mojtababarzeh mojtababarzeh
14
1400/03/21

عطر خوب؟!

سلام و درود به بزرگان سایت. دوستان راهنمایی بفرمایید، با وجود ریفرموله شدن عطر ها، یه عطر خوب زیر ۳ میلیون تومن چی بخرم؟ میخوام ترجیحا خنک و نسبتا رو به تلخی باشه تا شیرینی، پخش و موندگاری خوبی داشته باشه و بازخورد خوبی تو جامعه داشته باشه و بدرد همین هوای گرم تابستون بخوره. ) کارهایی که تا الان پسندیدم، عاشق کرید اونتوسم ولی پول ندارم، عاشق ورساچ دیلن بلو ام ولی ماندگاری و پخش بو نداره. راهنمایی کنید ممنون

در پاسخ به محمد :

سلام مجدد دوست عزیز خواستم بعد از چند روز استفاده نظرم رو اصلاح کنم. به نظرم یه مقدار تند رفتم و حقش نبود اینطور بگم راجع بهش. دست کم از نظر ماندگاری یه چیز استثناییه .. روی پوست به وضوح (و نه سختی) تا 12 ساعت و حتی بیشتر میمونه. روی لباس هم فک نمیکنم حتی با شستن و گذشت چند روز بوش بره.. من 4 شنبه زده بودم ازش روی لباسم امروز 1شنبه س هر موقع از جفت چوب لباسی رد میشم بوش رو حس میکنم .. نمیدونم چرا همکارام اون روز میگفتن بویی نمیاد ولی قطعا به اون ضعیفی که اولش توصیف کردم نیست. ماندگاری عالی، پخش بو هم شاید عالی نباشه ولی قطعا ضعیف نیست و مهم تر از همه رایحه ش فوق العاده س. خلاصه فک نمیکنم مورد بهتری گیرت بیاد از این سبک اونتوس. البته کاملا فرق میکنه بوش با اونتوس خصوصا بعد از گذشت چند دقیقه. ولی خب میشه گفت اگر اونتوس رو پسندیدید احتمال قریب به یقین این هم می پسندی

ممنون مشتی. یه عطر هم دیدم اسمش Alien Man #تیری موگلر الین مردانه Alien Man هست. اینو خریدم. استفاده میکنم نظرمو میگم. اون عطری هم شما معرفی کردی ایشالا سری بعد تهیه میکنم.

ممنون مشتی. یه عطر هم دیدم اسمش Alien Man #تیری موگلر الین مردانه Alien Man هست. اینو خریدم. استفاده میکنم نظرمو میگم. اون عطری هم شما معرفی کردی ایشالا سری بعد تهیه میکنم.

محمد محمد
1400/04/16
در پاسخ به mojtababarzeh :

مبارک باشه دوست عزیز. استفاده کردی؟

در پاسخ به محمد :

مبارک باشه دوست عزیز. استفاده کردی؟

بله استفاده کردم. بوش رو نسبتا دوس دارم. طبیعتا تو این رنج قیمت کار بهتر کم پیدا میشه. دیگه اینبار میخوام هزینه کنم برم سمت برند های آمواژ و زرجوف 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟