Kambiz Kambiz
0
1400/04/25

ذهنیتی بین اکثر افراد به وجود اومده که کاملا هم اشتباه و نابجاست اونم اینه که هر عطری که موندگاری بیشتری داره اصل و اورجیناله و برعکسش

کلا یه ذهنیتی بین اکثر افراد به وجود اومده که کاملا هم اشتباه و نابجاست اونم اینه که هر عطری که موندگاری بیشتری داره اصل و اورجیناله و برعکسش، و اینکه عطرای گرونتر پخش و موندگاری بیشتری نسبت به عطرای ارزونتر دارن، درحالی که هیچ ربطی نداره، بارها تو کامنتای سایت ها و پیجای مختلف خوندم که شخصی گفته بود: من چند بار ادکلن خریدم از جاهای مطمئن، ولی فکر کنم فیک بودن چون ماندگاری و پخششون ضعیفه و در حد چند ساعته(خوب برادر من پس میخواستی دو تا پاف بزنی و یک هفته باهات بمونه) یا یجا دیگه تو همین سایت تو کامنتای عطر بنتلی اینتنس، جناب مدیر سایت گفته بودن که پخش و موندگاری خوبی داره(که کاملا هم بجا و درست فرمودن) اونوقت یه بابایی اومده بود و گفته بود: چطور این عطر ارزون اینقدر که میگین پخش و موندگاری داره، یعنی از عطر کرید و تام فورد هم بیشتره( اینجا بود که گوشی جناب مدیر، بخاطر این سوال فلسفی طور که فقط جناب تام فورد و الیور کرید جوابشو میدونستن، به تنظیمات کارخانه برگشت😂) برا همینه که تا این ذهنیت اشتباه رو از مردم پاک نکنیم همه تلاش ها برای جمع کردن بساط فیک فروشا و فرهنگ سازی استفاده از عطر و ادکلن اورجینال، بی فایده است،

اولین پاسخ را شما ثبت کنید
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟