مهدی مهدی
5
1400/06/26

عطر امضا

سلام دوستان میخواستم راهنمایی بگیرم از شما در خصوص عطری که نمایانگر شخصیتم باشه و با شخصیتم مچ شه من سنم پایینه ولی اکثر اوقات سن بالا لباس می پوشم تیپم تینیجری نیست و به شدت دور هستم از این استایل . بعضی اوقات کت می پوشم ولی اکثر اوقات تیپم یک شلوار پارچه ای ساده با پیراهن ساده هست قدم بلند هست تقریبا لاغر هستم از نظر شخصیتی مهربان و دلسوز هستم ولی بعضی اوقات عصبانی هم میشم البته کم درون گرا هستم زیاد علاقه ای به صحبت ندارم و تعداد دوستانم نیز کم هستند به روایح چوبی علاقه مندم و عطری میخواهم که مردانگی و وقار رو داد بزنه به روایح شیرین علاقه مند نیستم به بوی خس خس و نعنا هندی علاقه مند هستم ماندگاری و پخش بو و رد بو برام اهمیت بالایی داره و عطری میخواهم که کسی اون بو رو تا حالا نشنیده باشه و حسابی خاص باشه و با اون بو شناخته شم از تمامی دوستان درخواست دارم که عطری ( ترجیحاً گرم )مناسب شخصیت من بهم پیشنهاد بدهند ممنونم

سلام.
قیمت مورد نظر و فصل استفاده رو اگه بگید بهتر میشه راهنمایی کرد.
این چندتا مدل رو پینهاد میکنم که با مواردی که ذکر کردید جور در میاد (وتیور چوبی-سیتروسی و یا پچولی) برای فصل سرد:

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir #نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر (نارسیسو رودریگوئز بلیو نواغ) Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir 
Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 
Declaration #کارتیر دکلریشن Declaration 

مهدی مهدی
1400/06/28
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام.
قیمت مورد نظر و فصل استفاده رو اگه بگید بهتر میشه راهنمایی کرد.
این چندتا مدل رو پینهاد میکنم که با مواردی که ذکر کردید جور در میاد (وتیور چوبی-سیتروسی و یا پچولی) برای فصل سرد:

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir #نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر (نارسیسو رودریگوئز بلیو نواغ) Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir 
Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 
Declaration #کارتیر دکلریشن Declaration 

ممنون قیمت زیاد مسئله نیست شما بهترین را معرفی کنید :)

در پاسخ به مهدی :

ممنون قیمت زیاد مسئله نیست شما بهترین را معرفی کنید :)

پیشنهاد اول من اینه:
Cuir Sacre #آتلیه دس اورس کوئیر ساکر Cuir Sacre 

چوبی و وتیور دودی.  میشه گفت فضایی مشابه پرایوت لیبل داره اما پوشیدنی تر و احساساتی تر

همینطور :

Bois Noir #رابرت پیگه بویس نویر Bois Noir 

چوبی رزینی مشکی. ممکنه برای بعضیها تداعی کننده بلک افغان یا اپیک امواژ باشه.

عطرهای بخوری مثل جیمز هیلی: کاردینال، او ساکری، فنیشیا هم تست بفرمایید.
همینطور فارنهایت ابسولوت (ترکیب زیبایی از بخور و مر و عود و بنفشه ) شخصا خیلی میپسندم و به نظرم با خواسته های شما جور در میاد.

عطرهای عودی یا چرمی زیادی هستند که هم فضای نسبتا تیره دارند و هم منحصر به فرد هستند و کمتر هایپ شدن. اما تصور من این هست که این دسته عطرها بیشتر حالت دافعه دارن و برای القاء حس اعتماد به نفس و قدرت مناسب هستند، تا اینکه نشاندهنده درونگرایی و داشتن احساسات عمیق باشند. اما اگر خواستید اینها رو هم امتحان کنید:

از برند پاپیون سالومه و آنوبیس

روژا داو فتیش
زرژف الکساندریا 2

ناسوماتو دورو و مونتاله عود ماسک هم شخصا میپسندم اما همون حالت دافعه رو دارن. ضمنا به خاطر شباهت (در برخورد اول) به بلک افغان ممکنه به نظر اکثریت تکراری بیاد.

مهدی مهدی
1400/06/29

ممنون

مهدی مهدی
1400/06/29
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

پیشنهاد اول من اینه:
Cuir Sacre #آتلیه دس اورس کوئیر ساکر Cuir Sacre 

چوبی و وتیور دودی.  میشه گفت فضایی مشابه پرایوت لیبل داره اما پوشیدنی تر و احساساتی تر

همینطور :

Bois Noir #رابرت پیگه بویس نویر Bois Noir 

چوبی رزینی مشکی. ممکنه برای بعضیها تداعی کننده بلک افغان یا اپیک امواژ باشه.

عطرهای بخوری مثل جیمز هیلی: کاردینال، او ساکری، فنیشیا هم تست بفرمایید.
همینطور فارنهایت ابسولوت (ترکیب زیبایی از بخور و مر و عود و بنفشه ) شخصا خیلی میپسندم و به نظرم با خواسته های شما جور در میاد.

عطرهای عودی یا چرمی زیادی هستند که هم فضای نسبتا تیره دارند و هم منحصر به فرد هستند و کمتر هایپ شدن. اما تصور من این هست که این دسته عطرها بیشتر حالت دافعه دارن و برای القاء حس اعتماد به نفس و قدرت مناسب هستند، تا اینکه نشاندهنده درونگرایی و داشتن احساسات عمیق باشند. اما اگر خواستید اینها رو هم امتحان کنید:

از برند پاپیون سالومه و آنوبیس

روژا داو فتیش
زرژف الکساندریا 2

ناسوماتو دورو و مونتاله عود ماسک هم شخصا میپسندم اما همون حالت دافعه رو دارن. ضمنا به خاطر شباهت (در برخورد اول) به بلک افغان ممکنه به نظر اکثریت تکراری بیاد.

ممنون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟