Fatimah Fatimah
23
1400/05/31

پیشنهادتون چیه؟

سلام و وقت بخیر... راستش، نمیدونم شما عزیزان بین چند عطر که همشون براتون ارزشمندن چگونه اولویت بندی میکنید بدون اینکه ته دلتون دو دل باشید، و میخوام لطفا پیشنهادتون رو درمورد خرید یه عطر از این سه تا عطر برای پاییز امسال بدونم.

سه عطر تو ذهنم پررنگن برای پاییز امسال:

Twilly d’Hermes #هرمس تویلی د هرمس Twilly d’Hermes 

تو نظرسنجی از افراد دور و برم رتبه یکو داشت از حیث رایحه.

معایب: قیمت،تعدد عطرای گورماند کلکسیونم

Feerie #ون کلیف اند آرپلس فیره Feerie 

رایحه اش بنسبت توییلی تکراری تره ولی زیباست

شیشه اش، آه وسوسه کننده است برای کلکسیون.

و البته بدترین قسمتی که نمیذاره ازش بگذرم، اینه که لاین دیزاینری ون کلیف تقریبا دیسکانتینیو شده و داره کلا شیفت میشه رو لاین لوکسش(چیزی که من در استعلام این عطر شنیدم، راست و دروغش رو نمیدونم البته فیره ک دیسکانتینیو شده.).

Chant d'Extase #نینا ریچی چنت د اکستس Chant d'Extase 

آه... این فلنکرِ بی نظیر و کمیاب لاین لااکستاز ..با اینکه کلا مهجور و کم پیداست ولی خیلی زیباست.و پرفورمنسش عالیه. چیزی نگم ازش، کلا کمیابه و لیمیتد ادیشن بوده. بنسبت دو عطر قبلی احتمالا با احتساب باربری(سفارش ازاد، چون من جایی موجود ندیدمش) از نظر قیمتی اونقدر تفاوت فاحشی نخواهد داشت.. سایز ۵۰ میل و ۸۰ داره که معمولا پیدا کردن ۵۰ میلش راحت تره یه هوا‌‌ فلذا احتمالا کم حجم تره.

نظر شما چیه؟ شما چگونه و با چه استدلالی ازین سه راهی  خلاص میشدین؟ (عطر هدف زمستان مشخصه و تا سال بعد خبری ازین سه نیست)

Fatimah Fatimah
1400/06/02
در پاسخ به alireza .xx :

خواهش میکنم، ویکتوریا سکرت کارایی داره که به جرات میگم بلحاظ شفافیت و کیفیت شانه به شانه کارای دیور و هرمس قدم برمیداره منتهی در ایران چون این برند را بیشتر با بادی اسپلش و بادی لوشن ها میشناسن خیلی جدی گرفته نشده، البته کارای معمولی هم زیاد داره .

بله درسته که شاید بعضی مدل هاش مثل نایت و بامب شل خوشبو و باکیفیت باشند و خب کلا این برند عطری نمیسازه که همه پسند نباشه، ولی ۴ و اندی میلیون قیمت عطر نیشه! بعلاوه پرفورمنسشونم ضعیف تر از رقباشونه مثل دیور. واقعا کسی هست که بفرض در شرایط برابر جای ارمانی کد بیاد وری سکسی بخره؟ اونم بار ها گرون تر! یا عطر شب، که نایت باشه، واقعا توجیه خریدش با نزدیک پنج تومن، در برابر کار های ysl و ارمانی و ایلی صعب و والنتینو های باکیفیت و کم قیمت تر چیه؟:))) مشابه هر رایحه هم ب وفور هست تو این برند ها. همین پولو بده فرد و از امواژ لایلاک لاو رو بخره هم پرفورمنس بهتری داره هم کیفیت و برند اصیل تر. اصلا شانل بخره چه کاریه واقعا :)))

بنظر من باز هم ادم بخواد برای دیزاینر خرجِ نیش رو بده، برای یه برند قوی و اثبات شده مثل هرمس و دیور و شانل بده منطقی تره تا وی اس... بماند که نامگذاری بعضی از عطرای این برندم اصلا جالب و شیک نیست و حول و حوش تبلیغ فیلد لباس زیر خودشه و اصولا انگار عطراشو تو کتگوری اروتیک میخواد معرفی کنه تا فروشش بره بالا با اون معرفی هایی که برای عطراش ارائه میده :))) 

Amelie Amelie
1401/04/25

سلام فاطیمای عزیز

وقتت بخیر

راستش من هم به دوراهی شما رسیدم برای عطر پاییز و زمستونم، با این تفاوت که یه طرف توییلی‌ه و طرف دیگه، نارسیسو رژ :)

از الان دارم برنامه می‌چینم :))

خودم ۵۰.۰۱ دلم با توییلی‌ه، ۴۹.۹۹ با رژ

اونم چون توییلی هرمسه، و من خیلی دوست دارمش، و رژ مشک داره، چیزی که  زیاد مورد پسندم نیست، هرچند کلیت عطر رو خیلی دوست دارم. 

وات'س یور آیدیا مون شغی؟ :)

Fatimah Fatimah
1401/04/25
در پاسخ به Amelie :

سلام فاطیمای عزیز

وقتت بخیر

راستش من هم به دوراهی شما رسیدم برای عطر پاییز و زمستونم، با این تفاوت که یه طرف توییلی‌ه و طرف دیگه، نارسیسو رژ :)

از الان دارم برنامه می‌چینم :))

خودم ۵۰.۰۱ دلم با توییلی‌ه، ۴۹.۹۹ با رژ

اونم چون توییلی هرمسه، و من خیلی دوست دارمش، و رژ مشک داره، چیزی که  زیاد مورد پسندم نیست، هرچند کلیت عطر رو خیلی دوست دارم. 

وات'س یور آیدیا مون شغی؟ :)

سلام املیِ عزیز😍😍 امیدوارم خوب باشی❤️

وای برای منم سخته جواب این سوالو بدم ولی به عنوان شخص غریبه، بنظرم نارسیسو رژ بهت خیلی باید بیاد، حتی به کرکتر املیِ واقعی هم میاد :)) اخه عطر متین و زیباییه و شماهم هستی! توییلی خیلی شر و شیطونه و رژ متین و ملیح... چون هردوشون رایحه و کیفیت خیلی خوبی دارن فقط دوتا فاکتور میمونه وسط

یکی مچ بودن با روحیاته

یکی قیمته

که بنظر شخص من نارسیسو رژ کفه ی سنگین تری تو هردو ث لااقل تو دومی داره❤️

خودمم میخام برای پاییز بخرمش اگر خدا بخواهد 🥰

Amelie Amelie
1401/04/26
در پاسخ به Fatimah :

سلام املیِ عزیز😍😍 امیدوارم خوب باشی❤️

وای برای منم سخته جواب این سوالو بدم ولی به عنوان شخص غریبه، بنظرم نارسیسو رژ بهت خیلی باید بیاد، حتی به کرکتر املیِ واقعی هم میاد :)) اخه عطر متین و زیباییه و شماهم هستی! توییلی خیلی شر و شیطونه و رژ متین و ملیح... چون هردوشون رایحه و کیفیت خیلی خوبی دارن فقط دوتا فاکتور میمونه وسط

یکی مچ بودن با روحیاته

یکی قیمته

که بنظر شخص من نارسیسو رژ کفه ی سنگین تری تو هردو ث لااقل تو دومی داره❤️

خودمم میخام برای پاییز بخرمش اگر خدا بخواهد 🥰

خب

ایشالا که ابتیاع می‌فرمایین :))))

مرسی از اینکه منو متین و قشنگ می‌بینی، ذوق کردم.  البته من با وجود ۳۰ سال سن، خیلی هم متین نیستم :) بیشتر از آملی، آن شرلی‌ام. اگر بخوام برای تقریب به ذهن مثال ملموس بزنم.

پس همون رژ رو می‌گیرم و خلاص :)

آها اینم بگم که دیدم توییلی مینیاتوری ۱۲/۵ میل هم داره، می‌تونم اونم بگیرم تا در روزهایی که برونگراتر می‌شم، اونو بزنم :)

پس بذار اینم بپرسم حالا :)

انتخاب تابستونم که لایت بلوئه، زمستون هم که شرحش رفت، یه عطر رندوم هم می‌خوام، که هر وقت ندونستم چی بزنم، بتونم بطور روزانه ازش استفاده کنم، خیلی گشتم این‌ور و اون ور، از خیلی‌ها هم پرسیدم و گزینه‌های خوبی هم مطرح شد، اما تهش باز می‌رسم به چندراهی، ای بابا...

گزینه‌هامم اینا می‌باشن:

*ژور دهرمس، یا ابسولو، که احتمالا دومی رو نمی‌گیرم، بدلیل قیمتش

*لئو دیسی پیور(یه ته بوی یه کوچولو دودی داره، یا به مشام من اینطوره، که همون باعث می‌شه عاشقش نباشم، و فقط بپسندمش)

*ورساچه اروس

*لاگوست پور فم( خیلی دوستش داشتم، ولی بوش یادم رفته، یادمه خیلی تمیز و ملوس و مرتب بود)

*صد البته اگر پولدار بودم، شنل چنس او تندر رو می‌گرفتم و دل می‌بریدم از سایر معشوق‌ها:)

همونطور که احتمالا خودت حدس زدی, مخرج مشترکشون معتدل بودن و سیف و بی‌ازار بودنشونه، چون احتمالا چیزیه که در محل کار و محل تحصیل خواهم زد.

Fatimah Fatimah
1401/04/26
در پاسخ به Amelie :

خب

ایشالا که ابتیاع می‌فرمایین :))))

مرسی از اینکه منو متین و قشنگ می‌بینی، ذوق کردم.  البته من با وجود ۳۰ سال سن، خیلی هم متین نیستم :) بیشتر از آملی، آن شرلی‌ام. اگر بخوام برای تقریب به ذهن مثال ملموس بزنم.

پس همون رژ رو می‌گیرم و خلاص :)

آها اینم بگم که دیدم توییلی مینیاتوری ۱۲/۵ میل هم داره، می‌تونم اونم بگیرم تا در روزهایی که برونگراتر می‌شم، اونو بزنم :)

پس بذار اینم بپرسم حالا :)

انتخاب تابستونم که لایت بلوئه، زمستون هم که شرحش رفت، یه عطر رندوم هم می‌خوام، که هر وقت ندونستم چی بزنم، بتونم بطور روزانه ازش استفاده کنم، خیلی گشتم این‌ور و اون ور، از خیلی‌ها هم پرسیدم و گزینه‌های خوبی هم مطرح شد، اما تهش باز می‌رسم به چندراهی، ای بابا...

گزینه‌هامم اینا می‌باشن:

*ژور دهرمس، یا ابسولو، که احتمالا دومی رو نمی‌گیرم، بدلیل قیمتش

*لئو دیسی پیور(یه ته بوی یه کوچولو دودی داره، یا به مشام من اینطوره، که همون باعث می‌شه عاشقش نباشم، و فقط بپسندمش)

*ورساچه اروس

*لاگوست پور فم( خیلی دوستش داشتم، ولی بوش یادم رفته، یادمه خیلی تمیز و ملوس و مرتب بود)

*صد البته اگر پولدار بودم، شنل چنس او تندر رو می‌گرفتم و دل می‌بریدم از سایر معشوق‌ها:)

همونطور که احتمالا خودت حدس زدی, مخرج مشترکشون معتدل بودن و سیف و بی‌ازار بودنشونه، چون احتمالا چیزیه که در محل کار و محل تحصیل خواهم زد.

سلام مجدد😍😍

برای عطر روزانه، از بین عطرایی که لیست کردی اروس برنده اسن بنظرم چون جز تابستون بقیه سالو پوشش میده، بوش هم عالیه

لاگوست پور فم بشدت پرفورمنسش ضعیفه

ژور د هرمس ابسولو بوی بخوری و سنگینی داره و ژور اصلی هم پرفورمنسش بنسبت قیمتش ضعیفه با اینکه بشدت خوش ساخت و خوشبوعه، برای بهار و تابستان فقط پاسخگوعه

لو دیسی پیور هم که خودم دارم فولسایزشو، خوشبوعه ولی برای روزانه فقط برای تابستون اکیه... دومین عیبشم اینه ک زود تموم میشه چون باید خیلی اسپری اش کنی🤦🏽‍♀️

خودم هم تست چندتا عطر رو بهت پیشنهاد میکنم برای روزانه:

Very Irresistible EDT for Women #جیونچی وری ایرسیستیبل زنانه Very Irresistible EDT for Women 

Amethyst Eclat #لالیک آمتیس اکلت (آمیتیس ایکلت) Amethyst Eclat 

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

Brit Rhythm for Women EDT #باربری بریت ریتم زنانه Brit Rhythm for Women EDT 

Irrésistible Givenchy Eau de Toilette #جیونچی ایرسیستیبل جیوانچی ادو تویلت Irrésistible Givenchy Eau de Toilette 

Amelie Amelie
1401/04/26
در پاسخ به Fatimah :

سلام مجدد😍😍

برای عطر روزانه، از بین عطرایی که لیست کردی اروس برنده اسن بنظرم چون جز تابستون بقیه سالو پوشش میده، بوش هم عالیه

لاگوست پور فم بشدت پرفورمنسش ضعیفه

ژور د هرمس ابسولو بوی بخوری و سنگینی داره و ژور اصلی هم پرفورمنسش بنسبت قیمتش ضعیفه با اینکه بشدت خوش ساخت و خوشبوعه، برای بهار و تابستان فقط پاسخگوعه

لو دیسی پیور هم که خودم دارم فولسایزشو، خوشبوعه ولی برای روزانه فقط برای تابستون اکیه... دومین عیبشم اینه ک زود تموم میشه چون باید خیلی اسپری اش کنی🤦🏽‍♀️

خودم هم تست چندتا عطر رو بهت پیشنهاد میکنم برای روزانه:

Very Irresistible EDT for Women #جیونچی وری ایرسیستیبل زنانه Very Irresistible EDT for Women 

Amethyst Eclat #لالیک آمتیس اکلت (آمیتیس ایکلت) Amethyst Eclat 

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

Brit Rhythm for Women EDT #باربری بریت ریتم زنانه Brit Rhythm for Women EDT 

Irrésistible Givenchy Eau de Toilette #جیونچی ایرسیستیبل جیوانچی ادو تویلت Irrésistible Givenchy Eau de Toilette 

amethyst eclat بنظر چه خوبه

Thank you Doc:)

Fatimah Fatimah
1401/04/27
در پاسخ به Amelie :

amethyst eclat بنظر چه خوبه

Thank you Doc:)

اره😍

قربانت❤️❤️

Amirhossein Amirhossein
1401/04/31

سلام و عرض ادب.

تبادل نظر و اطلاعات شما چقدر لذت بخش و مفید بود واسم و وظیفه خودم دونستم ازتون تشکر کنم؛ تنها کاری که از دستم بر میاد.

آن شرلی حتی بازیگوشی و شر و شیطونیاش هم در چارچوب و کمال وقار، متانت و ادب بود و خب نارسیسو رژ هم همیشه این خصوصیات رو داره که اتفاقا یکی از وظایف مشک توی این عطر هم همینه. ولی اگر در شر و شیطون بودن و بازیگوشی هیچ محدودیتی جلودارتون نیست، هرمس گزینه ی خوبی میتونه باشه. خانوم فاطیما بهترین راهنمایی رو کردن.

فقط درگیر بالا رفتن از infinite staircase نشید(البته که این هم عالمی داره) و بدونید انتخابتون بهترین بوده. به اون صداهای درونی که از همه جور ابزار و ترفند استفاده میکنن تا بگن اون چیزی که نداری بهتره یا کاش اون رو میگرفتی و... گوش ندید و از انتخابتون لذت ببرید.

باز هم از شما خانوم آملی یا شایدم آن شرلی:) و فاطیما خانوم تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سلامت باشید.

Fatimah Fatimah
1401/04/31
در پاسخ به Amirhossein :

سلام و عرض ادب.

تبادل نظر و اطلاعات شما چقدر لذت بخش و مفید بود واسم و وظیفه خودم دونستم ازتون تشکر کنم؛ تنها کاری که از دستم بر میاد.

آن شرلی حتی بازیگوشی و شر و شیطونیاش هم در چارچوب و کمال وقار، متانت و ادب بود و خب نارسیسو رژ هم همیشه این خصوصیات رو داره که اتفاقا یکی از وظایف مشک توی این عطر هم همینه. ولی اگر در شر و شیطون بودن و بازیگوشی هیچ محدودیتی جلودارتون نیست، هرمس گزینه ی خوبی میتونه باشه. خانوم فاطیما بهترین راهنمایی رو کردن.

فقط درگیر بالا رفتن از infinite staircase نشید(البته که این هم عالمی داره) و بدونید انتخابتون بهترین بوده. به اون صداهای درونی که از همه جور ابزار و ترفند استفاده میکنن تا بگن اون چیزی که نداری بهتره یا کاش اون رو میگرفتی و... گوش ندید و از انتخابتون لذت ببرید.

باز هم از شما خانوم آملی یا شایدم آن شرلی:) و فاطیما خانوم تشکر میکنم و امیدوارم همیشه سلامت باشید.

سلام اقای امیرحسین😊 ممنون از لطف و نظرتون، بزرگوارید.

Hani Hani
1401/11/13

مثل پری ها شدی تو این عکس فاطیما جانم :))) 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟