erfan erfan
1
1400/05/11

رنگ عطر داخل شیشه

با سلام خدمت سایت بسیار خوب عطر افشان و دیگر اساتید من حدودا یک هفته هست که یک عطر از سایت عطر افشان خریداری کردم  عطری که خریدم دانهیل لندن هست 

این عطر داخل تمام سایت ها و حتی خود سایت عطر افشان رنگ مایع داخل شیشه اش آبی کم رنگ هست اما عطری که برای من ارسال شده رنگ مایع داخلش تقریبا سبز رنگه و خیلی کم به آبی میزنم (بچ کد عطر ۱۴۱۱۹ هست )

عطر هم تمام نشانه های اورجینال رو داره بسته بندی خیلی باکیفیت و خط پلمپ سلفون هم بسیار تمیز و حتی نوشته های روی جعبه همگی حک هستن و اون عکس پرچم انگلیس هم برآمده هست و ادکلن و چندین نفر گفتن که نشانه اورجینال بودن این عطر وزن بالای درب و شیشه اون هست که برای من دقیقا همین طوری هست شیشه خیلی باکیفیت و سنگین هست و درب هم فلزی و سنگین هست پخش و ماندگاری عطر هم خیلی خوبی به طوری که الان که دارم این متن رو تایپ میکنم نیم ساعت پیش عطر رو روی مچ دستم اسپری کردم و هنوز خیلی قوی عمل کرده و بوش رو کاملا حس میکنم و بوی عطر هم دقیقا مشابه توصیف هایی هست که ازش شنیدم از چند نفر پرسیدم گفتن طبیعی هست که رنگ مایع عطر بعضی وقت ها تغییر کنه (همون طور که الان عطر وان میلیون لاکی سری جدیدش کاملا رنگش عوض شده )

خواستم نظر شما رو هم بدونم و اینکه آیا عطرم اصله؟ 

لطفاً پاسخ دهید

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
عکس ها داخل اینترنت بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند ، ویدیو های انباکسینگ محصول را مشاهده بفرمایید، رنگ مایع عطر کمی به سبز می زند
erfan erfan
1400/05/11

خیلی ممنون از پاسخگویی شما منم به سایت بسیار خوبتون اعتماد دارم و مشتری دائمی تون هستم و همیشه از شما خرید میکنم فقط این مورد یه مقدار ذهنم رو درگیر کرده بود

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟