور مانتین واتر Silver Mountain Water 

لحظات عاشقی تون مستدام 😍

MAHMOUD MAHMOUD
1400/09/12
در پاسخ به حمید :

اساتید عزیز امیدوارم جسارت بنده رو ببخشایند، بنده به نوبه خودم آن چیزی که خودم دوست دارم را خدمتتان عرض میکنم.

Silver Mountain Water #کرید سیلور مانتین واتر Silver Mountain Water 

لحظات عاشقی تون مستدام 😍

ممنون حمید جان عزیز

دوست عزیز سلام

عطرهای زیادی در این دسته موجودند

لیک دو عطر تا کنون در صدر این جدول حضور دارند که درین بازده طرفداران بیشماری دارند و خود را اثبات کرده اند :

ایو سن لورن لانویت د لهوم ادوتویلت

دولچه اند گابانا د وان ادوپرفیوم

موفق باشی

Fred_S Fred_S
1400/09/13

دوست عزیز واسه قرار عاشقانه عطر با پخش قدرتمند زننده هست. دنبال یه رایحه اسکین سنت، دونفره و با کیفیت باش.

درود بر شما امیدوارم سلامت باشید ، الهی که زندگیتون سرشار از عشق. 

این دو گروه به نظر بنده میتونه عطرهای مناسبی باشه، و مطمئناً در این زمینه همینطور که جناب سخی فرمودند بهتر هست برای آقایان مهربانوان مجموعه که تک تکشان استاد و خوش سلیقه هستند معرف باشند و برای بانوان نیز بهمین ترتیب آقایان مجموعه انتخاب کننده باشند

برای آقایان:
the-one-for-men-edp.jpg #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 
2 layton.jpg #پارفومز د مارلی لیتون Layton 
3​​emporio-armani-stronger-with-you.jpg #جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو Emporio Armani Stronger With You 

برای بانوان:

1 alien-edt.jpg #تیری موگلر الین ادو تویلت Alien EDT 

2 viva-la-juicy-gold-couture.jpg #جویسی کوتور ویوا لا جویسی گلد کوتور Viva la Juicy Gold Couture 
3 scandal-1.jpg #ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل Scandal 

معطر و مانا باشید 🥀🥀

[EDITED] 1401/05/07 10:39
MAHMOUD MAHMOUD
1401/05/07
در پاسخ به 𝐴𝑟𝑑𝑒𝑠𝒉𝑖𝑟.𝑆 :

درود بر شما امیدوارم سلامت باشید ، الهی که زندگیتون سرشار از عشق. 

این دو گروه به نظر بنده میتونه عطرهای مناسبی باشه، و مطمئناً در این زمینه همینطور که جناب سخی فرمودند بهتر هست برای آقایان مهربانوان مجموعه که تک تکشان استاد و خوش سلیقه هستند معرف باشند و برای بانوان نیز بهمین ترتیب آقایان مجموعه انتخاب کننده باشند

برای آقایان:
the-one-for-men-edp.jpg #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 
2 layton.jpg #پارفومز د مارلی لیتون Layton 
3​​emporio-armani-stronger-with-you.jpg #جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو Emporio Armani Stronger With You 

برای بانوان:

1 alien-edt.jpg #تیری موگلر الین ادو تویلت Alien EDT 

2 viva-la-juicy-gold-couture.jpg #جویسی کوتور ویوا لا جویسی گلد کوتور Viva la Juicy Gold Couture 
3 scandal-1.jpg #ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل Scandal 

معطر و مانا باشید 🥀🥀

ممنون از شما ❤️

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟