Boucheron Jaipur EDP

سلام دوستان روز خوش

راجب عطر بوشرون جایپور (edp) خیلی تعریف شنیدم میخوام بگیرمش

خواستم خواهش کنم اگه کسی این عطرو داره یه مقدار رایحه این عطرو توصیف کنه. پرفورمنس و کیفیتش که ظاهرا شاهکاره

بنظرتون میشه بلایند بای کرد؟

عماد عماد
1400/07/09

من به شخصه دوسش دارم . ادویه ای و گرمه یکم کلاسیکه و قطعا مدرن نیست یعنی کلا به روایح جدید و جوان پسند زیاد شبیه نیست . میتونید اول سمپل بخرید.

در پاسخ به عماد :

من به شخصه دوسش دارم . ادویه ای و گرمه یکم کلاسیکه و قطعا مدرن نیست یعنی کلا به روایح جدید و جوان پسند زیاد شبیه نیست . میتونید اول سمپل بخرید.

مرسی

والا سمپلش رو هر جا گشتم گیر نیاوردم. واسه همین پرسیدم بلایند بای میشه کرد یا نه. بازم تشکر

Gevik Gevik
1400/07/11
در پاسخ به یاسر بهنام :

مرسی

والا سمپلش رو هر جا گشتم گیر نیاوردم. واسه همین پرسیدم بلایند بای میشه کرد یا نه. بازم تشکر

سلام....اگر طرفدار روایح کلاسیک هستید ،گزینه خوبیه واقعا چون ر کیفیت رایحه اش  بیشتر از مبلغی است که میپردازید (البته به شرط پسندیده شدن) .البته بوشرون پور هوم شاید گزینه کم ریسک تری برای بلایند بای باشه.به انهم فکر کنید ...در عین حال اینکه کمتر از جیپور ادوبچیه ای است ،مدرن تر از جیپور است....ولی در کل بوشرون برند بسسار خوبیست و هنوز ارزش خرید را داره و تمام این گزینه ها عالی هستند در حد و اندازه خودشان...شاد باشید

آریو آریو
1400/07/12

سالار.من جز معدود خوشبختهایی هستم ک این عطر کلاسیک بینظیرو دارم بعد از تحقیقات بسیار زیاد خریدمش.و چه خریدی؟ ب خودم احسنت گفتم.انشالا شما هم بتونی استفاده کنی

مرسی از دوستان عزیز و گرامی

بلایند بای میکنم درصد بالایی مطمئنم پشیون نخواهم شد

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟