محمد محمد
4
1400/03/15

راهنمایی انتخاب بین ساواژ ، جیو اسنزا، پروفومو، مانسرا سدرات

سلام من بین این چند عطر مردد هستم، مهم ترین فاکتور برام ماندگاری و پخش بو هستش چون رایحه ی همه شون رو دوست دارم. شنیدم ساواژ و سدرات از بقیه قوی تر و شارپ تره اما با این وضع ریفورموله شدن ها نمیدونم این جدیدا چطورن.

تاکید میکنم مجدد. مهم ترین فاکتور ماندگاری و پخش بو. اینکه کدوم قدیمی تره یا خز شده و.. مهم نیست برام. ضمنا با اینکه اسنزا تولید متوقف شده میتونم گیرش بیارم اما کمی گرون درحد 3 تومن

سلام دوست عزیز ،

دور چندمورد کار ارمانی خط بکشید بخاطر پرفورمنس که براتون مهم هست . منسرا سدرات بویس و دیور ساواج نسخه ادوتویلت گزینه های مناسبی هستند هر دو و طبق سلیقه خودتون و در نظر گرفتن فاکتور قیمت و حجم میتونید انتخاب مناسبی بینشون داشته باشید . در ضمن فیک ساواج خیلی زیاد هست و حتما از جای معتبر تهیه کنید اگر انتخابتون شد .

محمد محمد
1400/03/15

ممنون .. پس این همه تو یوتیوب از پرفورمنس این آرمانی ها تعریف میکنن و بیست مود بیست مود میکنن کشکه؟ حیف شد اسنزا جز رایحه های خیلی مورد علاقه م بود 😀

بین ساواژ و سدرات کدوم پخش و ماندگاری بیشتری داره؟ ریفورموله نشدن جدیداش؟

Gevik Gevik
1400/03/18

اگر به روایح اکواتیک علاقمند هستید ،جیو اسنزا را اگر پیدا کردید ،حتما بخرید،این لعنتی بینظیره،پرفورمنس اش عالیه...ساواژ هم که نیاز به تعریف نداره،نیخه توییلتش سیاژ بالایی داره ولی ادوپرفیومش هم عالیه و چهارفصل و متعادلتره و بشخصه به توئیلتش که بهار و تابستانی است ترجیح میدم .چون توئیلتش بیشتر جوان پسنده،ولی برای میانسال ادوپرفیوم......سدرات هم عطر بدی نیست،ولی رایحه اش کمی سینتتیک و رو اعصابه چون خطیه و کیفیت خیلی بالایی را نداره،در تاپ نت و تا اواسط کار هم شبیه اونتوس است که شاید علت محبوبیتش هم عمین مساله باشه،ولی درای داون وانیلی داره که شباهتی به اونتوس نداره.....بشخصه: اول اسنزا،دوم سواژ و در اخر سدرات.   شاد باشید

محمد محمد
1400/03/18

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟