یگانه یگانه
6
1400/06/07

نزدیک ترین عطر به وومنیتی...

سلام دوستان

عطر مورد علاقه من زن شیسیدو و وومنیتی تیری موگلر هست ، میشه یه عطر که رایحه نزدیک به اینا داشته باشه (اصلا شیرین نباشه) و ترجیحا ۴ فصل باشه به من معرفی کنید.

ممنون

Gevik Gevik
1400/06/07

سلام ...نزدیکترین رایحه به زن شیسیدو شنل کوکومادمازل است (البته کوکو بقدری عالی و عظیمه که در واقع زن شبیه کوکو است)...پس اگر رایحه مشابه زن را در یک سطح کیفی بالاتر مد نظر هست،تنها گزینه کوکو شنل است....

وومنیتی هم از معدود عطرهاییست که کپی و مشابهی عملا  نداره.....خودش بهترین و منحصر بفرد است...

شاد باشید

Fatimah Fatimah
1400/06/07

سلام وقتتون بخیر. 

برای وومنیتی پارفوم هم یه عطر با فضای مشابه داریم که تستش خالی از لطف نیست:

DKNY Stories #دی کی ان وای استوریز DKNY Stories 

تو دنیای عطر از  این کار به عنوان دوپ وومنیتی یاد میشه...

البته بهتره یاداوری کنم که این عطر ها کپی یا  منطبق بر کارهایی که ذکر‌ کردین نیستن(مثل عطرای فرگرنس ورلد) بلکه فضای مشترک و نزدیک بهم دارن و با تستشون یاد اون عطرا میوفتین :) 

گلی گلی
1400/06/07

سلام

دوستان می گن که 5bcdc47fbb87bMQ5NqJ3i6uaTUUat_SBd.jpg #دی کی ان وای استوریز DKNY Stories  حال و هوایی شبییه وومنیتی داره.

یگانه یگانه
1400/06/19
در پاسخ به Gevik :

سلام ...نزدیکترین رایحه به زن شیسیدو شنل کوکومادمازل است (البته کوکو بقدری عالی و عظیمه که در واقع زن شبیه کوکو است)...پس اگر رایحه مشابه زن را در یک سطح کیفی بالاتر مد نظر هست،تنها گزینه کوکو شنل است....

وومنیتی هم از معدود عطرهاییست که کپی و مشابهی عملا  نداره.....خودش بهترین و منحصر بفرد است...

شاد باشید

سلام.ممنون از راهنماییتون

یگانه یگانه
1400/06/19
در پاسخ به Fatimah :

سلام وقتتون بخیر. 

برای وومنیتی پارفوم هم یه عطر با فضای مشابه داریم که تستش خالی از لطف نیست:

DKNY Stories #دی کی ان وای استوریز DKNY Stories 

تو دنیای عطر از  این کار به عنوان دوپ وومنیتی یاد میشه...

البته بهتره یاداوری کنم که این عطر ها کپی یا  منطبق بر کارهایی که ذکر‌ کردین نیستن(مثل عطرای فرگرنس ورلد) بلکه فضای مشترک و نزدیک بهم دارن و با تستشون یاد اون عطرا میوفتین :) 

سلام.ممنون از پاسخت دوست عزیز

یگانه یگانه
1400/06/19
در پاسخ به گلی :

سلام

دوستان می گن که 5bcdc47fbb87bMQ5NqJ3i6uaTUUat_SBd.jpg #دی کی ان وای استوریز DKNY Stories  حال و هوایی شبییه وومنیتی داره.

سلام.ممنون از راهنماییت دوست گرامی

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟