فرشته فرشته
15
1400/03/02

عطر خاص تابستونی

با سلام خدمت تمام دوستان عطر باز و گرامی

به دنبال یه عطر مناسب تابستونی برای یه خانم ۳۴ ساله طراح گرافیک و تا حدودی درونگرا هستم. خیلی از عطرهای دیزاینری رو امتحان کردم و خودم عطر  womanity, light blue intense, ysl libre و تعداد زیادی دستریز و سمپل دیزاینری دارم اما واقعا هیچ کدومشون گمشده من نیستن! اخیرا عطر یونیسکس accento از برند sospiro رو امتحان کردم و خیلی خوشم اومد ولی مشکلی که باهاش داشتم پخش و ماندگاری کمی که داشت بود. از دوستان عزیز ممنون میشم اگه عطری تو همین استایل حالا چه نیش چه دیزاینر بمن معرفی کنند.

Kambiz Kambiz
1400/03/03
در پاسخ به فرشته :

اینم میخواستم اضافه کنم که چندان طرفدار عطرهای صابونی نیستم و اینکه بیشتر عطر شیرین ولی نه خیلی شیرین مد نظرم هست مثل همین accento که یه شیرینی نرمی داره که بیستر حس زنانگی می‌گیرم ازش اما حیف از موندگاری کمش!

سلام، روزتون بخیر سرکار خانم فرشته،

اینکه گفتین یه عطر تابستونی باشه و بعدا اضافه کردین که پخش و موندگاری خوبی داشته باشه،  کلا اکثر عطرای خنک، پخش خوب(البته فقط در یک ساعت اول) و ماندگاری ضعیفی دارن حالا به دلایل بخصوصی که توضیحش مفصله، البته هستن یسری عطرا هم که هم خنک هستن هم پخش و موندگاریشون از عطرای گرم هم بیشتره، البته اینا یسری استثناهای دنیای عطر هستن، پیشنهاد بنده به شما :

Aqua Universalis Forte #میسون فرانسیس کورکجان آکوا یونیورسالیس فورته Aqua Universalis Forte 

Aqua Vitae Forte #میسون فرانسیس کورکجان آکوا ویتای فورته Aqua Vitae Forte 

فرشته فرشته
1400/03/03
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز ،

مارلی گلووی ، امواج اوپوس 8 ، کرید سیلورمونتین واتر ،ماجدا بکالی جی ای فت آن رو کلایر ، ترنزی کیرکه . اگر روایح اکواتیک رو میپسندین مگاماره گزینه بسیار قدری هست . در ضمن اکسنتو عطر ضعیفی نیست و پرفورمنس خوبی هم داره مخصوصا ماندگاری و دقت کنید که نسخه های فیکش بسیار زیاد هست . همچنین بدون تست هرگز خرید نکنید که متضرر نشید چون برخی کارها نیش هستند و به زمان نیاز دارند و ممکنه ارتباط نگیرید .

سلام بر شما 

چه پیشنهادات عالی کردین فقط امیدوارم بتونم سمپل این کارها رو پیدا کنم یا جایی بتونم این کارها رو تست کنم. سمپل اوپوس ۸ رو تهیه کردم اما بیشتر حس کردم مناسب آقایان هست و نامزدم بیشتر خوشش اومد. سمپل Accento  رو هم از یه فروشگاه معتبر خریداری کردم و نسبت به اصل بودنش مطمئنم. نمی‌دونم شاید من توقعم از پخش و موندگاری یه چیزی در حد عطرهای دیزاینری مثل alien هست. این هم پخشش فکر می‌کنم متوسطه بطوریکه ۲. ۳ پاف زدم و کنار نامزدم نشسته بودم متوجه نشده بودن و نسبت به قیمتش توقع بیشتری داشتم. بهرحال ترجیحم اینه که پیشنهادات شما رو هم تست کنم تا انتخاب بهتری داشته باشم. ممنون از لطف شما

در پاسخ به فرشته :

سلام بر شما 

چه پیشنهادات عالی کردین فقط امیدوارم بتونم سمپل این کارها رو پیدا کنم یا جایی بتونم این کارها رو تست کنم. سمپل اوپوس ۸ رو تهیه کردم اما بیشتر حس کردم مناسب آقایان هست و نامزدم بیشتر خوشش اومد. سمپل Accento  رو هم از یه فروشگاه معتبر خریداری کردم و نسبت به اصل بودنش مطمئنم. نمی‌دونم شاید من توقعم از پخش و موندگاری یه چیزی در حد عطرهای دیزاینری مثل alien هست. این هم پخشش فکر می‌کنم متوسطه بطوریکه ۲. ۳ پاف زدم و کنار نامزدم نشسته بودم متوجه نشده بودن و نسبت به قیمتش توقع بیشتری داشتم. بهرحال ترجیحم اینه که پیشنهادات شما رو هم تست کنم تا انتخاب بهتری داشته باشم. ممنون از لطف شما

خواهش میکنم ،

اوپوس ۸ رو بله اگر تهیه کنید با نامزدتون میتونید اشتراکی استفاده کنید و صرفه اقتصادی خوبی هم میتونه داشته باشه کما که پرفورمنس خیلی خوبی هم داره . راجب اکسنتو اگر سمپل تهیه کردین میتونید بچ کدش رو چک کنید چون سوسپیرو توی نسخه های جدیدش ریفورموله ای زده و حتی روی کار لیلاتی هم به چنین شکل بود و پرفورمنس غولش کمتر شده بود . تمامی مواردی که ذکر کردم دست ریز و سمپلشون به راحتی پیدا میشه و حتی حضوری هم میتونید تست کنید اما دقت کنید که برای تست حضوری اولا روی بلاتر هیچ عطری رو تست نکنید و روی دست یا لباس بزنید و ریویوهاش رو مطالعه کنید تا تصمیم بهتری بتونید داشته باشید . همچنین دقت کنید پرفورمنس رو روی سمپل نمیشه با یقین نظری داد راجبش . مثلا سمپل گلووی رو اگر تهیه کنید ممکنه بگید چقد ضعیفه ولی این چنین نیست و کلا سمپل های مارلی مثلا جوری هستند که به هیچ دردی نمیخورن برای پرفورمنس و فقط و فقط برای رایحه میشه استفادشون کرد چون بسیار کم و ناموزون عطر رو بیرون میدن . 

فرشته فرشته
1400/03/03
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام مجدد:

راستش این کاری که معرفی میکنم خیلی از نظر پرفومنس قوی نیست که با تعداد پاف بیشتر میشه جبران کنید این نقیصه رو ولی رایحه ای بسیار خاص و پویا و هنری  داره

Panorama #الفکتیو استودیو پانوراما Panorama 

حتما تست می‌کنم البته اگه تونستم با فرم شیشه ش کنار بیام 😁 راستش بخاطر شغلم طراحی شیشه عطر خیلی برام مهمه!

اگر چه که رایحه خوب و مناسب با شخصیتم مهم‌تره. بهرحال ممنون از پیشنهاد خوبتون 🙏

اسپلیندور 

دانهیل دیزایر 

آزارو کروم 

ورساچ پورهوم 

اکوا بولگاری 

الور هوم اسپرت

هپی کلینیک 

ویکتور چمپیون

ملکول ۰۲

اکو جیو 

اسکالیچر

ارباپورا

فکر میکنم کارهای خوبی باشه واسه فصل گرم .

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟