محمد محمد
5
1400/03/26

بهترین پخش و ماندگاری بین عطرهای خنک/معتدل

سلام دوستان من به شدت دنبال یه عطر خوب با پخش و ماندگاری خوب هستم (حداقل8 ساعت ماندگاری + 4 ساعت پخش خوب ) زیاد با عطرهای خیلی گرم و خیلی شیرین حال نمیکنم. اما خب عطر های خنک هرچی تست کردم جواب نداده بهم نمیدونم کمیستری بدن من اینطوریه یا بخاطر ریفورموله شدن (احتمالا هردو) اما یه چیز قوی بهم معرفی کنید لطفا زیر 5 تومن ترجیحا

ساواژ ، YSL Y ، مانسرا سدرات و اخیرا هاچیوات نیشان رو تست داشتم رایحه همه شون رو پسندیدم اما از نظر پخش و ماندگاری هیچ کدوم راضیم نکرد.. هاچیوات بیشترین ماندگاری رو داره اما اصلا پخش نمیشه متاسفانه. لازم به ذکره من بیشتر وقتم توی محل کار و محیط خنک میگذره. 

سلام

اقا محمد گل انتظارات شما از حقایق و عملکرد عطرهای خنک بسیار دور هست

فرمودین 8 ساعت موندگاری بقول معروف فعال 

و 4 ساعت پخش بو ، اونم حداقل

واسه عطرهای خنک خیلی خیلی دور از دسترسته

حالا موندگاری بالای 6 ساعت هست

ولی پخش بوی 4 ساعت فعال بسیار نادر هست

کلا اعدادی ک انتظار شماست اوج  و نهایت موندگاری و پخش بوی یه عطر غول و گرم و شیرین زمستونی هست 

بیشتر عطرها ریفورموله نشدن

و کمیستری بدن هم تفاوت سنگینی ایجاد نمیکنه

یه عطر قوی تابستونی 2 ساعت پخش فعال داره

و 2.5 ساعت الی 3 ساعت ب شرط نبودن در گرمای بالا دیگه ته داستانه و سختی میشه بهش رسید و زیاد روی در اسپری کردن هم اندکی نیازه

شما تاکید رو روی رایحه و قدرت قابل قبول بذارید ، چون نهایت بعد 3 ساعت میتونید چند تا پاف کوچولو خودتونو شارژ کنید

در نهایت خنک های برند زرجوف البته اندکی گرونتر

و مگاماره رو تست بفرمایید

آقا محمد سلام

اگر فاکتور قیمت در نظرت مهم نیست بدون شک عطر مگاماره از برند اورتوپاریسی توجه ات رو جلب خواهد کرد .

دوستمون آقای علی افتخاریان هم بدرستی معرفی کردند .

کارهای خوب دیگری هم مثلا در برند زرجوف رنسانس هست اما در حال حاضر قیمتی بیش از ارزش دارند .

بنظرم بهترین مورد باتوجه به انتظارات شما و قیمت همان مگاماره باشد .

محمد محمد
1400/03/28

متشکر از پاسخ دوستان ، منتظر نظر بقیه اساتید هم هستم.

در پاسخ به آقا علی، حالا 4 ساعت نشد 2-3 ساعت اما قوی پخش بشه هم قبوله .. والا عطر هایی که تست کردم کلا درحد نیم ساعت شاید پخش فعال دارن و اطرافیان متوجه میشن بعدش فقط درحد چسبیدن بینی به محل بو دارن. ضمنا حالا خنکه خنک هم نباشه اشکال نداره .. فقط نمیخوام خیلی گرم و خیلی شیرین باشه. یه کار معتدل هم میتونه برام جوابگو باشه.

درمورد مگاماره والا شنیدم ماندگاری خیلی خوبه اما پخش چندانی نداره و نزدیک پوست میشینه اما خودم تست نکردم حقیقتا

Reza Faraji Reza Faraji
1400/03/30

آقای محمد عزیز. شما Soleil de jaddah و Alpes Suisses از اندی تاور رو تست کنید اگر راضیتون نکرد مشکل جای دیگه ای ممکنه باشه چون من از این ۲تا بعد از چند ساعت بازخورد گرفتم. توی عطرهای معتدل هم هستند عطرهایی که قدرت نسبتا خوبی دارند.

Reza Faraji Reza Faraji
1400/03/30

آقای محمد عزیز. شما Soleil de jaddah و Alpes Suisses از اندی تاور رو تست کنید اگر راضیتون نکرد مشکل جای دیگه ای ممکنه باشه چون من از این ۲تا بعد از چند ساعت بازخورد گرفتم. توی عطرهای معتدل هم هستند عطرهایی که قدرت نسبتا خوبی دارند.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟