mojtababarzeh mojtababarzeh
14
1400/03/21

عطر خوب؟!

سلام و درود به بزرگان سایت. دوستان راهنمایی بفرمایید، با وجود ریفرموله شدن عطر ها، یه عطر خوب زیر ۳ میلیون تومن چی بخرم؟ میخوام ترجیحا خنک و نسبتا رو به تلخی باشه تا شیرینی، پخش و موندگاری خوبی داشته باشه و بازخورد خوبی تو جامعه داشته باشه و بدرد همین هوای گرم تابستون بخوره. ) کارهایی که تا الان پسندیدم، عاشق کرید اونتوسم ولی پول ندارم، عاشق ورساچ دیلن بلو ام ولی ماندگاری و پخش بو نداره. راهنمایی کنید ممنون

Amirhossein Amirhossein
1400/03/22

Acqua di Gio Profumo #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

این یکی رو یادم شد که گزینه خیلی خوبی میتونه باشه

Kambiz Kambiz
1400/03/23

درود دوست عزیز، من باب صحبتاتون، باید بگم خود کرید اونتوس اگه یک پنجم قیمت الانش هم بود، بازم ارزش خرید نداشت، بس که جدیداش آبکی و ضعیف شدن، حتی یک ساعت هم موندگاری و پخش ندارن اصلا، ولی اگه پخش و موندگاری براتون مهمه و رایحه اونتوس رو هم میپسندین، پیشنهادم اینه که یه تومن یا یک و خردی دیگه بذارین رو بودجه تون و بهترین گزینه رو بگیرین:

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat 

محمد محمد
1400/03/23

واقعا عطر های خنک هرچی تست کردم پخش و ماندگاری نداشتن.. حتی دیور ساواژ که میگن بین دیزاینری ها بهترین پخش رو داره و حتی خیلی زیادی پخش میشه و آزار دهنده س من تست کردم حقیقتا بعد مدت کوتاهی درحد پوست شد پخشش .. من هم دققققیقتا در موقعیت شما بودم و در نهایت به 2 عطر هاچیوات نیشان و اورتوپاریسی مگاماره رسیدم که بین خنک ها ظاهرا خیلی قوی هستن. اخرش هم نیشان گرفتم بخاطر علاقه م به اونتوس. فردا قراره برسه بازخورد میدم. فقط پیشنهاد میکنم قبل از خرید تست کنی چون واقعا دوستان با توجه به تجربه گرانبها شون نظر میدن که قبلا عطری رو تست کردن اما نسخه های جدید اکثر عطر ها خیلی ضعیف شده

محمد محمد
1400/03/24

سلام دوست عزیز همونطور ک گفتم هاچیوات من رسید و خواستم بازخورد بدم شاید کمکت کنه:

متاسفانه اصلا اون چیزی نیست که توی ریویو ها میخوندم. بوش عالیه و واقعا حال کردم اما خیلی خیلی خیلی کمه بوش برعکس تمام ریویو ها .. جایی رسمی ندیدم ذکر بشه اما فک میکنم قطعا ریفورموله شده با تاسف .. حیف پولی که بابتش دادم من بچ 21043 رو دارم ظاهرا تولید همین امساله هرچی ریویو دیدید بدونید مال نسخه های قبلشه مثل من هایپ نشید پولتون رو بر باد ندید که اصلا پخش و ماندگاری نداره اصلا

در پاسخ به محمد :

سلام دوست عزیز همونطور ک گفتم هاچیوات من رسید و خواستم بازخورد بدم شاید کمکت کنه:

متاسفانه اصلا اون چیزی نیست که توی ریویو ها میخوندم. بوش عالیه و واقعا حال کردم اما خیلی خیلی خیلی کمه بوش برعکس تمام ریویو ها .. جایی رسمی ندیدم ذکر بشه اما فک میکنم قطعا ریفورموله شده با تاسف .. حیف پولی که بابتش دادم من بچ 21043 رو دارم ظاهرا تولید همین امساله هرچی ریویو دیدید بدونید مال نسخه های قبلشه مثل من هایپ نشید پولتون رو بر باد ندید که اصلا پخش و ماندگاری نداره اصلا

سپاس از محمد عزیز، ممنونم ازینکه به رایگان وقت گذاشتی و پاسخ بنده رو دادی. بله عزیز متاسفانه همینطوره و نود درصد عطر ها یا ریفورموله شدن یا ایران شده مهد عطر فیک که باید چند میلیون بابت الکل دو هزاری پول بدی. افسوس و صد افسوس که دیگه به راحتی نمیشه خوش بو بود.

در پاسخ به Kambiz :

درود دوست عزیز، من باب صحبتاتون، باید بگم خود کرید اونتوس اگه یک پنجم قیمت الانش هم بود، بازم ارزش خرید نداشت، بس که جدیداش آبکی و ضعیف شدن، حتی یک ساعت هم موندگاری و پخش ندارن اصلا، ولی اگه پخش و موندگاری براتون مهمه و رایحه اونتوس رو هم میپسندین، پیشنهادم اینه که یه تومن یا یک و خردی دیگه بذارین رو بودجه تون و بهترین گزینه رو بگیرین:

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat 

ممنون کامبیز جان از پاسخت. حرف شما کاملا محترم و درست هست. نظرات اساتید دیگه ای رو هم خوندم ، موافق بودن فقط تنها مشکلی که دوست داران این عطر داشتن، ریفورموله شدن اون هست و گفتن که تولید امسال و پارسال اصلا مثل سال های قبل نیست. نظر شما چیه؟

امیر حسین عزیز، ایا تو رنج های بالاتر حوالی ۴ تومن، با در نظر گرفتن "ریفرموله شدن" ایا گزینه ای بهتر از امواج اینترلود سراغ دارید یا همین اینترلود رو تهیه کنم؟

سوال بعد اینکه ایا واتساپ یا اینستاگرام یا تلگرامی دارید که بتونم شخصا در حد ۵ دقیقه وقتتون رو بگیرم؟ ممنون از شما بزرگوار

محمد محمد
1400/03/30
در پاسخ به mojtababarzeh :

سپاس از محمد عزیز، ممنونم ازینکه به رایگان وقت گذاشتی و پاسخ بنده رو دادی. بله عزیز متاسفانه همینطوره و نود درصد عطر ها یا ریفورموله شدن یا ایران شده مهد عطر فیک که باید چند میلیون بابت الکل دو هزاری پول بدی. افسوس و صد افسوس که دیگه به راحتی نمیشه خوش بو بود.

سلام مجدد دوست عزیز خواستم بعد از چند روز استفاده نظرم رو اصلاح کنم. به نظرم یه مقدار تند رفتم و حقش نبود اینطور بگم راجع بهش. دست کم از نظر ماندگاری یه چیز استثناییه .. روی پوست به وضوح (و نه سختی) تا 12 ساعت و حتی بیشتر میمونه. روی لباس هم فک نمیکنم حتی با شستن و گذشت چند روز بوش بره.. من 4 شنبه زده بودم ازش روی لباسم امروز 1شنبه س هر موقع از جفت چوب لباسی رد میشم بوش رو حس میکنم .. نمیدونم چرا همکارام اون روز میگفتن بویی نمیاد ولی قطعا به اون ضعیفی که اولش توصیف کردم نیست. ماندگاری عالی، پخش بو هم شاید عالی نباشه ولی قطعا ضعیف نیست و مهم تر از همه رایحه ش فوق العاده س. خلاصه فک نمیکنم مورد بهتری گیرت بیاد از این سبک اونتوس. البته کاملا فرق میکنه بوش با اونتوس خصوصا بعد از گذشت چند دقیقه. ولی خب میشه گفت اگر اونتوس رو پسندیدید احتمال قریب به یقین این هم می پسندی

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟