Mahyar Mahyar
16
1400/04/05

تنباکویی واقع گرایانه

سلام و درود

من تا حال در عطرافشان نظر نگذاشتم و بیشتر از ریویو و نظرات باتجربه تر ها استفاده میکنم. مطلبی هست که در این چند وقت که سایت رو دنبال میکنم ندیدم کسی اشاره بکنه و چون مبحث مورد علاقه ام هست بنظرم آمد اینجا مطرح کنم.
ممکنه به من و سایر دوستداران تنباکو بفرمایید واقع گرایانه ترین عطر تنباکویی که تست داشتین کدوم بوده؟
گرچه به اندازه خیلی از شماها تجربه تست عطر ندارم اما کم هم عطر تنباکویی تست نکردم. متاسفانه یا هیچ اثری از تنباکو وجود نداشت یا نهایتا شمه ای غیرطبیعی از تنباکو ارایه میشه با رایحه غالب ادویه جات، عسل یا آلبالو مانند و غیره.
رایحه داخل پاکت سیگارت و توتون های پیپ(غیر آلبالویی منظورم هست) برام جذابه. عطری تست داشتین که این فضا رو تداعی کنه؟ ممنون

اگر تنباکویی خشک نه مثل کاپتان بلک یا تنباکوی کوبایی بلکه مثل یه پاکت سیکار معمولی مدنظرتون من این عطر پیشنهاد میدم فکر میکنم سمپلش هنوز موجود باشه 

cartier la treizieme heure xiii بوی پاکت سیگار میده فقط اون رایحه فلزی و ترش نداره بهتر بگم بوی تنباکوی خشک میده البته پخش بوی جالبی هم نداره ولی ماندگاری عالی 

Mahyar Mahyar
1402/05/02
در پاسخ به شهرزاد :

تنباکو قرمز مانسرا رو تست کردید؟ Red Tobacco by Mancera. یکی از عجیب ترین و دیوانه کننده ترین عطرهایی هست که من تا حال دیدم. با بویی شبیه بازارهای قدیمی آغاز میشه، عجیب و پیچیده و گرم. کمی جلوتر، شاید حدود سه ساعت بعد، به رایحه شهوتناکی تبدیل میشه. در هوای گرم اما ممکن هست ایجاد حالت تهوع کنه. در تمام دوران تحول عطر، بوی توتون به وضوح احساس میشه. عطر مرد آلفای سیگاری! 

Red Tobacco #مانسرا رد توباکو Red Tobacco 

من یه بتای غیر سیگاری ام بدردم نمیخوره :))

حالا گذشته از شوخی وقتی این عطر هایپ شد کامنت های زیادی ازش خوندم که منو مجاب به تست حتی نکرد. از کامنت ها یه بوی تنباکوی آلبالو گیلاسی برمیومد که البته خوبه ولی چیزی که دنبالش بودم نبود.

حالا که شما توصیه کردین اگه تو فروشگاهی برای تست پیدا کردم ازش تست میگیرم. 

راستی اسمتون هم خیلی قشنگه، هم نام و هم نام خانوادگی، اصیل و زیبا، لذت بردم. 

موید باشید بانوی گرامی ممنون از همراهی تون

Mahyar Mahyar
1402/05/02
در پاسخ به امیر علوانی :

اگر تنباکویی خشک نه مثل کاپتان بلک یا تنباکوی کوبایی بلکه مثل یه پاکت سیکار معمولی مدنظرتون من این عطر پیشنهاد میدم فکر میکنم سمپلش هنوز موجود باشه 

cartier la treizieme heure xiii بوی پاکت سیگار میده فقط اون رایحه فلزی و ترش نداره بهتر بگم بوی تنباکوی خشک میده البته پخش بوی جالبی هم نداره ولی ماندگاری عالی 

اول فکر کردم اشتباه معرفی کردین چون یه عطر چرمی که نه توی نوت ها و نه حتی کامنت ها خبری از توتون نیست ولی یکی از کامنت ها اشاره به سیگارت داشت. جالبه که همچین هرم بویایی میتونه توتون رو تداعی کنه! باید عطر جالبی باشه بخصوص که از برند فخیمه اومده بیرون البته سمپلش گیر نمیاد. 

ممنون از همراهی و پیشنهاد شما دوست عزیز

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟