Mahyar Mahyar
16
1400/04/05

تنباکویی واقع گرایانه

سلام و درود

من تا حال در عطرافشان نظر نگذاشتم و بیشتر از ریویو و نظرات باتجربه تر ها استفاده میکنم. مطلبی هست که در این چند وقت که سایت رو دنبال میکنم ندیدم کسی اشاره بکنه و چون مبحث مورد علاقه ام هست بنظرم آمد اینجا مطرح کنم.
ممکنه به من و سایر دوستداران تنباکو بفرمایید واقع گرایانه ترین عطر تنباکویی که تست داشتین کدوم بوده؟
گرچه به اندازه خیلی از شماها تجربه تست عطر ندارم اما کم هم عطر تنباکویی تست نکردم. متاسفانه یا هیچ اثری از تنباکو وجود نداشت یا نهایتا شمه ای غیرطبیعی از تنباکو ارایه میشه با رایحه غالب ادویه جات، عسل یا آلبالو مانند و غیره.
رایحه داخل پاکت سیگارت و توتون های پیپ(غیر آلبالویی منظورم هست) برام جذابه. عطری تست داشتین که این فضا رو تداعی کنه؟ ممنون

سلام.
Atman Xaman #لورنزو ویلورسی اتمن زامان Atman Xaman   این عطر به نظرم رایحه تنباکوی طبیعی ای داره.

Gucci by Gucci Pour Homme #گوچی بای گوچی پورهوم Gucci by Gucci Pour Homme   این هم میشه گفت رایحه تنباکویی اش تا حدودی شبیه اون چیزی هست که توصیف کردید.
و همینطور :
Tobacco #فرانک بوکل توباکو Tobacco  

دوست عزیز سلام

ذیل عطر ایکس جِی ۱۸۶۱ ناکسوس ِ زرجوف درین باره مطلبی نوشته ام . مطالعه بفرمایید و راجع به هر یک مطالعه کنید . من خود دوستدار رایحه ی تنباکو خصوصا روایح پیپ هستم . عکسی هم درین باره در عطرگرام برای دوستداران روایح پیپ گذاشته ام . امیدوارم هر دو ( نظر و عکس ) را بپسندید . 

Mahyar Mahyar
1400/04/06
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

Gucci by Gucci Pour Homme #گوچی بای گوچی پورهوم Gucci by Gucci Pour Homme   این هم میشه گفت رایحه تنباکویی اش تا حدودی شبیه اون چیزی هست که توصیف کردید.
و همینطور :
Tobacco #فرانک بوکل توباکو Tobacco  

هردو رو تست داشتم. عطر گوچی اتفاقا جزو همون دسته که رسما هیچ تنباکویی ازش برداشت نمیکنم.

فرنک بوکلت هم ابدا کار بدی نیست اما با فضای مدنظر من بسیار فاصله داره و بیشتر ادویه ای و گیاهیه تا تنباکویی.

اتمان رو تست نکردم ولی از ریویو هاش بنظر نمیاد چندان تنباکوش برجسته باشه. اگه بتونم سمپلی چیزی پیدا کنم تست میکنم.

تنباکوی بولد برای من جذاب تره. حتی اگه شده اسانس خالص تنباکو رو بتونم پیدا کنم عالیه. تشکر آقای سپهر

Mahyar Mahyar
1400/04/06
در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز سلام

ذیل عطر ایکس جِی ۱۸۶۱ ناکسوس ِ زرجوف درین باره مطلبی نوشته ام . مطالعه بفرمایید و راجع به هر یک مطالعه کنید . من خود دوستدار رایحه ی تنباکو خصوصا روایح پیپ هستم . عکسی هم درین باره در عطرگرام برای دوستداران روایح پیپ گذاشته ام . امیدوارم هر دو ( نظر و عکس ) را بپسندید . 

پست جناب عالی رو مطالعه کردم. بنظرم رسید رایحه مدنظر من بین عطرهایی که معرفی کردید نبود پس میخوام یکبار دیگه سوالم رو بپرسم: آیا تا حالا عطری تست داشتید که بوی تنباکوی پیپ یا سیگارت رو بازسازی کرده باشه؟

بله عکس های شما را دورادور دنبال میکنم و از نظرات شما لذت میبرم.

متشکر آقای سخی

مهیار عزیز سلام

اسانس با کیفیت ِ کاپیتان بلاک موجوده . نوع با کیفیتش کمیابه و باید جستجو کنید . یکی از دوستان ۵۰ میل از امریکا برایم آورد . ضمنا مرسدس بنز ِ کلاب بلاک ( اگر اسمش درست یادم باشه ) رایحه ی نزدیکی به توتون کاپتان بلک داره .باید بین برندها بگردید تا تنباکوی همسلیقه ی خودتون رو پیدا کنید . در بسیاری از عطرهای تنباکویی از آکورد تنباکو استفاده شده یعنی از ادغام چند رایحه ی دیگر رایحه ای تنباکو مانند حاصل شده و نه خود ِ اسانس تنباکو . به همین دلیل اغلب آلبالویی اند !

برند رمی لاتور هم کارهای توتونی ی خوبی داره . ارزان هم هست . موفق باشید

عطر هایی تنباکویی معمولا با یه مکمل استفاده میشن تنباکو خالص من ندیدم

عطر jasmin cigarette یه عطر گلی و تنباکویی بیشتر یونیسکس البته زنانه اعلام شده

ولی تنباکوش بوی سیگار میده دقیقا

در پاسخ به Mahyar :

پست جناب عالی رو مطالعه کردم. بنظرم رسید رایحه مدنظر من بین عطرهایی که معرفی کردید نبود پس میخوام یکبار دیگه سوالم رو بپرسم: آیا تا حالا عطری تست داشتید که بوی تنباکوی پیپ یا سیگارت رو بازسازی کرده باشه؟

بله عکس های شما را دورادور دنبال میکنم و از نظرات شما لذت میبرم.

متشکر آقای سخی

درود بر شما رِد توباکو از مانسرا رو تست بفرمائید

در پاسخ به Mahyar :

هردو رو تست داشتم. عطر گوچی اتفاقا جزو همون دسته که رسما هیچ تنباکویی ازش برداشت نمیکنم.

فرنک بوکلت هم ابدا کار بدی نیست اما با فضای مدنظر من بسیار فاصله داره و بیشتر ادویه ای و گیاهیه تا تنباکویی.

اتمان رو تست نکردم ولی از ریویو هاش بنظر نمیاد چندان تنباکوش برجسته باشه. اگه بتونم سمپلی چیزی پیدا کنم تست میکنم.

تنباکوی بولد برای من جذاب تره. حتی اگه شده اسانس خالص تنباکو رو بتونم پیدا کنم عالیه. تشکر آقای سپهر

شهرزاد شهرزاد
1402/04/31

تنباکو قرمز مانسرا رو تست کردید؟ Red Tobacco by Mancera. یکی از عجیب ترین و دیوانه کننده ترین عطرهایی هست که من تا حال دیدم. با بویی شبیه بازارهای قدیمی آغاز میشه، عجیب و پیچیده و گرم. کمی جلوتر، شاید حدود سه ساعت بعد، به رایحه شهوتناکی تبدیل میشه. در هوای گرم اما ممکن هست ایجاد حالت تهوع کنه. در تمام دوران تحول عطر، بوی توتون به وضوح احساس میشه. عطر مرد آلفای سیگاری! 

Red Tobacco #مانسرا رد توباکو Red Tobacco 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟