عطری نزدیک به بلک افغان

سلام عطری چوبی و دودی خوب شبیه بلک افغان 

سلام.
Cuirs #کارنر بارسلونا کوئیرز Cuirs  این از نظر من بهترین انتخاب هست. عطر نیش با قیمت و کیفیت مناسب و شبیه ترین عطر به بلک افغان

Laylati #سوسپیرو پرفیومز لیلاتی Laylati   این هم خیلی شبیه هست و پخش و ماندگاری عالی داره اما چندان چوبی نیست.

لارنت مازون بلک عود هم شباهت زیادی داره اما قیمتش بالا هست و بیشتر انیمالیک هست و چرمی
Fortis #له لیکویید ایمجینر فورتیس Fortis  این عطر شباهت کمی داره و برخلاف اینکه خیلیها پیشنهاد میکنند به عنوان جایگزین بلک افغان، از نظر من شباهت خیلی کمی داره. بیشتر انیمالیک هست و ترش

با فاصله رایحه ای بیشتر، عطرهای زیر هم تقریبا در همون فضا هستند و اگر به بلک افغان علاقه دارید ممکنه از این عطرها هم خوشتون بیاد:

Boccanera #اورتو پاریسی بوکانرا Boccanera  بیشتر شکلاتی هست
Terroni #اورتو پاریسی ترونی Terroni  کمی شیرین و لواشکی و تنباکویی و صمغی

Stercus #اورتو پاریسی استرکوس Stercus 

Imperial Moon #فنت ایمپریال مون Imperial Moon  زیادی سینتتیک هست اما ارزون

Polo Supreme Cashmere #رالف لورن پولو سوپریم کاشمر Polo Supreme Cashmere  این هم شباهتهایی داره اما نه زیاد.

Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 
Angel Schlesser Homme Oriental Edition #آنجل شلیسر هوم اورینتال ادیشن Angel Schlesser Homme Oriental Edition  این هم در درای داون شباهتهایی داره
Bois Noir #رابرت پیگه بویس نویر Bois Noir  چندان شبیه نیست اما حدس میزنم این رو هم خوشتون بیاد

و از گزینه های خیلی ارزون هم میتونید سلطان العود از الرهاب، کوبا بلک (عطر 30 میل با قیمت حدود 50 هزار تومان)، امیرالعود از الطافه (نسخه غیر اینتنس) رو تست کنید.

و همینطور از بین گزینه های ارزون از برندهای عربی (چون عطرهای عودی در تخصص عربها هست)  اینها هم شبیه بلک افغان هستند:
Oudy Al-Rehab
Black Oudh Al Haramain
Sultan Al Oud Al-Rehab
Rumz Al Rasasi 9453 Pour Lui Rasasi

درود

به مواردی که دوستان ذکر کردند این رو هم اضافه میکنم

Intense Oud #گوچی اینتنس عود Intense Oud  یک کار بسیار خوش ساخت و خوش رایحه و دوست داشتنی. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟