Mahdi chavoshi Mahdi chavoshi
5
1400/07/05

بلو شنل edt یا edp ؟

با سلام.بنده بلو شنل edt رو تست کردم و از رایحه ی فوق العاده جذاب و تازش بسیار خوشم اومد و البته پرفورمنس متوسط به پایینش کمی تو ذوقم زد و به همین دلیل کمی دو به شک شدم که نسخه edt رو بخرم یا edp.اما میدونم که اون نسخه شادابی edt رو نداره!دقیقا چیزی که من رو عاشق نسخه edt کرده

واقعا در خرید بین این دو مردد هستم.واقعا کدوم بهتره؟چه از لحاظ پرفورمنس و چه رایحه

Gevik Gevik
1400/07/06

درود برشما....نظر شخصی بنده؛ EDP ,بهتر از ،

EDT است...هم پرفورمنس بهتری داره و هم رایحه عمیقتری داره...

و به اصطلاح versatilr تر است و به راحتی در ۳ فصل قابل استفاده است ...

شاد باشید

با سلام و درود و تشکر از راهنماییتون

باید عرض کنم که متاسفانه امکان تست نسخه edp برای بنده مهیا نیست و با توجه به اینکه تقریبا عاشق رایحه نسخه edt هستم به نظر شما بلایند بای نسخه edp منطقیه؟ و اینکه آیا اون رایحه شاداب و مرکباتی با اون اوپنینگ خیره کننده در نسخه edp هم وجود داره؟

Gevik Gevik
1400/07/06
در پاسخ به Mahdi chavoshi :

باید عرض کنم که متاسفانه امکان تست نسخه edp برای بنده مهیا نیست و با توجه به اینکه تقریبا عاشق رایحه نسخه edt هستم به نظر شما بلایند بای نسخه edp منطقیه؟ و اینکه آیا اون رایحه شاداب و مرکباتی با اون اوپنینگ خیره کننده در نسخه edp هم وجود داره؟

نسخه ادوپرفیوم ان تیزی ابتدایی توییلت را نداره،رایحه بالانس تره ،پخش ابتدایی اش از توییلت مقداری کمتر است(توییلت نت سیتروس اش در اپنینگ   تا حدودی هارش است،بنظر بنده )ولی کلا پرفورمنس خوب و کاملا راضی کننده ای داره و برخلاف توییلت که طوفانی شروع میشه،ادوپرفیوم شروع اش متعادلتره و ان رایحه امبروکسان که برای خیلیها زننده است کمی متعادل شده....در کل بنظر بنده ادوپرفیوم از دو نسخه دیگه بهتره

در پاسخ به Gevik :

درود برشما....نظر شخصی بنده؛ EDP ,بهتر از ،

EDT است...هم پرفورمنس بهتری داره و هم رایحه عمیقتری داره...

و به اصطلاح versatilr تر است و به راحتی در ۳ فصل قابل استفاده است ...

شاد باشید

در پاسخ به Gevik :

نسخه ادوپرفیوم ان تیزی ابتدایی توییلت را نداره،رایحه بالانس تره ،پخش ابتدایی اش از توییلت مقداری کمتر است(توییلت نت سیتروس اش در اپنینگ   تا حدودی هارش است،بنظر بنده )ولی کلا پرفورمنس خوب و کاملا راضی کننده ای داره و برخلاف توییلت که طوفانی شروع میشه،ادوپرفیوم شروع اش متعادلتره و ان رایحه امبروکسان که برای خیلیها زننده است کمی متعادل شده....در کل بنظر بنده ادوپرفیوم از دو نسخه دیگه بهتره

سپاس از توضیحات فوق العادتون.

احتمالا اقدام به خرید edp خواهم کرد.چون به نظر میرسه سعی شده ایرادات جزئی نسخه قبلی رفع بشه(مثل هارش بودن اوپنینگ و کمی اسیدی بودن رایحه که توسط امبروکسان ایجاد شده) و پرفورمنس بهتری هم داره طبق توضیحات شما و همچنین برای فصل پاییز که در ابتداش قرار داریم مناسب تره.

بازم ممنون🌹🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟