Javid Javid
6
1400/05/26

انتخاب عطر

سلام دوستان.

من میخوام برای تولد همسرم یه عطر بگیرم و هیچی از رایحه و بو نمیدونم. فقط میدونم همسرم عاشق این عطر هست:

https://www.atrafshan.ir/perfume/7394/twilly-dhermes

میخواستم اگه عطری میشناسید شبیه همین که بوی بهتر و کاملتری بده معرفی کنید، اگر نه هم که همینو بگیرم. قیمتش زیر ۳ باشه. و اینکه در نظر بگیرید میخوام بلایند بای کنم. ممنون

Maary Maary
1400/05/26

با سلام...به نظر من این عطر شبیهشه و تو همون فضاست ولی بازم‌ بهتره تست کنید قبل خرید

Ange Ou Demon (Etrange)  EDP #جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) Ange Ou Demon (Etrange) EDP 

Javid Javid
1400/05/26
در پاسخ به Maary :

با سلام...به نظر من این عطر شبیهشه و تو همون فضاست ولی بازم‌ بهتره تست کنید قبل خرید

Ange Ou Demon (Etrange)  EDP #جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) Ange Ou Demon (Etrange) EDP 

سلام، ممنونم... امکان تست برام وجود نداره متاسفانه، ولی میگم اگر عطری تو همین فضا هست ولی ماندگاری و رایحه بهتری داره و نسبت به اون ترجیحش میدید بهم معرفی کنید. اگه نه هم که همینو بگیرم. ممنون

Maary Maary
1400/05/27

انژه دمون شبیه تویلی هرمسه از نظر فضای بویایی و کیفیت کلی... تویلی رو رسمی تر و سنگین تر کنید مقداری و یه کم تلخی بهش اضافه کنید میشه انژه دمون

Fatimah Fatimah
1400/05/27

سلام، وقتتون بخیر...

بهتون پیشنهاد میکنم همون توییلی رو هدیه بدید، بوی زنجبیل، لیمو و شیرینی بالانسِ این مدل  و شفافیت رایحه ی کار های هرمس تو این بازه ی قیمتی تقریبا مشابهش نیست...

توییلی یه عطر شاد و باکلاسه، ، چه سعادتی که همسرتون پسندیدن همچین کار باکیفیتی رو :) چون قطعا رو سفیدشون میکنه. 

پخش ماندگاریشم کاملا قابل قبوله و تو این فضا ، اگر بخوایم ماندگار تر باشه بمراتب گرم تر،  سنگین تر و سن بالاترن عطرایی که میشه معرفی کرد که ممکنه با سلیقه همسرتون منطبق نباشن.

Javid Javid
1400/05/28
در پاسخ به Fatimah :

سلام، وقتتون بخیر...

بهتون پیشنهاد میکنم همون توییلی رو هدیه بدید، بوی زنجبیل، لیمو و شیرینی بالانسِ این مدل  و شفافیت رایحه ی کار های هرمس تو این بازه ی قیمتی تقریبا مشابهش نیست...

توییلی یه عطر شاد و باکلاسه، ، چه سعادتی که همسرتون پسندیدن همچین کار باکیفیتی رو :) چون قطعا رو سفیدشون میکنه. 

پخش ماندگاریشم کاملا قابل قبوله و تو این فضا ، اگر بخوایم ماندگار تر باشه بمراتب گرم تر،  سنگین تر و سن بالاترن عطرایی که میشه معرفی کرد که ممکنه با سلیقه همسرتون منطبق نباشن.

ممنونم از شما... باشه پس همونو میگیرم

آرامیس آرامیس
1400/05/28

همین تویلی خیلی خوبه و کارهای هرمس جزو با کیفیت ترین عطرهای دیزاینری حال حاضر هستند پخش و ماندگاری تویلی پرفیوم هم خوبه و عطر تقریبا چهارفصلی هست

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟