یک عطر اجبارا برای کل زندگی

امیرمحمد نازنین پرسید کدوم سه عطر رو برای ادامه زندگی انتخاب میکنید؟ 

رضا شوشتری عزیز گفت سه عطر کمه . درست میگه .اما :

سختی و چالش اش در همینه . سه تا زیاده .

بدون در نظر گرفتن فصل یا موقعیت اگر مجبور بودید برای همه عمر تنها یک عطر انتخاب کنید از این دریا کدوم قطره رو انتخاب میکردید ؟؟ تنها یک عطر ! برای همه لحظات زندگی

در پاسخ به حمید :

اقای امیر محمد عزیز از دیپلماتیک یکم تلخ تر چی هست؟ همه چی تمومه دیپلماتیک برام، اما بدم نمی اومد یکم تلخ تر بود و اون شیرینی رو نداشت.

حمید جان در حقیقت کانسپت عطر چنین چیزی رو میطلبه ولی اگر تلخ تر مد نظرتونه پرایوت لیبل از همین برند و یا دورو از ناساماتو تستش میتونه جالب باشه براتون . البته دورو ریفورمول شده و ضعیف تر شده.

In The Dark In The Dark
1400/03/07
در پاسخ به حمید :

اقای امیر محمد عزیز از دیپلماتیک یکم تلخ تر چی هست؟ همه چی تمومه دیپلماتیک برام، اما بدم نمی اومد یکم تلخ تر بود و اون شیرینی رو نداشت.

حمید جان دیپلماتیکتون بچکدش چیه؟

حمید حمید
1400/03/08
در پاسخ به In The Dark :

حمید جان دیپلماتیکتون بچکدش چیه؟

روی جعبه اش نوشته : 

19J304A

نمیدونم اون هست یا نه.

حامدبی حامدبی
1400/03/09

اوپوس دو امواج

گلی گلی
1400/03/12

سلام آقای سخی 

خیر !وومنیتی تا قبل از سوپریم بوکه از ایو سن لورن بود! :))))))

ولی تازگیا یه عطرایی رو باهاشون آشنا شدم که مطمئنم جای اینم واسم می گیرن!آخه خیلی عطر هست چه توی دیزاینری ها و چه نیش که هنوز بوشون نکردم.

خیر استاد! وومنیتی مال دوران جاهلیت و نابالغیم بود الان دیگه سوپریم بوکه فعلا!

در پاسخ به گلی :

سلام آقای سخی 

خیر !وومنیتی تا قبل از سوپریم بوکه از ایو سن لورن بود! :))))))

ولی تازگیا یه عطرایی رو باهاشون آشنا شدم که مطمئنم جای اینم واسم می گیرن!آخه خیلی عطر هست چه توی دیزاینری ها و چه نیش که هنوز بوشون نکردم.

خیر استاد! وومنیتی مال دوران جاهلیت و نابالغیم بود الان دیگه سوپریم بوکه فعلا!

سرکارخانم گلی سلام

جالبه که ایو سن لورن دو نسخه متفاوت با این اسم واحد تولید کرده ! 

که احتمالا سرکار  نسخه ۱۰۰ میل را که رایحه یاس و مشک را مشخصا مضاف بر نسخه ۷۵ میل دارد میپسندید .

بله . این سوال به روز هست . چون هر لحظه ممکن است عطر جدید یا حتی قدیمی ی تازه کشف شده ای برای ما زیباتر جلوه کند و جای قبلی را بگیرد .

سلیقه ی همه دوستان را اعم از خانمها و آقایون دنبال میکنم و آخرین خبر از سلیقه حضرتعالی وومینیتی بود ! 

فقط حیف که سوپریم الان خیلی گرونه . درآمد همه ما همان سطح درآمد چهارسال قبل هست حدودا اما قیمت همه چیز خصوصا عشق ما عطارپیشه ها ( ! ) عطر حداقل پنج برابر شده. بقول یکی از دوستان گویا از خواب غار کهف بیدار شدیم !! فعلا که جز پناه بردن به خدا دستاویزی دیگر نداریم . درود بر شما و حضورتون پاینده و پررنگ تر انشاله

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام و عرض ادب جناب سخی بزرگوار:

با تمام وجود سایکدلیک از جووی

عرض ارادت و احترام سعید رضایی شوشتری عزیز  

و گرامیان همه خانمها و آقایان دوستان همیشه دوستِ حاضر . سپاس بابت منتی که بر من گذاردید .

عشق و احترام تقدیم همگی شما

violet violet
1400/03/15

M7

در پاسخ به کامبیز سخی :

درود بر همه دوستان

بله ! این سوال خیلی مهمه . باید دید کدوم برند تونسته طیف بزرگی از سلائق مخاطبین حرفه ایِ دنیای عطرها رو شناسایی کنه و اکسیری بسازه که حرفه ای ها نتونند در مقابلش مقاومت کنند و ضمن اینکه اون عطر رو همیشه شریک خودشون داشته باشند اگر حتی مجبور به یک انتخاب هم باشند انگشت روی اون عطر بگذارند .برخی عطرها طوفان عظیم برپا میکنند ( مثل آونتوس لالیک نوآر) اما مثل خود طوفان گذراست و فروکش و نسیمی همیشگی میشه . هرچند هنوز نام برده نشدند توسط دوستان اما هنوز همه شرکت نکردند در همه پرسی . فعلا جووی گویا موفق تره . خانم ها هم شرکت کنند عالی میشه .میدونم گلی خانم و خانم دیگری ( اسمشون یادم رفت) وومینیتی تیری موگلر رو احتمالا خواهند نوشت .این خیلی مهمه .میلیونها عطر و سلیقه اما معمولا درصد بالایی یک نام میبرند .این یعنی موفقیت یک عطر و تجربه بالای منتهی شده به اون کار توسط کارشناس .این وسط طلاهایی هم پیدا میشن . مثلا آقا علی گل انیک گوتال امبر فتیش رو نام برده. من نمیشناسم .پس ارزش داره برم سراغش ببینم چیه این تنها عطر زندگی این رایحه دوست .

علی نازنین خودمون ( این د دارک ) چشم . مگه میشه نگم؟ اما خدا میدونه که باید راجبش فکر کنم ! من دیوونه همشونم . اما یک اسم خواهم گفت .قبول دارم که برای ماها سوال سختیه . باید بگیم تا الان کدوم عطر ! چون تقریبا هر ساله ممکنه تغییر کنه .خود امیر محمد نازنینمون که بانی این سوال بود انتخاب الانش هیچکدوم ازون سه معرف شده قبل اش نیست .البته تا چند سال دیگه با همین سرعت جلو بریم میرسیم به آپدیت و دیگه منتظر عطرهای روز ورودی خواهیم بود .انشاله که بشه و بتونیم .

این سوال هم سلیقه ها رو میشناسونه و هم فاخرترین دو دسته عطرها رو معرفی میکنه ( زنانه و مردانه ). کاش همه شرکت کنند تا بفهمیم . خیلی دوستان اینروزها غایبند نمیدونم چرا ؟؟ درود به همتون و درود به عطرای انتخاب شدتون .

سلام جناب سخی بزرگوار 

با اینکه همیشه نوشته هاتون رو دنبال میکنم اما نمیدونم چرا بعد از اینهمه مدت این سوال رو دیدم.

همونطور که شما و همه دوستان اذعان فرمودید که انتخاب یک عطر بسیار سخت هست ولی من اگر یک انتخاب داشته باشم کهربای شگفت انگیزِ عزیز  ( l'ambre des merveilles ) از برند نازنینِ هرمس رو انتخاب میکنم. با اینکه پخش و ماندگاری بسیار کمی داره اما بوش بی نهایت زیبا و شگفت انگیز هست. 

در پاسخ به ّFatemeh_Akbarpour :

سلام جناب سخی بزرگوار 

با اینکه همیشه نوشته هاتون رو دنبال میکنم اما نمیدونم چرا بعد از اینهمه مدت این سوال رو دیدم.

همونطور که شما و همه دوستان اذعان فرمودید که انتخاب یک عطر بسیار سخت هست ولی من اگر یک انتخاب داشته باشم کهربای شگفت انگیزِ عزیز  ( l'ambre des merveilles ) از برند نازنینِ هرمس رو انتخاب میکنم. با اینکه پخش و ماندگاری بسیار کمی داره اما بوش بی نهایت زیبا و شگفت انگیز هست. 

عرض ارادت ها سرکار خانم اکبرپور

باعث افتخار است بذل توجه شما . متشکرم

و بله . غیر ازین هم انتظار نیست از سلیقه ی شما !

هرمس برند فرشتگان پرسلیقه است . چه زن چه مرد . به شخصیت آنهایی که این برند در صدر علاقمندی ی آنهاست بین همه ی برند ، توجه کنید ! جالب است :)

آنهایی که در قله های نیکی ها و دانش ها ( در کل رشته ها ) ایستاده اند لیک بسیار آرام و بدون کوچکترین ادعایی به خدمت مشغول اند ، اغلب ایشان اگر با هرمس برخورد کرده باشند این برند را در صدر علائق خود میشمارند !

و صد البته کهربا ! جاذب های عمیق ! افرادی که عمیقا جذاب اند کهربا را دوست تر دارند .

موفق باشید انشاله

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟